Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to mi připomíná, že když jsem v devětašedesátým v šestý třídě na základce přimaloval leninovi v novinách lenonky a dlouhý vlasy, dostal jsem trojku z chování a ředitelskou důtku. je vidět, že agilní soudruzii jsou stále mezi námi. *12*
  • Já když jsem za komunistů napsal o jednom výše postaveném komunistovi,že zneužívá legitimaci KSČ jako koncesi k beztrestnému provozování zlodějské živnosti a novinářům novin,že by se měli naučit kritizovat lumpárny,které se dějí doma,tak statečně jako umí kritizovat lumpárny v zahraničí,tak potom si budou moci říci,že povýšili z tlučhubů na novináře,jsem za uvedené dostal pouze půl roku podmíněně na dva roky.Na rozdíl od řidiče Smetany jsem nemusel jít sedět nic.Zlatí komunisti!
  • Je zajímavé, že teď drží chartisti a pravdoláskaři hubu !!! Kde ta pravda a láska zvítězila ???
  • ... kdysi, kdosi přemaloval tank na růžovo...bralo se top jako vyjádření politického názoru a nic se mu nestalo... malování na volební plakáty je podle našich "nezávislých" soudů ničení majetku... je to stejný, jako za komunistů... nedržíš hubu, dostaneš přes ní.... pardon, je to lepší... v obchodech jsou banány... *3*
  • Myslím,že by to nebyl špatný člověk,protože jsem přesvědčen,že má charakter proti těm co se tam cpou a jsou protěžovaní.Představte si takového šlafenberka má za sebou modrovouse Kalouse to by byla dvojka a tak můžu pokračovat.
  • S vašim názorem nemůžu souhlasit.V těchto volbách zvítězí KSČM na just všem předpovědím různých podplacených agentur.Veškerý majetek,který tady zústal se zpětně vrátí před kuponovou rozkrádačku tj.rok1989 a všichni ti co se na tom podíleli půjdou napravovat napáchané škody.Myslím si,že 90% nasr.obyvatel to zvládne.Politické strany se tady rozpustí,pokud budou chtít fungovat tak za svoje.Neodborníci v dozorčích radách vrátí do fondu to co tam neoprávněně dostaly atd.Rozhodně tady nebude vládnout nějaký maskot,ale lid,který vytváří hodnoty.
  • Volby se pomalu blíží.Nezapomeňte na fixy !
  • Jo a co myslíte že se po volbách stane? Že přijde Supermann a všechno spraví? Že zlodějům vezme a obyčejným přilepší? To nespoléhejte ani na KSČM, jednak není z čeho, zlodějíčci si všechno dobře pojistí i v zákonech, vždyť jsme přece v EU; a jednak proto že v žádné politické straně nejsou andělé a kam ukazuje doba, tam míří i prospěcháři...
  • A pak se my ubožáci pozastavujeme nad odsouzením Pussy Roit. Vždyť co jsme jiného než demokracie východního střihu?
  • No vida, uz to stahli z hlavnich zprav a dokonce ani v prehledu nejnovejsich zprav se tohoto sdeleni nelze dopatrat. Mame tu totalitu jako vysitou. Absolutne nepravedlive rozhodnuti, ktere si jiste vydupal Langer. A vsechno ututlat, aby se nikdo nic nedozvedel. Presne stejnou taktiku znam z rezimu, ktery tu vladnul do roku 1989. A navic soudci blbi jak stoudev. *12* *12* *12*
  • Komunismus tady nikdy nebyl a nebyl ani v žádné jiné zemi na světě, nemůže se tudíž vrátit. Tento společenský řád je dosud popsán pouze v teoretické rovině. Ale tuhý kapitalismus, který tady bohužel máme, bude vůči svým občanům stále tvrdší, jak píše Ota.
  • Jednou přijde den !.. a dnešní garnitura si toho je velmi dobře vědoma.., proto kolem sebe tak kope a už i na banálním případu pana Smetany chce vyvolat u lidí strach s tím, že se dokonce začínají i likvidovat sami mezi sebou.Ví, že jim jde o čas a že lidé už toho všeho lhaní, podvodů, gauneřiny, otevřené a drzé zlodějiny za bílého dne, zotročování vlastního národa pro neúměrné zisky jiných mají dost.Tato země potřebuje vládu a zcela novou garnituru co bude pracovat pro budoucnost většiny slušných a mnohdy celoživotně pracujících lidí a tuto zemi a nebude sloužit jako nějaké "s.r.o zakázková vláda" pro zbohatlickou menšinu, různé kamarádíčky, Janoušky a jiné chytráky, parazity, vyčuránky a nepoctivce .
  • to ne toho bych se nebál komunismus už se nevrátí, je dokázané že nefunguje. *7*

    navíc teď už by to nešlo... lidi ví moc na to aby byly zase "zavření pod pokličkou".....
  • vzpomínáte na film občanský průkaz asi takový zacházení tady bude s lidma prostě vyjebávání kdo projeví názor tak ho pořádně zmasit a pak na vyšetřovačku a další vyjebávání
  • Spíš me ted napadá že ti z vás co mají deti tak at je poučí aby nekreslii do učebnic,, co kdyby paní učitelka byla zrovna fandou toho či toho pána a šla by to nahlásit.

    ikdyž možná by stálo za to až nějaká strana bude potřebovat se zviditelnit tak aby se tímhle zabívala je to stejně absurdní jako většina věcí co řeší....

    *8* *8* *8*
  • Mluvci Nejvyssiho soudu Knotig je kreten, jelikoz uvedl:"..doslo k utoku na majetek se skodou vyrazne presahujici hranici trestneho cinu". Jelikoz prestupek je do vyse tusim 5000, pak skoda presahuje hranici prestupku a stava se trestnym cinem. Kdyz tedy presahuje hranici trestneho cinu co to potom teda je? Velezrada? Jestli jsou u Nejvyssiho soudu vsichni tak krasne "chytri", pak se nedivim, ze to v CR vypada tak jak to vypada. Jestlize judikatura nerozezna prestupek od trestneho cinu, pak muze byt kdokoliv za cokoliv odsouzen a veznen dlouha leta bez nadeje na spravedlnost. Tohle je opravdu uz jako nekde v Angole. Je zcela jasne, ze z prava se stala dzungle, kde prachati a mocni muzou vsechno, co si zamanou. Je mi z toho teda blivno!!! *12* *12* *12*
  • jj a pri revoluci všichni co vyjdou do ulic budou pozavíráni za činy proti státu :D :D

    to by tu byla opravdu fujka... no jo jenže páni v sametových rubáších si myslí že jsou nedotknutelní.... *12* *12* *12*
  • tak za větu "opravdu chcete rozvážet pizzu, nedělali by jste raději něco jiného" nebo jak to má ten slogan ta sázková kancelář nikdo nic neřekl.... :) víš jak parodují sazku s Jágrem.


    takže chce to dobře podchytit a mnělo by to být v cajku,, jenže jak říkáš "u nás je možné vše" *13*
  • Netusil jsem ze bolsevici maji ve znaku modreho ptaka?! Hitler se ucil od Stalina, pravicaci prebiraji metody Gottwalda.
  • Dojde to tak daleko že budeme stíháni i za projevenou nespokojenost s režimem v diskuzích na netu, už to k tomu nemá daleko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit