Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo máte zkušenost s uzavřením životního pojištění? Kde se podívat po nějaké rozumné nabídce prosím? 

    • Mám zkušenost a myslím si i, že bych mohla dobře poradit. Jestli chcete pojištění výhodně, tak doporučím se podívat na online porovnávač pojištění, kde si můžete pojištění rychle porovnat a nakonec pak i sjednat. 

      • Můžete mi prosím poradit, kde přesně bych se na to teda měla podívat? Kde bych mohla sehnat pojištění výhodně? 

        • Určitě můžu poradit, jestli chcete pojištění sehnat výhodně, tak si otevřete stránky online srovnávače pojištění https://www.klik.cz/ Tam si můžete pojištění vyřídit výhodně a rychle. Navíc kompletně z domu, nemusíte kvůli tomu ani vytáhnout paty z domova jak se říká. 

  • Já bych do tak rizikových profesí nikdy nešla, i kdyby mi za to nabízeli sta tisíce. Na to se mám až moc ráda :-D . Pracuju ve skladu, a tam se mi taky může něco stát, to všude, ale není to až tak rizikové. jednou se mi teda stalo, že jsem se smekla na schodech a dost jsem si natloukla záda, tak jsem si pak hned koupila lepší pracovní boty a od té doby (musím zaťukat) se mi už nic nestalo.

  • Nevím no, podle mě by každý zaměstnanec měl vědět a znát svoje práva a jaké nebezpečí na něj v práci mohou narazit. Jenže často toto zaměstnavatel ani pořádně člověku nevylíčí a zeptá se pouze, jestli známe všechny BOZP. To si pak jeden musí takové články o této problematice dohledávat sám a to je problém sám o sobě.

  • Nejnebezpečnějším povoláním na světě je dělat na Tiscali redaktora, víte co je to vždy za ránu když se tady srazí s teploušem Semjonem Gayínkem???
    To jde vo kejhák!!!
  • chudáci Češi mají pořád nějaké problémy
  • Hasiči,horníci nikdo vic oboje na prd placeno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit