Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mě pobavilo,když synek komunistických rodičů obíhal domovní důvěrnici,občanský výbor a uliční organizaci KSČ ,aby mohl studovat medicínu a teď tady mluví jaký je borec na demokracii.S tím,že navrhoval nekouřit ,to mi byl sympatický,jinak ne a to co předvádí to je katastrofa až z toho má tik,
  • Zrušme volby, dřív nás obyčejné občany politici potřebovali v den voleb, teď již nás nepotřebují vůbec.
    A ODSáci, rychle si nakraďte, máte na to 4 roky. a dost, firma končí.
    • V tomhle bych souhlasil. Budu rád, když zlodějská ODS ještě oslabí, na druhou stranu neznám partaj, která by takové situace nevyužila (neudělali by to socani, top, zelení ani nikdo jiný). Všichni by šli spíš do koalice, kde můžou mít primátora a ne menšinu v radě - to je logické. Takže pokrytectví stranou...
  • Není třeba koryta, stačí z pozadí tahat za nitky, Vy naivo........
  • Myslím,že princip demokracie nechápe pan Šťastný a dost se divím,že pražská ODS si ho postavila do svého čela.Měl jsem dojem,že jsou tam chytřejší lidé.Volby přece nebyly o tom,kdo s kým uzavře koalici,ale o tom,který volební program je pro většinu lidí nejpřijatelnější.A to u většiny vyhrála TOP 09.Takže podle demokratických a morálních zásad by koalici měla sestavovat vítězná strana.To co tady proběhlo,to je normální podvod na voličích a každý slušný člověk to musí odsoudit.
    L.B.
    • Volby do sněmovny vyhrál Paroubek a přesto není ČSSD ve vládě.Podle Vás tedy TOP9 a ODS a VV porušily demokratické a morální zásady a udělaly podvod na voličích?
  • Nebydlím v Praze, jsem již i dost starý. Vždy jsem volili pravici, potažmo ODS, ale to co pro svá koryta provedli její představitelé v Praze je neuvěřitelné, doufám, že to Pražáci nezapomenou a tito korytáři si příště ve volbách ani nevrznou. Pan Svoboda je pouhá trapná figurka a bude ve svých trapnostech pokračovat jako v čele lékařské komory, kdy nedosahl vůbec ničeho ( oproti dr. Pekárkovi) a jedinou jeho starostí bylo nepřijít o flek. První velkou trapárnou je popis noční schůzky. A demokrat Šťastný ? Hlavně aby mu koryto dobře bytnělo. Jinak by nikdy pravice nemohla kolaborovat s lidmi typu Březina. KORYTŮM A KORYTÁŘSTVÍ ZDAR. Pravdu mají pesimisté s tím, že volby nemají cenu, vždy jsem oponoval, ale již nebudu. Podobně to dopadá i v jiných městech.
  • Největší škoda ze spojení Sociální demokracie a ODS spočívá v tom, co předvádí většina diskutujících a na Václaváku pak celá ta parta "Děkujeme odejděte" spolu s neúspěšnými kandidáty v Praze propadlých stran. Zcela zřetelně by měla být demonstrace proti pražské ODS organizovaná těmi, kteří tuto stranu v Praze volili. Ti byli oklamání a nevěřím, že by ODS v Praze dostala tolik hlasů, kdyby někdo vůbec tušil jaký cynismus šéfa pražské ODS a kliky kolem něho bude po celém tom předvolebním "boji" následovat: "Prosadili jsme 90% svého programu". Takto si na proběhlé demonstraci spíše přihřívali svoji polívčičku jiní, než voliči podvedení svojí pražskou organizací.
    • Tak tomu už se snad u voličů ODS říká kolosální naivita. ODs už v Praze velkou koalici se socany měla, vládla s nima mnohokrát v mnoha městakých částech, modrooranžové koalice vznikají odjakživa ve městech po celé zemi jako houby po dešti. ODs je se socany v koalici ve více krajích, než jsou socani s jakoukoli jinou stranou. Spojují se do koalic, kde můžou a jak můžou a programově se vždycky v pohodě shodnou... Vládnout by samozřejmě mohli i na celostátní úrovni - tak jako vládli v časech oposmlouvy, nebo socani s jinými pravicovými partajemi... Tak budto jste všichni spadli z Marsu, nebo nevím...
  • Tenhle mě fakt sere !
  • 2 josef: Mimochodem já jsem za těch dvacet let zjistil, že ve všech politických stranách jsou stejní gauneři. JEN prostě platí, že příležitost dělá zloděje a protože největší příležitost krást měla vždycky ODS, tak je první (tedy má nejvíc kauz v komunálu a vůbec všude), druhá je ČSSD a třetí lidovci... To ale neznamená, že s top ve spojení bude ODS krást mín.
  • Konečně práce pro profesionální úklid.
  • copak je to za debila ten Boris Šťastný?HLAVNĚ ZACHOVAT KORYTA je jeho hlavní heslo, to ale patří jinam
    • To je brácha Bendy právníka.
    • Ano, všichni bojovali o koryta pro sebe nebo své spolustraníky. Všichni Březinové, Hulinští, Svobodové, Štastní, Laudáti, Tůmové, Kalouskové. A dva vyhráli (ODS a ČSSD) a třetí prohrál a je frustrován a zhrzen (TOP 09). *5*
      Jen tak mimochodem, nevím, jestli to víš, ale Štastný ždáné koryto nezískal ani v radě ani primátorské. Žádnou novou funkci pro něj...
      • Pan Šťastný je člověk páně prezidentův. Kdysi se zviditelňoval bojem proti kouření, díky jemu jsme dělali v hospodě drahou klimatizaci, která pak ale zase nebyla potřeba, mělo se místo toho stavebně oddělovat.
        Se svým bojem náhle přestal, když se pan pr.ukázal v kuřácké restauraci se slovy, že mu to nevadí. A celé by to asi nejraději odvolal poté, co pan pr.slavnostně otevřel tabák.továrnu.
        A že nezískal koryto? Je předs.ODS v Praze a další korýtka rychle přibudou, nemám o toho chlapce starost.
      • Není třeba koryta, stačí tahat za nitky z pozadí, opravdu jste tak naivní?
        • V čem bych měl být naivní. Řekl jsem, že všichni bojovali o posty. To spíš z příspěvků mých oponentů to vypadá, že si myslí, že v ODs a ČSSD se prali o koryta a TOP 09, jejíž politici (od Kalouska až po Luadáta) mají kolem hlavy svatozář, šlo jen a jen o blaho lidu a dobrou věc. To je naivní. Ne to, co píšu já. Já napsal, že se tři strany praly o moc, dvě vyhrály a jedna prohrála. Tečka a punkt. Naivní je ten, kdo si myslí něco jiného, ne já...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit