Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To já na takové trendy zrovna moc nejsem, snažím se jít spíše cestou slow fashion, a tak nakupuji oblečení hlavně z druhé ruky. Nejvíce v oblibě mám tržiště https://www.onlinesekac.cz/ , kde je opravdu velký výběr, takže si tam pokaždé něco pěkného najdu.

• Nápad je to zajímavý, ale já bych takový oblečení nechtěla. Mně vyhovuje oblečení od značky Pietro Filipi , tak až tato značka bude vyrábět oblečení, které se nemusí prát, tak pak o něm budu teprve uvažovat. Do té doby ne.

• Před Hlavním nádražím v Praze je plno fešáků, kteří už takové oblečení také užívají. Zcela jistě své hadry neperou.

Jsou cítit už ze Žižkova😂

• KIMCID

Modní trend je oblečení stará mladá.Kdybych vytáhl hadry po babičce budu IN

• Ble, ble, ble, bl., ...

• Zápach z prádla není ani tak o stále čistém prádle, které se skutečně nemusí měnit hned po každém "kýchnutí"., jako spíše o častější, osobní hygieně..s následkem mimo jiné i toho konečného smradu, který se na to oblečení z celého těla logicky přenáší..když je člověk tzv.humusák i čuník..myje se jen několikrát týdně a to jen tak, aby se tzv.neřeklo..což není ani přehnanost, ale častá realita..u daleko víc lidí, než se obecně zdá a u kterých by to člověk ani nepředpokládal, ženy a dokonce i tzv.dámy nevyjímaje..

• To zas vymysleli věc! Každý člověk se potí, někdo víc a někdo méně. A když ten pot neodsává prádlo, tak zůstává na pokožce, rozkládá se a nutně zapáchá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit