Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo někdy letěl na Ruské vnitrostátní lince mi dá jistě za pravdu,že něco tak dobrodružného až sebevražedného se hned tak nikde nepodaří zažít.
    • Podle hlasů vidím,že pouze jeden letěl v Rusku,ostatní negativní hlasy beru s rezervou,KGB má prsty a hlavně oči všude,Rusko je holt nejlepší ve všech směrech i s tým svým prťavým-skoro-Ducem.Ale každopádně je tady docela sranda,až na pár opravdu smysluplných kometářů číst ty bláboly nevzdělaných rusofilů mně docela baví a jsem rád že u nás žije tolik pitomců,Ti moudří to aspon mají jednodužší i když srážka s blbcem je velmi nebezpečná,bohudík že zde je to jen verbální,oni jsou tak posraníí že nedokáží psát ani pod svým mailem ubožáci hrající si na chytráky.
      • no zdá se, že trpaslík jsi spíše ty, duševní určitě. Putin není malý ve své populaci a jako poválečný ročník je v Rusku běžné postavy.... to víš, jeho rodina dva syny ztratila, nezbohatla na zlodějinách po světě a otrocké práci...
        • Až budu chtít znát tvůj názor,tak ti ho řeknu.Přesně tímto způsobem jedná i putin ale tobě něco vysvětlovat je zbytečné,i Hitler takto začínal,tvůj mentální stav jasně ukazuje na to,že vidíš svět černobíle a Putin je tvůj jasný favorit.Mně je nějaký Putin u prd..le a tebe je mi líto.Já nebhajuji ani Ameriku ani Rusko,ba ani nikoho jiného,jsou to všichni parchanti jako politika sama o sobě,A tebe mám také víš kde?Až budeš koukat na svět jako globál a racionálně ozvi se.
        • Ta poslední věta je nedokončená :

          nezbohatla na zlodějinách po světě a otrocké práci ale na ožebračování vlastního státu *1*
  • Ruské stíhačky předvádí akrobatické kousky, amrďolské padají k zemi. *15*

    https://www.youtube.com/watch?v=heHF56_OIHk
    • Pamela
      Ty předvádíš klasickou bolševickou zlodějnu Pavlíku - chmatáku cizích nicků.
      • od zlodějky snad každého nicku zde je to úsměvná kritika...
        • Pamela
          Já měla jeden jediný nick a kdyby ho vaše Ruská parta neustále nekradla měla
          bach ho až dodnes.
  • Pamela
    Jako vždy jsem přišla viděla a nad Kremelskou lží zvítězila.

    Mějte krásný demokratický den pánové. Pokud jsem vám šlápla na rudá kuří oka
    a udělala vám Bebí tak si vzájemně poplačte a postěžujte si na tu zlou Simču ju, *2* *2*

    A nyní když dovolíte bych se ráda vzdálila. Byla jsem pozvaná do ZOO.
    Jako návštěvnice ne jako mééé. To jen abych předešla hloupým vtipům jako posledně
    - že jsem husy nepásla protože jsem běhala ve stádu.

    Pa. Vaše? Až naspoříte velký majetek ráda. *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
  • Pamela
    Údaje Mezinárodního úřadu pro civilní letectví potvrzují, že letecká doprava nad Ruskem je mimořádně nebezpečné dobrodružství a poměr mrtvých k bezpečně přepraveným činí 1 : 370 000, což je na úrovni Demokratické republiky Kongo. Pro srovnání v USA je to 1 : 11 milionům
    • No a něco z USA.
      Let American Airlines 191 byl pravidelný let spojující Chicago a Los Angeles. 25. května 1979 stroj DC-10 (reg. N110AA), který na něm létal, nezvládl startovací manévr a zřítil se. Zahynulo všech 271 osob na palubě a další dvě osoby na zemi. Jde o nejsmrtonosnější nehodu v historii letectví na území USA a druhou nejsmrtonosnější nehodu v historii DC-10.
      17. července 1996 ve 20:19 hodin letadlo Boeing 747-131 s registračním označením N93119 vzlétlo a ve 20:31:12 zmizelo z obrazovek radaru. Na palubě bylo 212 pasažérů a 18 členů posádky. O 38 vteřin později se ozval kapitán Boeingu 737 společnosti Eastwind Airlines s hlášením: "Viděl jsem nějakou explozi ve výšce 16 000 stop (4 900 metrů)." Vyšetřování zjistilo, že let TWA 800 se zřítil nad Atlantským oceánem po explozi neznámého původu. Havárii letadla nikdo nepřežil. Následné vyšetřování odhalilo, že explozi pravděpodobně, ne však s jistotou, způsobila jiskra z nezabezpečeného senzoru paliva.
      Let United Airlines 173 byl pravidelný let z New Yorku do Portlandu s mezipřistáním v Denveru. 28.12.1978 havarovalo letadlo tohoto letu na předměstí Portlandu. Při nárazu zemřel palubní inženýr Mendelhall, steward Joan Wheeler a dalších 8 cestujících.
      Let US Airways č. 1549 byl každodenní komerční let na trase LaGuardia Airport (New York) – Charlotte – Seattle, který 15. ledna 2009 asi šest minut po startu nouzově přistál v řece Hudson.
      Myslím, že si moc nevybereš jestli Rusko,USA nebo jiné země. Letecké katastrofy existují.
    • Simone, nestyď se za svůj nick a piš pravdu, pak to bude dobré. Asi tak nějak:
      Několik nehod z poslední doby: 3. srpna 2010 zemřelo 12 lidí při havárii letadla An-24, které spadlo při přistání na letišti Ignarka na východní Sibiři. Prvního ledna tohoto roku zemřeli 3 lidé při požáru letadla Tu-154B, které začalo hořet ještě na zemi. Stalo se tak na letišti Surgut, západní Sibiř. 21. června zemřelo 44 cestujících a členů posádky, když letadlo Tu-134 nezvládlo přistání a spadlo na letišti Petrozavodsk v severo-západním Rusku. 11. července zemřelo 7 lidí a 30 bylo zraněno při nouzovém přisání letadla An-24 na řece Ob poblíž města Nizhnevartovsk, západní Sibiř. 7. září zahynul hokejový team Lokomotiv Jaroslavl při havárii letadla Yak-42D. Při neštěstí zahynuli také 3 čeští hráči (Marek, Vašíček, Rachůnek) a členové posádky (2 piloti), přežil pouze palubní inženýr.
      Podle Ruské nadace pro bezpečnost letecké dopravy spadlo v Rusku za posledních 20 let 50 velkých dopravních letadel. Z toho bylo 44 vyrobeno sověty. Nutno však podotknout, že pouze v 16% případů byla na vině technika, ve zbytku se jednalo o selhání lidského faktoru.
      • Lerynko Simona je holka. Jdi si raději skočit na Prague Pride když ti to vadí
  • Pamela
    Je všeoběcně známý fakt že proruský Pavlik je kleptoman který krade moji
    přezdívku Pamela.

    Nehody a fatální havárie ruských letadel jsou, s ohledem na objem letecké dopravy, v tomto roce vyšší, než v méně rozvinutých zemích, které mají s bezpečností letecké dopravy dlouhodobé problémy, a to včetně například Konga a Indonésie

    Nevím, co by se ještě muselo stát, aby celé naše letectví uznalo, že jde o systémovou krizi, řekl v říjnu na mimořádné schůzce odvětví civilního letectví náměstek ministra dopravy Valerij Okulov, bývalý generální ředitel národního dopravce Aeroflot.
  • Je všeobecně známý fakt, že Rusko disponuje velmi pokročilými vojenskými technologiemi, které Amrdólům právem nahání hrůzu.
    • ovšem kdyby měli čisté svědomí a nebyli agresivní, neměli by se čeho bát, Rusko je mírné a laskavé
      • Mírné a laskavé Rusko????????? - To si snad děláš pr.el, uvědomuješ si, že žádný člověk s mozkem a pamětí delší než 10 minut Ti takovéhle žvejky nemůže sežrat??? Že v téhle zemi je ještě naživu dost lidí, kteří pamatují ''mírné a laskavé'' ruské tanky v ulicích v r.1968????
        • zdá se, že hlupáci tvého ražení tak trochu počítají s tím, že ti, kteří zažili Rudou armádu osvoboditelku, už pomalu vymřeli... ale nemyl se, je tady řada dalších, kteří si toho jsou vědomi
      • Pamela
        Rusko v době míru napadlo ukrajinu takže Rusko je zločinec a agresor
        • To je právě ten neustále opakovaný omyl. Rusko Ukrajinu nenapadlo, žádný válečný stav mezi těmito zeměmi neexistuje. Na Ukrajině hoří občanská válka, kdy je východ nucen bránit se nacistickým hordám. A to, že ho Rusko podporuje, je samozřejmě pravda, stejně jako to, že nácky zase podporují USA.
          • Pamela
            Ano válka nebyla vyhlášena - tudíř Rusko v době míru provádí vojenskou
            agresi do sousedního státu když tam posílá vojáky a zbraně.

            Jako Nacista se chová Putin když zneužívá Ruskou menšinu v sousedním sdtátu ke
            kradení území.

            Nacistické hordy? Jsi směšný. Banderovci jsou na Ukrajině v drtivé menšině
            asi jako v Čr stoupenci vraha jménem SSSR
            • Pamela
              Já jsem holka tedy ta Simona. Pokud ti to vadí vyhledej odbornou pomoc.

              Hlasováním se neoháněj. Pokud vám u proruských lží naskakuje 5 až 10 kladných
              bodíků za vteřinu je jasné že jde o podvod.

              Autonat Tiscali. Jsi směšný. Jsou tu prostě také lidé kteří nefandí totalitnímu rusku.
              Díky Bohu za ně
            • Och ty pomýlený Simone. Vidíš ten počet mínusových bodů u svých příspěvků? Moc příznivců nemáš a ani tiscali se svým automatickým hlasováním to nezachrání. Bohudíky, takových exotů u nás již moc není.
        • ukrajinu napadly prašivé státy teroristické,vyprovokovali běsnění fašistů na majdanu a sami je podporovali,rozeštvali ukrajince proti sobě a rozpoutali občanskou válku
          • Pamela
            Ukrajina byla napadena Ruskou ne Americkou armádou.
  • Pamela
    Létat v Rusku je nebezpečnější než v Kongu

    Série osmi leteckých nehod s úmrtími, které se v posledním roce staly v Rusku, udělala z této velmoci podle expertů nejnebezpečnější zemi z hlediska leteckého provozu. Vyšetřování nehod, včetně té, při níž zahynul prakticky celý hokejový tým Jaroslave, odhalil hrubé chyby posádek, pozemního personálu, či opilost. Katastrofální stav v bezpečnosti ruského civilního letectví volá po změně celého systému, napsal list The Wall street journal
  • Mějte pochopení se Simčou, je po dovolené penízky došly, musí se snažit, to víte zadarmo peníze nedostane, ale protože její chlebodárci poddanskou řeč češtinu neumějí, jen panskou - angličtinu, je jedno, co píše, hlavně že píše
    • Pamela
      Pokud nesneseš jiný než Kremelský názor tak nechoď na svobodnou debatu.
      Nejsem nikým placena
      • protože se flákáš, přidej, jen do toho, Rusko to unese
        • Rusko at jde do prdelee i s Putinem.
  • Pamela
    Namazat si Rusko na chleba

    Celková velikost ekonomik členských států NATO v dolarovém vyjádření převyšuje Rusko celkem osmnáctkrát. Pro představu, zhruba podobný poměr velikosti ekonomik panuje mezi Německem a Českem. Anebo opačně, mezi Českem a Makedonií. Také dřívější převaha Ruska v konvenčních zbraních patří minulosti. Pryč jsou časy, kdy Rusové dávali Američanům lekce v kosmickém výzkumu a letectví. Ruská kosmická technika je založena na technologii staré padesát let. Ruské aerolinie kupují americké boeingy, neboť dělníci v ruském leteckém průmyslu mají problém nasázet nýty do trupu v jedné linii. (Líčení očitého svědka.) Ruský průmysl je zastaralý naprosto beznadějně.
    • Tedy jak sleduji, ty jsi odbornice nebo přímo expert na všechno. Ale asi ten novodobý vystudovaný v Plzni za dva měsíce.
      • Nová doba - dneska stačí pár kliknutí a každý zná všechno - ovšem je potom groteska, zkoušet používat tyto rychle a snadno nabyté znalosti v praxi...
      • Pamela
        Prostě nemáš protiargument tak se uchyluješ k pomluvám.

        Jsem vzdělaná slečna. Pokud z toho máš mindrák tak se více uč ju
  • Á Tečka dostal vycházky a zas bude tapetovat jemu nepohodlnou pravdu, do příštího BANu... *15*
    • Pamela
      Když jsem tu začínala tvrdil jsi že Tečka je jako anonym.
      Už si v tom lhaní udělej konečně jasno ju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit