Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných žlučovitých socek to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zapomínají, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

  Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli.

  Putin s Merkelovou postaví retenční hydroelektrárnu v Hřensku a v zatopené Kotlině se budou chovat osvědčení kapříci pro celou EU. Hornaté Sudety osídlí Noví Rusové a údolní čecháčkové se přesunou k Jeniseji, kde už má Zeman vyhlídnutou parcelu.
 • Poslední bitva vzplála, socky – dejte se na pochod – za Ural !!!

  Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Tady se musím zeptat, co jiného než kulové dělal Zeman, když je z něho taková troska? Mlátil pantem a chlastal a vzalo ho to jako hutě a šachta dohromady. *1*
 • I Pišta ví, že tento prezident poslouchá jen ŠloufoZbytky, Nejedlého a Klause. *16*
 • Zemana nikdo nebude litovat, protože si sám přivodil stav v němž se nalézá. Notorický alkoholik a jedlík tlačenky, má mozkové buňky již v tak dezolátním stavu jako tělo. Tak jako byl vyvezen na Sněžku, aby tam vypil pivo a vykouřil pár cigaret, byl vytlačen do prezidentského křesla SPOZáky v čele se Šloufem a lukoilistou Nejedlým, kteří mají své velké plány o nichž se však zarytě mlčí. Zatím Zemana oslavují slaboši, kteří se neumí uživit podle svých představ, které však daleko přesahují jejich schopnosti.Po volbách uvidíme, jestli postkomunističtí neschopové zase otočí kolem dějin zpět. Na závěr bych ještě anonymovi chtěla říci, že o několik let starší než chodící mrtvola z Hradu je třeba Karel Gott a jeho výkony na jevišti stále berou lidem dech. Uvádím ho proto, že je všem dobře znám a jako reprezentanta těch, kteří svůj život neprožrali, neprochlastali a neprokouřili.
 • No,asi takto bosevickej spratku:Nekdo sem ty rusaky v '68 pozval,a musel jim vykdakat jista vojenska tajemstvi.Asi ty-kdyz se k tomu tak hrde hlasis....
  Jo,bez za pozustalymi nasich zabitych a zbitych spoluobcanu a rekni jim,co jsi za komunistickyho magora.Kdyz dostanes od kazdeho pozustaleho jedinou facku,tak budes mit z drzky tatarskej biftek...
 • Nalej si STACHANANA ruda luzo-vystrizliveni ti nedoporucuji,nebot by ti mohlo dojit,co jsi za zbytecnyho blba a skocil bys pod vlak.
  O tebe nejde-ale kdo ma tu hmotu po tobe sbirat a odvazet do kafilerie. *2*
 • Podívej ty ukecanče prolhaná, proč bych nemohl kecat taky, co se mi zachce ??? Když lžeš, jako když tiskne a vymejšlís si debilní blbosti, tak co ti na to mám říkat ??? Vyprovokovat tě k dalším hovadinám...Copak někdo mohl dělat Brežněvovi asistenta ?? Akorát tak leda Husák a to ještě jen někdy. A tys to sežral i s navijákem, alespoň každý čtenář pochopí, co jsi za blbce !!!
 • Na tvoje "příkazy" ti akorát zvysoka seru, dedéne...
 • Tak si byl na vojne-jo?
  A to si byl na vojne u umrlce Brezneva???
 • Mel by ses dame omluvit a odprosit o odpusteni ty komunisticko-fasisticky potkane!
  Ze si dole psal,jak si dal ''poradce'' komunistickymu vrahu BREZNEVOVI!
  To nejsi pouze komunisticky dobytek,nybrz tez vlastizradce!
  HUMUSAKU! *12* *12* *12*
 • Tiscali? Známý podkuřovač Narciskovi z Hradu.Nikdo už si nic moc na starého ješitu nevzpomíná.Každý je rád že vyfičel zejména za tu jeho amestii.Občas ale starý tchoř vyleze z díry.A to už je tady Tiscali aby pohotově zveřejnil co starý tchoř z huby vypustil.Vůbec se rád věnuje vyvrhelům třeba Hájkovi z Hradu.Kozlík těžce nese že už o něj nikdo ani nezavadí.Snaží se zviditelnit čímkoliv.V obecném povědomí samozřejmě zůstávají oba jako hnoji všech hnojů.
 • Mohl tam ještě letět s létající vrtulí tzv. policejním vrtulníkem. Peněz má republika dost. Do státního bankrotu je ještě daleko.
 • Zrovna tobě budu vykládat státní tajemství, troubo. Vidím, že blbost tě zcela ovládla. Ale jen tak pro malou informaci - když se válčilo na Usuri, byl jsem na vojně a to by před námi nikdo neutajil, že je v plánu naše nasazení...Takže to vím s naprostou jistotou...
 • Už jste se vy dvě bukvice, Note s tečkou vrátili z pochodu hrdosti "Prague pride"? Museli jste se tam dobře naladit, že vás to nakoplo k tak masivní aktivitě v psaní chujovin. A to dojemné společné souznění, ještě teď je na vás vidět, že jste si ke vzájemné spokojenosti dobře projeli řitní otvory.
 • Já jsem nevyslovil, že jí to přeji, navíc nevím, zda se jedná o křehkou dívenku, nebo Pištu, který si bere ženské nicky. Syfla nemám, ani jinou nemoc pohlavně přenosnou a nikdy jsem ji ani neměl, Členem LM jsem nebyl, ani STB. Jenom myslím normálním mozkem a ne balíkem sraček, jako ty !!!
 • Autor obdivuhodně nesmyslně kecá blbosti !!!
 • Kdo te tam vlastne vyslal,kdyz na Usuri nebyla CSLA?
 • Nemůžu si pomoct, ale psaní těchto článků a reakce nejsou o tom, jak se věci mají, ale spíše
  jak si přejeme, aby se měly. I my by jsme se měli naučit hledat pravdu tam kde je a ne podle toho, jak moc předmět debaty máme rádi, nebo nenávidíme. Pravda je většinou někde uprostřed.
 • Estebak? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit