Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle není na kriminál, ale na lynch! Mnoho lidí nemá ani korunu, kde bydlet, matky zabíjejí své děti a Ódesáci se odměňují miliony!!!
  • Místo kriminálu odměny, to je vrchol drzosti!! *16*
    • Přiznat že fotovoltajka je tunel století a pak jmenovat jeho strůjce Fischera jako min.
      financí tomu zase říkám já pravá Zemanova drzost! *16* *16* *16* *16*
  • Když Clyde rozděloval tuto tučnou kořist, tak by mě zajímalo, kolik dostala Bonnie!?
  • To jsou ty pravé ZVYKLOSTI o které se Ódesáci tak vehementně berou!
  • Už aby to pan president zatrhl, je to lumpárna!!
    • Moje řeč. Já mu věřím. Ale když Kalousek a a odeesáci vstekle řvou, tak je to známka toho, že prezident Zeman dobře činí.
    • *14* *14*
    • Zemanovec a zloděj nicků tu volá po potrestání lumpáren. Jsi směšný! *2* *2* *2*
      • jdi se v y s r a t na Macháčkův palouček a nevotravuj! Každé písmeno co napíšeš, má váhu mravenčího trusu!
        • Moc se nerozčiluj soudruhu. Vztekem ti prasknou rudé trenky! *2* *2*
          • On nemá rudé trenky, ty mám já (od krve)! Včera mi nakopali v hospodě p r d e l , když jsem řekl: "Vy na tom Schwarznbergovi nevidíte opravdu vůbec nic dobrého?"
            • Palec nahoru, zasmál jsem se.
  • Soudruh Milouš Zeman také našel způsob jak rozdat peníze a korýtka kamarádům
    či sponzorům. Udělal si vlastní nikým nevolenou a nikým nechtěnou vládu. *2* *2* *2*
    To že na finance kde se točej naše veřejné peníze jmenuje korýtkáře a strůjce
    fotovoltajkvého podvodu Fischera je vrcholem drzosti hradního paši který
    vládu jeho věrných oveček nazval dokonce vládou odborníků! *2* *2*
    • To už fakt dozrálo pro psychiatra. Vládu udělal jmenováním Rusnoka přímo volený prezident a tuto vládu podporuje přes 54% občanů.
      Jinak. Psát na místo "mnou" nechtěnou - "nikým" nechtěnou - je bez nadsázky patologické.
  • Soudruh Milouš Zeman také našel způsob jak rozdat peníze a korýtka kamarádům
    či sponzorům. Udělal si vlastní nikým nevolenou a nikým nechtěnou vládu. *2* *2* *2*
    To že na finance kde se točej naše veřejné peníze jmenuje korýtkáře a strůjce
    fotovoltajkvého podvodu Fischera je vrcholem drzosti hradního paši který
    vládu jeho věrných oveček nazval dokonce vládou odborníků! *2* *2*
    • Nekecej, veverko,...
  • vrchol drzosti. Chce to si pamatovat.
  • Podle hesla "po nás potopa" - dobré. Hlavně že měli plnou hubu prohlášení o tom, jak se musí šetřit, ovšem neřekli, že jenom na spodních deseti milionech. Vyvolení dostanou odměny, protože půjdou od koryt, tak aby je to nebolelo. Je třeba si to pamatovat, i když v podstatě jsou všichni stejní ať vpravo nebo vlevo - jedna pakáž. Chce to novou krev, třeba vykrvácíme rychleji.
  • Aspoň vidíme , co jsou to za ku r wy.....
    • ... uz to vidis i ty, gratulka :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit