Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Nečas a s ním propuštění poslanci se ohánějí tím, že zde není právní stát. Já si myslím, že pan Ištván konečně provedl to, co se má v právním státě dít, klepl přes prsty ty, kteří tento stát již dlouhá léta likvidují a rozkrádají.
  • Ty už jsi jak ten s tou Monikou Lewinskou. To byla ta, co mu "hrála" v Oválné pracovně na "saxofón".
    Doufám, že Tě Nagyová nepožene k soudu?
  • Jak může Nečas jako soukromá osoba vyzívat SZ aby ho vyslechli? Může akorát poslat policii dopis s nějakou informací a záleží na postupu policie co s tím budou dělat. Můžou to taky hodit do koše a nebo ho pozvat k prohlášení. Tihle Nečasové, Kalouskové a jiní nahoře si snad myslejí že zákony pro ně neplatí. V normální společnosti se tomu říká právní stát.
  • Ještě větší blb, než jsme doufali.
  • to je tak romantický....
  • Může ji pomoct jedině tak že přizná veškeré zlodějny a zvěrstva které se tam děly a nechá se taky zavřít.
  • Občan ČR se dožaduje svého práva, komunisti jsou z toho vedle (o tom se VUMLu neučilo)!?
  • Péťo, ty můj rytíři, zachraň mě. A až mě pustí z basy, tak spolu budeme žít někde na malé vesničce a chovat kozičky a králíčky. A budeme tak šťastní.
    • Radeji se podivejte na HIT-EXPREMIER A Nagyova.
    • Proč to píšeš sem? Napiš to tomu svému Péťovi!
      • Péťa to dávno ví. Já svoji lásku ale chci vykřičet do celého světa. Aby to byla pořádná love story jako v emerickym filmu.
        • Už před sebou prdíte?
  • Chybí mu milenka, stříkání šlehačkou a další orgie, které prováděl na úřadu vlády. Ani trochu se nestydí před svými dětmi? Raději by se měl starat o svoji rodinu. Tu d.o..v..k..u uvidí až za 5 let. Takto se chovcá křesťan. On se vyzpovídá a bude čistý? O tomto je křes´tanství?
    • Copak Necas mel a ma soudnost?To od nej nemuze zadat,on ma uz dlouho v hlave vymeteno.Vzdyt ho ovladl kazdy v jeho blizkosti.Stacilo zadupat,pohrozit,sundat gate
      a byl v p.....i.Rodinu mu ic neznamena od doby ,co konkubina ukazala sve poklady. *4*
      No ,holka je sikovna. *14*
    • Chybí mu orgie s Nagyovou. Nečasi počkáte si 5 let.
      • Co to vyvádí vlastním dětem Musí se za něho stydět. Djevka ho odvedla od rodiny.
  • Jaké relevantní informace může tenhle nedouk poskytnout, když dlouho tvrdil, že o ničem neví? Jako ministerský předseda nevědět je dost smutné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit