Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prodal zlato. Více takových Brexitů.......
  • To je zajímavý, kursy se propadají, na burzách mizí miliardy dolarů, akciové trhy se řítí do propasti... a já mám pocit, že se mne to nějako nedotklo... a jestli zchudnou Elon Musk, George Soros a jiní investoři, já plakat nebudu. Dokonce ani kdyby na Wall Street skákali zkrachovalí milionáři z oken tak hustě, že by se sráželi ve vzduchu (jako tomu prý bylo v roce 1929), tak by mě to nějak nerozhodilo... *1* *1* *1* *1*

    A jestli oni na tom "obyčejní Britové", ti co rozhodovali v referendu, nejsou stejně.
    • a já mám pocit, že se mne to nějako nedotklo *15* *15* *15*

      ani nedotkne, socko, to je jinej level
      • Možná jsem socka, ale nás je v tomhle národě 9.990.000, zatímco vás zbohatlíků je jen "horních 10.000", takže se těš na krumpáč v uranových dolech, jednou to přijde *1* *1* *1*
  • Z textu článku: ... Vyjadřuje rozčarování těch voličů, kteří hlasovali pro brexit, ale výsledkem jsou zaskočeni. ...
    Nepřipomíná vám to rozčarování "cinkalů klíči" nebo těch, co hlasovali pro vstup do EU?
    Prostě: Historie se opakuje...
    • Nevím jestli jsou rozčarováni voliči... Británie měla referendum v 75. Tehdy lidi hlasovali drtive pro setrvání v EHS.. 4 roky nato v 1979 už průzkumy hlásili, že 75% by bylo proti setrvání.... Tehdejším voličům názor zůstal, vystoupit... Mladí co to nepamatuji a nemají zkušenosti jsou pro setrvani v EU...
      Rozčarování se nekoná... Starší lituji ze nevystoupili už tehdy před 40 lety a chybu opakovat nechtějí,... Mladí naopak nevi jaké to bez eu bylo.... a chtějí studovat a cestovat po EU bez omezení a víc je ještě nezajímá.

      Tentokrát se opravdu historie neopakuje...
    • Nepřipomíná. Místo cinkání klíči se měli komunisti věšet na kandelábry. A vstup do EU, budoucích USE bylo jedině správné rozhodnutí. Dokazuje to fakt, že to komoušům a ruským kolaborantům tolik vadí.
      • hmmm co čekat od tebe že převlečenej soudruhu
  • to: ..bijec. p......Pokud sji nepochopil obsah textu,tak zde anii nepiš. *3*
  • ... hlasování primitivů nenahradí jejich obrovský duševní deficit a podřadnou roli :)))
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/tomas-halik-britove-se-boji-cechu-polaku-a-slovaku-brexit-ale-byla-velika-chyba--1628089

    tohle muže říct jen pako jako on...
  • bravo británie
  • Psát, že Británie přišla o.... je hloupost, protože kurzy měn a ceny akcií apod. jsou velmi proměnné veličiny. Prvotní burzovní šok je zcela přirozený. Skutečné důsledky Brexitu budou znát až za delší dobu, až opadnou emoce, a Británie a EU naleznou jinou formu vzájemné spolupráce.
  • čekám od bruselu zase nějakou křivárnu,ale až jim to poradí teroristi z jůesej
    • To čekáš marně, soudruhu, křivárny vymýšlejí a provádějí teroristi z CCCP. *15*
  • Pokud budete sedět v Bruselu, za ty neskutečné peníze ( a k tomu stačí pouze žvanit a vymýšlet nesmysly ), také budete hledat ,,nějaké" argumenty k tomu, aby jste ten zapařený zadek, od židlí v Bruselu, mohli mít, co možná nejdéle. Nenechte se zasrašit jejich žvásty o tom, jak teď bude špatně.
    • Koho jsme si tam zvolili, ten tam je. *2*
      • ... píšeš jak Rudé právo, jak jinak :)))
    • ... 7 chyb v pravopisu, o obsahu raději pomlčím :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit