Přejít na výpis diskuzí

Nejnovější módní trend? Oblečení, které nemusíte prát

16.6.2019 10:35
Hana Dubnová 6 příspěvků

Oblečení, které končí v koši se špinavým prádlem, by většinou klidně sneslo ještě minimálně jedno "vyvenčení". Dovedete si ale představit, že jedno tričko nosíte bez vyprání několik týdnů vkuse? Právě tento trend se začíná objevovat v současné módě. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nápad je to zajímavý, ale já bych takový oblečení nechtěla. Mně vyhovuje oblečení od značky Pietro Filipi , tak až tato značka bude vyrábět oblečení, které se nemusí prát, tak pak o něm budu teprve uvažovat. Do té doby ne.

  • Před Hlavním nádražím v Praze je plno fešáků, kteří už takové oblečení také užívají. Zcela jistě své hadry neperou.

    Jsou cítit už ze Žižkova😂

  • KIMCID

    Modní trend je oblečení stará mladá.Kdybych vytáhl hadry po babičce budu IN

  • Ble, ble, ble, bl., ...

  • Zápach z prádla není ani tak o stále čistém prádle, které se skutečně nemusí měnit hned po každém "kýchnutí"., jako spíše o častější, osobní hygieně..s následkem mimo jiné i toho konečného smradu, který se na to oblečení z celého těla logicky přenáší..když je člověk tzv.humusák i čuník..myje se jen několikrát týdně a to jen tak, aby se tzv.neřeklo..což není ani přehnanost, ale častá realita..u daleko víc lidí, než se obecně zdá a u kterých by to člověk ani nepředpokládal, ženy a dokonce i tzv.dámy nevyjímaje..

  • To zas vymysleli věc! Každý člověk se potí, někdo víc a někdo méně. A když ten pot neodsává prádlo, tak zůstává na pokožce, rozkládá se a nutně zapáchá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit