Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono je potřeba o své zdraví taky trošku dbát, například já pravidelně užívám CBD olej, sportuji a snažím se i střídmě jíst. Od té doby se mi žije daleko lépe, protože se cítim daleko vitálnější.

  • Já se upřímně docela dost snažím být tak nějak zdravím a dělám pro to všechno možné, co to jen jde prakticky :)  No a co mi k tomu pomáhá? Tak třeba tento parádní cbd olej, který můžete pořídit třeba zde na těchto stránkách, ale věřím, že si najdete tu svou stránku, která bude vyhovovat právě vám.

  • Společensky nebezpečnou nemocí je abnormální zbytnělost ega zdejšího cenzora, který ukájí své choutky mazáním příspěvků těch lidí, kteří si dovolují projevit samostatnost svého úsudku. 

    • To dělá havloid jégl, on si myslí, že mu to tady patří!

      Proto jde tiscal do kopru, pravidelně mu klesá návštěvnost, díky tomuhle hrobařovi!

      • hele dej mu pokoj,kdybys měl zkušenost s těmi ze Seznamu,tak bys mluvil jinak.Seznam,to jsou 2 povolené příspěvky a když se nelíbí cenzorovi,tak doživotní ban.A mimochodem ten Jégl píše docela zajímavě .

        • Docela "zajímavě" opisuje odjinud, on NENÍ žádnej novinář!

          A na Seznam lezou je ti jednodušší tydýti!

  • a to je nějak špatně,že se považujeme za zdravé i když nejsme?

    Třeba švédský generál Torstenson když dobýval Brno,velel z nosítek,říkalo se mu "Velký podagrista",protože trpěl těžkým revmatismem.Dnes by skončil v invalidním důchodu.Richard lví srdce měl zase křivici atd.

    Základem mužské povahy je transcendence,muž potřebuje tvořit,měnit svět a žít pro něj znamená jednat se světem.Žena je naproti tomu imanentní a v ideálním případě je ona krásná a on všechno ostatní,prostě  životní úloha muže a ženy je jiná.

    Jestli si autor myslí,že by se muž měl chovat tak,že se bude nimrat ve svých neduzích pak takové imanentní jednání je normální pro ženu,ne pro muže.

    Takže ano,nejsme tak zdraví jak si myslíme,ale tak to má být.


  • Dobrý den, nemám rád jizlivé komentáře v diskusích, ale zde už musím připomenout, že pokud je překlad z anglického textu natolik neznalý problematiky, stává se zdrojem nesmyslných informaci. Bylo by dobré se něco přečíst o ruptuře anerysmatu, tato všta je tragikomická:

    kolik z nich nemá rozpoznáno aneuryzma neboli ohraničená rozšíření tepny , která často zůstávají bezbolestná, dokud se neroztrhnou a až pak jsou nesnesitelná do té doby, než člověk nezemře.


    S pozdravem

    Karel Neubauer

    • To překládat demment pomocí Goggle translatoru a ani si ten text nepřečetl, protože by ho ani nepochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit