Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím, odboráři ohrožují naší svobodu , ale většina Vašich příspěvků je vulgární,a ukazuje Vaší velmi nízkou inteligenci.Jste ostudou našeho národa.Podepsal jsem Chartu 77 a je mi za Vás hanba
    • Nechci Vás zarmoutit, ale obávám se, že na Chartu 77 se v současnosti již nehraje, nic ve zlém *1*
    • Pšššššššouk
  • Vaši svobodu ohrožují vaše ODS zlodějny, paka. *11* *16* *12*
  • ... klidně bych Nečasovi, Vondrovi a dalším svobodu omezil, aspoň na 10 let ...
  • Jestli někdo ohrožuje svobodu a demokracii nejen v naší zemi, ale na celém světě, tak jste to vy, politici, pane Nečasi !
  • nečasi, odboráři neohrožují naši svobodu, ale vaše koryta!
  • 80% dle STEM je proti této vládě. Taková je demokracie....
  • Nečas má pravdu. On si ale svobodu nezaslouží!!! Není důvod aby si svobody užíval zatím co jiní mu jeho zahálčivý život dotují z daní
  • Nečasi, ty už jsi vážně úplně mimo realitu.
  • Kam vstoupí odboráři, tam zavládne teror, zmatek a nenávist!
    • Kam vstoupíš ty, zavládne BLBOST !!!
  • ...tak přesně tímto způsobem si občané na Islandu vzali zpět svůj stát, který mu ukradli politici...zablokovali parlament a 2x vyhlásili referendum, kterým svobodně rozhodli, že ten kdo vyraboval jejich vlast také si dluhy zaplatí...asi jako mizerný hospodář špatných mravů.... u soudu se pak prý tuneláři divili: ...nevím...nebyl jsem u toho...nikdo z nich nic prý nezpůsobil...
    Hrůza Nečasi. Už jste honem upekli nový zákon o referendu ve prospěch vládnoucí třídy..
    Hrůza Nečasi...dokud národ jen poskakuje na Václaváku a volá demisi demici...jenom se mu pyšně vysmíváš, jak tě prosí o shovívavost...ale když je ohroženo stranicko-politické koryto tzv. "svobodných" tunelářů u koryta moci...aby si svobodně nakradli...už voláš po brutálním zásahu proti národu...zrovna jako když KSČ posílala na národ a studenty Lidové milice...
    Hrůza Nečasi....tvrdím, že dnes platná Ústava ČR nezajišťuje duhovým straníkům u koryta moci lež, nenávist a zlodějnu, jakože jejich "svobodná práva"...svým tvrzením Nečasi, obracíš Ústavu naruby...cynicky, licoměrně a zákeřně...dle mého názoru...
    Ano Nečasi. Každý vzorný hospodář dobrých mravů, tedy i národ, má-li v práci lháře a tuneláře, má také právo před nimi zavříti dveře, aby v práci nekradli...třebas jako na Islandu...dle mého názoru...
    Hrůza Nečasi...zdá se, že svým nestydatým tvrzením hodláš vládnout i za pomoci brutální síly v rozporu s vůlí národa, čímž asi v rozporu s Ústavou, odstraňuješ demokratický systém???... ...dle mého názoru...
    • Větší blábol jsou už jen Leninovi spisy!
      • Naopak, mně se to moc líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit