Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě současné chování pravicové vládní bandy ukazuje zbytečnost takové instituce,jako je Senát.Kdykoli se většina zamane,tak může zákony projednat zrychleně,tedy i nekvalitně.Proto by stačila pouze Sněmovna,ale zákony by musela projednávat kvalitně.Právě současné chování Sněmovny ukazuje,co zde zase vládne za pakáž.
  • Je to jako v roce 1948 právě jsem se vrátil z hradu, říká Nečes.Pan prezident mi dal dobrou radu. Máte 118 hlasů a tak udělejte cokoliv, třeba zavřete dveře u sněmovny a vyhladovte neposlušné poslance,ale dnes za každou cenu ty zákony musíte schválit. Musíte to udělat,lidi vás nemají rádi a tak byste tam už za měsíc nemuseli sedět vůbec. Účelově se sestavila pravicová koalice,tak, aby nikdo neviděl do pravicového hospodaření za poslední čtyři roky. Těch kostlivců co je ve skříních, nesmějí se dostat ven dokud to ta lůza nezaplatí. Moji milí pravičáci, já prezident přeci vím, o čem mluvím. Já chci to svoje vládnutí chci dovést až do konce a ne že mě lůza požene z hradu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit