Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důkaz o nedokonalosti krásy. Každá krása má na své kráse nějakou vadu.

  • Je to jeho vec na tvoje zbytecna starost , napsal by chytre a poprve neotrely bonmot  zdejsi megablabol janak hanak nebo jak se tomu vubec rika. Zatim tak neudelal, ale co neni muze jeste byt. 

    • Kdyby nám to ono "Bobling" neřeklo, zůstali bychom do smrti hloupými...

  • "... nesnesitelně páchne ..."  - a je rudý.

    Jako KSČM  (a vlastně i ČSSD a další z bolševického kadlubu)

    • Souhlas. A ještě bych dodal:

      Tak jako bývalý členové KSČ, která byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii... jak nám říká zákon č. 198 z r. 1993. o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu.

      • Článek je o kytce. Zatahovat do všeho politiku, to už je vážně na léčbu........😯

        • Ano, soudruhu realisto, když někdo nechápe takový jasný zákon, tak je to opravdu na léčbu...😉

          • Víš Občane Sajmone, není hezké že napadáš své bývalé kolegy a spolupracovníky. Jako dnes vzpomínám když jsme na stranické schůzi zpívali Internacionálu, tys u toho mával rudým praporem, ve společné kanceláři jsme vyslýchali Václava Havla a Pavla Wonku, tys do něj kopal a řval "imperialistický zm..tku". A dnes na své staré kamarády pliveš a nadáváš. Inu poturčenec horší turka   😯 chápu, teď více nese hrát si na dementkrada, takžes musel převléct kabát, i dříve ses snažil očernit své kolegy pomluvami jen aby ti šéf přidal na odměnách. Vždycky ti šlo o tvůj osobní prospěch, tomu rozumím, ale trochu se přece jen kroť vše má své meze, ani například Himmler v jeho vypočítavosti neměl takovou drzost aby ze sebe na konci války dělal například "ochránce Židů" Nepřeháněj to s tím převlékáním kabátu......

            • Příteli realisto, mýlíš se v mnoha věcech: nejsem žádný "Sajmon" a nevím kdo to je. Jestli Ty jsi byl StBákem vyšetřovatelem, to si vyřiď se svým svědomím, mně se zpovídat ani omlouvat nemusíš. Já jsem nikdy "rudou pracovní knížku" nevlastnil a ani jsem nekolaboroval s komunistickým režimem, ale konal jsem svou odbornou práci a tak mne soudruzi kupodivu tolerovali. Jestli Ty jsi stále "věřící komunista", to je Tvoje věc. Našla by se však jistě řada odborných otázek, v nichž bychom se možná shodli. A ještě si dovolím citovat jednoho velikána:

              "Vážená pane, vůbec nesouhlasím s tím, co říkáte, ale do své smrti budu bránit Vaše právo říkat to." Jistě víš kdo to prohlásil. 😉

              • Reakce na příspěvek:

                Shodnem se Občane možná v odborných věcech. Ale v jedné věci se nikdy nesejdem. Ty nemáš rád komunismus. V pořádku. Já nemám rád žádnou fanatickou ideologii která zotročuje lidi a způsobuje že jsou dutí jak bedna kytu. Nemám rád komunismus, nacismus, fašismus, kapitalismus, feudalismus, materialismus, katolický ani islámský fundamentalismus a jakékoli jiné nesčetné formy a modifikace jiných ....ismů a tupých ideologií osobujících si "právo nadřazenosti, diktátu a jediné správné víry"

              • Reakce na příspěvek:

                Tak kromě popírání své bolševické minulosti máš ještě navíc sklerózu Sajmone...no pravda je že je to už nejmíň rok kdys pod touto značkou byl znám širé netové veřejnosti a a "němec alzhaimr" je zjevně na postupu.....😉 a je mi úplně jedno jestli vy soudruzi naverbovaní nyní k CIA souhlasíte či nesouhlasíte s tím co říkám a zda to budete bránit nebo zakazovat. JÁ SI BUDU ŘÍKAT VŽDY CO CHCI, DĚLÁM TO TAK UŽ DESÍTKY LET A NEZASTAVÍ MNE KATOLIČTÍ INKVIZITOŘI NACISTÉ KOMUNISTÉ ANI KAPITALISTÉ. Hus a Bruno se vás také nelekli......ono totiž vůbec není podstatné kdo má či nemá jakou legitimaci ALE STYL MYŠLENÍ S NÍMŽ "vy vyvolení" vždy  PROSAZUJETE VŮČI SVĚTU "TU SVOU JEDINOU SPRÁVNOU IDEOLOGII" a metody jež používáte k potlačování Svobodného Ducha jsou stále stejné, jen trochu sofistikovanější......

                • Reakce na příspěvek:

                  Soudruhu realisto, škoda slov...

              • Reakce na příspěvek:

                Omlouvám se za překlep, správně má být:

                Vážený pane,... 🙂

      • ... bývalí členové... 😉

        • Děkuji za upozornění na pravopisnou chybu. Ta chyba vznikla při úpravě textu a když jsem to zjistil, už nebylo možné to opravit. Jinak nemám s pravopisem žádné problémy. 🙂

          • S pravopisem asi ani ne. Jen u článku o krupicové kaši připojíte spolehlivě žlučovitou poznámku na minulé tisíciletí. 

            Já vím - kdo...... Atd. Co je starců - starcům, ale my chceme žít dnes a zítra. 

          • Já vím...🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit