Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic proti tomu, "dane", ale pohybuješ se moc vysoko. Já třeba mám důchod v přepočtu 420 EURO a to je asi 30 % průměrné mzdy ??? To nehraje, to by průměrná mzda musela být v přepočtu minimálně 950 EURO, ale Statistika vykazuje průměrnou mzdu 25 tisíc Kč a to odpovídá té tisícovce EURO, tak kde jsi vzal těch 3600 EUR ??? To by u nás musela průměrná mzda činit 90.000,- Kč ??? A takovou mzdu bere asi tak deset tisíc lidí, zbytek se plácá ( resp. většina lidu ) někde kolem 700 EURO a to jsem to ještě nadsadil. Nu a průměr společně s vysokopříjmovou skupinou vychází na tu tisícovku EUR...Takže jinde berou "v průměru" pětkrát tolik více , než my, ale ceny máme 1:1 a ještě se naši politici vyjevují a vychloubají, že nemáme vyšší ceny, než je průměr EU. To tedy mají pravdu, máme 5x méně !!! Obyčejný "človrdíček" si to ale přepočítat neumí. Býval jsem m.j. také i učitel a tak znám průměry intelektu žáků... a v dospělosti pak zapomenou i to málo. Tím nesnižuji kvalitu nadaných žáků, ale je jeich výrazná menšina....
  • Tak ať se páni radní nediví, že v každém průchodu, podchodu a za každou popelnicí najdou h o v n o ... *7*
  • Máte na mysli ten jediný bezplatný pissoir v Praze *1* ?
  • V tomto kraji ovšem, budiž prověřeno ÚOOZ a ÚHOS zda některé rychlé občerstvení v okolí nemá stejného majitele,že.
  • Na dálničních odpočívadlech v proklínaných USA jsou záchody podstatně "luxusnější" a zdarma. To bude tím, že moc nepoužívají dotace ani subvencve, ale rozum. Samozřejmě i kulturní úroveň obyvatelstva je někde jinde.
  • Relativnější nežli čas je cena ,že.
  • To Havlovo voskové srdce již zbourali? Tak vydržet na letiště!
    *1*
  • Pochopitelně, vždyť si jej náš lid v listopadu ´89 s jásotem vybojoval. Pitomí komunisti chtěli jenom korunu, to je vidět , jak byli blbí, že nekradli....Radujte se !!! Kdepak na světě mají držší hajzky ??? Alespoň v něčem jsme první na světě !!!
  • Hajzlama počínaje, barikádama konče.
  • Z toho se ještě někdo podělá...asi...
  • Souhlasím s Vámi. Rozdíl v příjmech je obrovský. Ale 5 tisíc eu tu má málo kdo. Oficiálně je průměr hrubé mzdy okolo 3,6 tisíc eu a dá se říct, že něco málo pod tři tisíce čistého
  • pravda pravda. ale když to natebe příjde dalbys i 100 kaček *1*
  • Na hajzlík za dvacku, do křoví zadara. A pak, proč to v přednádražním Sherwoodu tak nelibě páchne.
  • Můj děda za 15 korun měl asi 6 špekáčků a 8 rohlíků. Můj otec měl 3 špekáčky a 5 rohlíků. Já přemýšlím, kde sehnat 5 korun, abych se mohl vys......
  • Komunisti se na vás sami vyse.ou a vaše ho.no vám "znárodní". *12*
  • Když ten záchod viděl můj vnuk povídá,dědo, mně kdyby se tady chtělo na záchod tak musím počkat čtrnáct dní až dostanu kapesný.
  • To je jako "co je to odvaha"? vysrat se sousedovi před dveře a požádat ho o papír !
    Tělu se poručit nedá a rozlišovat co je na hranici únosnosti a co vandalství je tady težké.Je to základní lidská potřeba a podmínky tu na to nejsou,stejně tak pro život,tedy normální.
  • Volte KSČM!Grebeníček ten je v klidu,říká houno patří lidu!
  • Jo, jak mi říkával stavitel Rauš, není nad to se dobře vysrat ... Nedávno mě jeden chytrák v jiné diskusi poučoval, že kdo se bojí, sere v síni. Možná by teď zasvěceně poradil, kde to udělat na hlaváku, když se zrovna nebojím !
  • Satelite, modrý pták nejsem, protože komunisty ani v modrých (ukradených) kabátech nevolím. Jako magor se necítím, to ovšem musí posoudit jiní. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit