Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přemoudřelý křesťan je dobrej imbecil, prej: "... ovce či jiný hovězí dobytek."
    • Pokud nevíš co to je hovězí, tak se podívej do zrcadla. Ovce je skopové, tam se taky poznáš.
      Imbecil se ti taky ukáže neznabohu. Bože mi máme blbej národ, kolik máš tříd? Doufám, že aspoň první stupeň.
      Napsal jsem jiný hovězí dobytek aby jsi poznal, že skopové a hovězí je naprosto jiný druh býložravce, škoda, že ty jsi to nepochopil, nemáš náhodou holou hlavu?
      • Pitomče: "Bože mi máme blbej národ, kolik máš tříd?"
        Psát, tě ty kkte učil kdo?
        • Ty netvoříš tento lid? Nejsi náhodou ufon?
          • S blbcem, kterej poučuje a neumí ani napsat správně zájmeno, odmítám ztrácet čas!
            • Co má společného Putin a studená válka ze zájmenem. Pokud jsi nechodil do školy, tak nemůžeš vědět jak jsou zájmena v Českém jazyce komplikovaná ty neznabohu. Skloňovat si je jdi do Ruska da?
  • Pokud se jedná o příspěvky politického charakteru, tak jsou zde i stovky různých komentářů. Jsou to komentáře amatérů, řekl bych nevzdělanců, kteří rádi rozdávají moudra na všechny strany, kteří nešetří urážky a nadávky. Poznají, Irák, Sýrii, Řecko, Turecko, Francii, hlavně USA, Rusko. Přitom nikdo nebyl dále jak někde doma za humny a pásl tam ovce či jiný hovězí dobytek.
    Pokud se jedná o příspěvky na jiné než politické téma, tak jsou jich řádově do jedné desítky, tady je vidět, že co píší tyto příspěvky nejsou z tohoto státu a nebo jsou to úplní analfabeti Ruského či jiného pokřiveného charakteru. Tady je vidět, že tito lidé si nedohlédnou dále jak na špičku nosu a pokud si nedohlédnou ani špičky bot, tak zakopnou a ten jejich nos si rozbijí a k tomu dostanou silniční lišej. Proto tito lidé nemohou uspět v tomto civilizovaném světě. Jejich příspěvky jsou pouze házením prázdných bezduchých slov na Ruskou zmrzlou neobdělanou půdu kde nemají šanci zapustit kořeny.
  • Tak jsem tady nebyl a jak vidím vůbec o nich jsem nepřišel. Pracoval jsem na zahradě. V koutě ve stínu a vlhku pod trsy trávy jsem našel hnědé slimáky. Tak jsem je pečlivě posbíral a odnesl do kontejneru... *15*
  • Rusák ukradnul Krym a začal novou studenou válku. Již předtím ukradl část území Gruzie,
    Pobaltí si tedy logicky pozvalo na svojí obranu další jednotky NATO.
    Pokud se jim Putin pokusí ukrást území, tak bude třetí světová válka.
    napadení jednoho člena NATO jest totiž napadením všech ostatních.
    • Simone, Simone ty starej blbe. Píšeš pořád stejně, tudíž tě každý pozná. Můžeš svoje nicky měnit jak chceš a přesto ti to není nic platné a víš proč, protože jsi blbec a s tebou si to tam v redakci Tiscali vyzdobili, ty nemehlo..hi..hi..hi
      • ty jsi tu pořád. Krásně jsi se popsal rusáčku.
        ano nepomůže ti střídání jmen carlosi kulihrachu mnmk.
        Vždycky se prozradíš tím že Simoně zpizdíš jméno a tím že si naklikáš hromadu plusů
        za jednu vteřinku.
        V redakci tiscali nesedí Simona ale ruský teplouš Semjon BTW.
        Ten podvádí s bodama. A jeho mínus dvacet za vteřinu neokecáš,.Ha ha
        *15* *15*
        • Jo americká filcka Simona se pozná na sto honů..há..há
          • Zase jí zkomol jméno srabe. otravuješ jako malý harant a budeš bit jako malej harant
            • Pořád máš problém s tím že je Simona holka.
              Tak se v tom horku moc nerozhicuj teplouši. Ať tě neklepne. ho ho *2* *2* *2*
            • Od koho, snad ne od tebe ty americká filcko Simono. Na tebe kejchnu a zlomím ti vaz, vymrdanče.
  • amíci ji již začali před lety. Chtějí surovinově a obchodně dobít rusáky. Za socíku jsem miloval ameriku, jenže jsem poznal, že jsem se mýlil. Největší zlo pro svět je USA !!!
  • mnn. mnau, Carlosi, kulihrachu trottle. Není ďivu že se tiscali změnilo v odpad, když trpí ničitele debat jako jsi ty. stanuješ tu stále. Není ďivu. jinam jít nemůžeš. na každé normální debatě by jsi totiž dostal životní vyhazov.
    Jediný zaměstnanec tiscali, je tu BTW. který napsal sprosté slovo které jiným lidem příspěvek nevezme a který tu podvádí s bodama ve prospěch prorusky laděných příspěvků.
    A to může dělat jen člen redakce.

    tvoje soukromá válka se simonou nikoho nezajímá, jen otravuješ,
    • Smradlavej Simon, ten dostal dneska nakládačku..Yeah
      • Tvoje posedlost Simonou už hraničí s nemocí.
        zhyzdíš jí jméno. a co jako? už se opakuješ.
  • Opravdu sem stačí přijít jednou za den a je tady pořád ta americká filcka, zaměstnanec redakce Tiscali, co si nechá říkat Simona..hi..hi
    • tvoje soukromá válka se Simonou lidi nezajímá. Jdi obtěžovat jinam.
  • Opravdu stačí sem přijít jen jednou za den a něco napsat.
    a hned na vás vyskočí multinick se semnojinama, čapisrálama a teploušema.
    a je jedno zda si zrovna říká kulihrach nebo Carlos. Slova má furt stejná.
    Takže je více než jasné že právě on jest tím na tiscali neustále hnijícím trottlem.
  • Tady je zase lidí, smradlavej Simon + 1 nebo dokonce 0..yeah
    • Kulihrachu, pořád používáš větu smradlavej Simon. Pak ale nestřídej jména, je to zbytečné.
      Simona má nějaké názory, tamten jiné a támhleten také jiné.
      Buď s nima souhlasím nebo ne. ale nemám potřebu těm co je píšé hyzdit jméno,
      Až dospěješ tak dej vědět harante
  • Jinak tvůj popis bonzáka spíše pasuje na předsedu ksč magorů Filipa.
    ten za peníze donášel na nevinné lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit