Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano,souhlasím s oceněním pana Kalouska na nejlepšího ministra financí.
    Díval jsem se v televizi na partii s komunistou Dolejšem.Tam kde se zatínají pěsti je
    vztek a nedůvěra...
    Snižování dluhů je cesta k prosperitě a budoucnosti.
    • Máte pravdu a nick děda také, ale prostě lidi nechtějí přijít o výhody(režijní jízdenky, stravenky atp), tak urážejí a za svůj neúspěch hledají vinu v někom jiném, než v sobě samém-tipické čecháčství. Kdo úspěchem převyšuje průměr, je zločinec a kdo má víc než soused je zloděj kriminálník a pod. Všichni nadávají jak Řekové protestují, protože nechtějí šetřit a přijít o benefity, ale tady lidi dělají to samé a ještě nadávají na ty líné Řeky.
      A k těm fackám. Já také párkrát někoho praštil, když se o mne otíral, je to rychlejší, než podávat trest. oznámení a běhat po komisích. A vícekrát se to neopakovalo. To by snad udělal každý, ale averze ke Kalouskovi a lidé ho mohou pomluvit- to musí každý hned poukázat na morálku.
      • Vy jste zřejmě stejný blb a gauner jako Kalousek! A navíc asi nebudete Čech-tipické!!!!!!!
        • Zato vy jste typický. Vaše jméno bude asi závist. *12*
          • To prase je Vaše?
            • Ne našel jsem v archivech konfidentů Stb vaší fotku, tak jsem si dovolil ji zveřejnit.
          • Skvělé-typický. Vám není co závidět,když mlátíte lidi a chybí vám vzdělání... Snad narazí kosa na kámen a nebo přijde demokracie a vy se budete moc s Kalouskem na Borech fackovat!!! *3*
    • byl bych rád kdybyste uvedl alespoň jeden příklad kolik Kalousek ušetřil za roky svého ministrování. Zatím co vím zvýšil deficit státu o hodně stovek miliard.Toto jeho ocenění je výsměchem všem poctivým lidem státu.
    • *2* *2* *2*
    • Tam,kde fackují politici své voliče na ulici začíná policejní stát a nikoliv prosperita. A budoucnost? Co nejrychlejší hospitalizace Kalouska,a pak kriminál pro něho a všechny dobráky od roku 1990 včetně kompletní současné vládní mafie!!!!
      • Zato když se zatýká pro protest na mýtinku některé strany ( viz mýtinky ČSSD-Paroubek) tak to bylo v pořádku. Urážet člověka na ulici,ať je to normální člověk nebo ministr je trestné a hodné potrestání. Dle Vašeho názoru je v demokratické společnosti povoleno vše i to co odporuje slušnému chování. Tím zavření do kriminálu myslíte všechny podnikatele od roku 1990,kterými se stávali funkcionáři KSȡ? Pak souhlasím,ale zároveň všichni,kteří za účelem škodit naší společnosti dodnes jsou na vlivných místech.
        • Vy jste fanatik a nikoliv moudrý děda!!! Co já vím na mítincích zmlátill jeden takový děda Sobotku,a pak na Smíchově Langerova mládež vrhala vejce do obličeje sociálním demokratům,tak jako před 2. sv.válkou Hitlerjugend! *3*
          • Pak ten mladík co napadl Kalouska měl být potrestán jako ten co napadl Sobotku. Snad tem mladík nepatří k Hitlerjůgend.
            • S Vámi to moc nejde,ale přesto to zkusím. Mladík ho vulgárně oslovil,což snad mimo Vás by v tomto státě udělal každý,a Kalousek nechal zastavit auto a dal mu dvě facky,a protože mu je mladík nevrátil,tak mu dal ještě dvě!! Dědo,znáte to,když máte na bábu vztek,tak jako slušný,dobře vychovaný, jdete štípat dříví a nikoliv mlátit sousedy a to nejste veřejná osoba,která by měla jít příkladem! Ale já Vás podezírám,že nejste děd,ale syn Kalouska,kterej ještě od táty žádnou nechytil,protože byl většinou našrot,tak se nikdy netrefil a Vy vlastně tomu inzultovanému závidíte... *3*
    • nehorší však je, že po všech škrtech, se dluh našeho státu ještě zvýšil, kde jsou tedy ty uspořené miliardy, kdepak? Kdepak?
      • Asi nečtete,co se Vám píše u dřívějších příspěvků. Tam máte odpověď,kde jsou ušetřené miliony-v úrocích za hospodaření v letech 1998-2005.
  • Napříště časopis Emerging Markets připravuje ocenění klíšťat za očkování lidí proti encefalitidě! *1*
  • To je k nevíře, tento člověk okradl přes půl občanů tohoto státu, zejména matky s malými dětmi a nejen je a za to dostane prestižní ocenění ??? už tomuto asi nerozumím, kde jsou ty ušetřené miliardy ??? pane Kradousku??? že se nestydíte převzít nějaké ocenění snad bych pochopi ocenění nejlegálnější zloděj státních financí, to ještě jo ale toto ???? Je to hnus velebnosti a divím se proč ten Vámi napadený nladí se nebránil a nevrazil Vám taky, treba by se Vám rosvítilo v palici. Pak zjistíte že u občanů budete vždycky nevětší zloděj a šmejd.
    • Můžete mi prozradit,kde jsou miůiardy zašantročené ČSSD při privatizaci Mostecké uhelné a hlavně Škody Plzeň Prodáno za 800 milionů,ale skutečná cena přes 20 miliard. Kam dopadly provize-pro pana Grosse atd. Proč se neptáte bývalých politiků,proč romům se vypočítává důchod z průměrného platu této republiky,proč musíme platit dávky dle naších nařízení a částek i romům,kteří se přistěhovali ze Slovenska? Proč nemohou dostávat dávky ve výši jako na Slovensku. Za to může Kalousek a dnešní vláda? Poraďte,kde se mají vzít peníze na tyto zvrhlosti uzákoněné v letech 1998-2005. Pak můžete soudit a nadávat.
      • Dědo,dědo,zapoměl jste se jěště zeptat kam přišlo cca 400 mld, které po Klausově vládnutí muselasanovat vláda Zemana,aby možná i vy nepřišel o své úspory v bankách
        • To bys ses musel zeptat Mertlíka(ČSSD)
          • Pane,že vy se bojíte majetkového přiznání,tak jako je obvyklé v civilizovaných zemích,kde ani neví co znamená VUML? Vy jste klasický hnojomet,když má někdo jiný názor,tak je levoun,komouš či absolvent Vumlu,atd.. To jsou klasické manýry bývalých estébáků či porevolučních tzv.podnikatelů,kterým se za bolševika říkalo-veksláci. *3*
      • Slova Kalouska:
        Uvědomte si, že TOP 09 tady existuje od roku 2009. Zatímco dva parťáci ODS a ČSSD, kteří si hrají na soupeře, ale v rámci velkých peněz to budou vždycky velcí kámoši, se už v roce 2007 dohodli, že v energetice mají společné zájmy. Jsou to parťáci, ať už mluví o atomové energii, nebo o těžebních limitech. V zásadě je to jedna strana, protože je řízena jednou zájmovou skupinou. Obě dvě tyhle strany už dávno ztratily schopnost se jí vzepřít.
        • Slova moje. Kalousek tady existuje od roku 1989 a dokonce i před ním v Národní frontě! A jestli je jedna strana,tak je to ODS a TOP 09,vždyť to sám řekl Topolánek. Ale Kalousek i Topolánek to zamýšleli,že budou vládnou spolu a netušili,že Topola nahradí načas Nečas!!! *5*
  • Kalousek by mohol přebrat cenu tak jedině jako úspěšný "ŠKRTMISTR" nic víc!!! Případně cenu za neúspěšnou protialkoholní léčbu!!!
  • Toto Kalouskovo ocenění ještě více zvýší tlak na to,že z EU je třeba co nejrychleji zdrhat.
    • Proč máme zdrhat ze seskupení do kterého nás s mimořádně špatnými vstupními pohnutkami vehnbali Vaši přátelé? Těm musíte poděkovat a děkovat jim za to kde jsme dnes a ne vyčítat,že někdo chce spravit co oni úmyslně zmrvili. Poděkujte panu Sobotkovi,Zaorálkovi,Grossovi atd, za to že dnes můžete nadávat a hanit ty,kteří se snaží náš stát vrátit mezi normální ekonomiky a vyvléci jej z potíží banánových republik.
      • Ty rozhodně nebudeš Willy,ale vylízanej.
        • Nejsem Willi,ani vylízanej,jen člověk,který byl vychován k poctivosti,slušnosti a skromnosti. Jen sleduji,kdo nejvíce kradl od roku 1948 do dnešní doby. Bohužel vycházejí mi stále lidé stejného zaměření a přesvědčení.
          • Poctivost,slušnost,skromnost! Kalousek-Háva,Šťáva,Kalvoda,Příbramské Palermo,Řebíček a jeho bratr,Vondra, Bém-Blanka,Opencard,olympiáda,Barták-Casa a další miliardy na MO,Klaus-špinavé,ale hlavně rychlé prachy,Janoušek-včera Babiš řekl,že má 4miliardy ve švýcarských bankách,Oulický,Kočárník,Dlouhý,Kuhnl,atd.. Vstávejte je ráno,dědo!!! *4*
            • Proč se neptáte Gross, Pavlas,Rath pandury,gripeny,prodej Investiční banky,Zadlužování státu v době ekonomického růstu. Prosí uvědomte si,že jsme z let 1998-2005,dále nezákonného rozhodování odcházející vlády v roce 2006 přišli o miliardy,které musíme dnes včetně útoků splácet. Nejedná se a nejednalo se o milióny,ale o miliardy. Zvýšní dávek pro nepřispusobilé,pro ty kterým se nechce ráno vstávat do práce,penze z průměrného platu pro ty kteří nepracovali a žili ze sociálních dávek, Prosí probuťe sea dívejte se kolem sebe,hlavně nechce-li někdo napravovat chyby. Nebo snad patříte k těm o kterých jsem před chvílí mluvil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit