Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již jsem málem přestal doufat, že by se novodobá totalita vedená posluhovači bývalého režimu podařila a byla věčná, naštěstí pro nás čas hraje ve prospěch lidí a to divné nebezpečné panoptikum u moci ,doufám, nás nestihne zavlést do dalších dluhů a to prosím beztrestně
    *3*
  • Vláda už to má zpočitáno.
  • Tolik lidí v ulicích už není jen o školství,ale o celkovém špatném systému, kde se to koneckonců mele všude okolo..., protože dnešní systém není pro lidi, ale proti nim, jen pro to, aby se měla dobře jen malá a "určitá vrstva lidí" a většina ostatních se má na úkor toho zase naopak hůř...
  • "Nátlakové" akce studentů vynesly licoměrného a falešného Klause, bolševiky zvoleného prezidenta, k moci, ale nejspíš už na to v potu tváře budování rozpočtových schodků jím vedených "pravicových" vlád, přebírání všemožných zahraničních cen (které si tímto řekly o zrušení), na tenisových kurtech, přepočítávání nesmradlavých peněz a hrátek s mladými letuškami zapomněl...a právě proto nenechme v tom studenty zase samotné, ať svěží vzduch jimi rozvířený přičiněním podobných dobytků opět nezasmrádne!!! *5*
    • Ignácie/3.odboji, souhlasím s malým zpřesněním: ta letuška byla kamufláž, on totiž Kikina má rád, ale opravdu letoušky. To by ta letuška musela mít p.nis. *1*

      Bože, ten debilní slovník, nebo spíš jeho tvůrce: "Příspěvek obsahuje zakázané slovo p.nis" Copak ten tvůrce slovníku má mezi nohama? Asi ču*a. *1*
  • Žasnu,pane Prezidente vy jste říkal že Dobeš je nejlepší ministr -Já zase říkám že vy jste
    nejhorší president.
    • Král měl vždycky svého šaška! U nás krále nemáme, a tak nám zůstal pouze ten ...........
  • Dobesi,prece nam nebudou rozkazovat deti z ulice. Ja uz jsem to nekdy slysel.
    • U nás je tolik studentů,a škol že o není nikde na světě,taky ta kvalita vypadá.To co dělá Dobeš,je správné,at' platí,a hlavně Slováci a jiní,kteří u nás studují za hubičku.
      • vašku až budeš platit i za to že můžeš dýchat..tak se snad taky probereš !!!
    • Myslím, že dav tehdy odpovídal - Nejsme malé děti :-). Tak se opět zachovejme jako dospělí lidé a podpořme studenty. Myslím, že v lecčem mají pravdu
      • teď už nejde jen o studenty..prostě se to hroutí všude pocelém světě!!

        žádný kapitalismus žádný komunismus..prostě za 20 let budeme jen zírat , jak jsme se mohli nechat takhle oblbovat !!!
    • A dost lidí se dnes tluče do hlavy, že nechápali......
    • Tony, také mi to něco připomíná. I to, že ten dotyčný soudruh co to říkal skončil na nějaký čas v kriminále, i když nikoli jako bachař a rádoby psycholog. *1*
    • správně, a přitom nejde vůbec o ně ale o maxi prachy a posty hodnostářů universit. Mladí nepoznají, že tím jak se jim ustupuje a neučí je, jim dělají medvědí službu. Až to zjistí bude pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit