Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím o čem tam bude kázat Pačes ale kníže pokud zase nebude chrápat,může promluvit a dost fundovaně o cenách toaletního papíru. Na Orlíku prý používají lopuchové listy. *3*
  • Nevím,co ti velvyslanci ve světě dělají.Jen asi berou pěkné peníze a mají kolem sebe dobře placený aparát.Pro náš stát nevidím,že by byli nějakým přínosm.Nezajistili,ani nepodpořily nějaký dobrý obchod pro naši republiku.Jsou to jenom dobré trafiky pro kamarádíčky mocných.Změňme to. *6* *12* *16*
    • Až dokončíš základní školu tak to třeba pochopíš. Zatím se uč pravopis, abys nevypadal jako ...
      • hele ty tečko,jsi zase "ňák" moc chytrej,vejre *2*
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
  • ukázka "inteligence" Čecháčků
    • Zato ten tvůj příspěvek Žigo je světoborný, blbe !!!
  • To chce být prezident,aby Kalousek s ním mohl mávat ještě víc než teď.
  • Teda ten byl hutnej. Až jsem si trošku stříknul do trenýrek. Promiň Péťo.
  • První :Chr,chr,chr...Druhý : šetřete, já si přidám....
  • Já myslel, že přijeli zkouknout to video z Vietnamu a ohodnotit, jestli náš vicekonzul dává vietnamským děvčátkám řádně do čárky. Možná, že ani kníže u toho neusne. I když na fotu vypadá jako v poslední hodince.
  • Dobré foto Schwrzenberg se tváří jako by mu povolily svěrače.
    • Pane premiére pan ministr se nám posral jakoí kadet Bigler,prosté a jednoduché posrání !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit