Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se vaři voda. Nakonec aby si zachránil kejhák uteče do Česka tady se bude mít jak prase v žitě.
  • No, teď jede o to, jestli jde někdo po Krejčířovi, anebo se Krejčíř zbavuje svých kolegů ... :-)
    • ... zdravím, Evčo, a hned mizím, dnes na naše pitomečky nemám vůbec čas :)))
      • Ahoj Prdíku ... :-)
        • Ty jsi fakt ta zubní, že jo?
          • Proč myslíš ? ... :-)
            • Protože jsi to sama psala, tak proto.
              • Reakce na příspěvek:

                Ale ono je ti to stejně fuk, jestli jsem to já nebo ne, viď... :-(
                • Reakce na příspěvek:

                  Nevím. Tamta Eva se zubama mi byla sympatičtější. *2*
                  • Reakce na příspěvek:

                    Asi jsem to u TEBE zase projela, co? ... :-(
                  • Reakce na příspěvek:

                    No jo, když to jsem pořád JÁ, viš ... :-)
              • Reakce na příspěvek:

                Já nic o tom, že bych měla něco společného se zubním nepsala. Už se mě na to někdo (ty?) ptal - odepsala jsem, že jo, že zuby mám ... :-)
    • EVO,ono to vyjde na stejno ,ma nepratele a pratele-vsichni ho maji plne zuby.
  • Už aby to někdo udělal, alespoň ho nebudeme živit v krimále.
  • Tak vidíte, že ten Krejčíř je docela chytrej. On sám zjistil, že ho chce "někdo" zabít (po čtyřech pokusech), to je hlavička!
    Jedno si však ještě neuvědomil, a to, že je to stejné na celé Zeměkouli.

    "Bude střelba, bude mráz,
    kam se ptáčku, kam schováš?
    Schovám já se do bezu,
    až dostřílej vylezu."
    • Pozor, on to jen připouští.!
  • At chcípne v africe a neotravují s blbečkem.Máme tady jiné starosti a navíc sám si ten život vybral zmetek,at chcípá pomalu a bolestivě hajzl.je to vrah.
    • A co na to Hippokrates?
      • Zeptej se ho.
  • Vypadá to,že komando z Česka chce Krejčířovi dopřát krásnou a rychlou smrt.
  • Ne nadarmo se říká, že na každou svini se už vaří voda !!! *3*
    • I na Kalouska?
  • Tak ve skrytu duše doufám, že se tam (= v Jihoafrické republice) o něho někdo postará. Nejlepší by bylo, aby s ním byli ti, kteří mu to vše umožnili. Ať už mi neleze na nervy ta bezmocnost před arogancí špinavostí, korupce, politiky a peněz. A to se stává právě ve chvíli, kdy vidím takové ksichty, jak se mi smějí do obličeje.
  • Tak se mrkněte na jeho poslední fotku, na té příští, už nebude nejspíš k poznání. *10*
    • Krejcir vyhlizi blahobytne,tou zmenou myslite "mrtvolny nadech"?Proc ne ,jeho Kariera
      je dlazdena nestastne zemrelymi kolegy.Za tolik zivotu,.co ma na svedomi,by jedna bomba
      ci kulka byla rana z milosti.Vim ,nepatri sem ,ale politicky vezen Rath odevzdal pas a slibil ,
      ze neutece.Soudci "ZAPOMELI" .ze lze vycestovat na obcansky prukaz.Umysl nebo nevedomost??????????????
      • Na občanku jen do EU.
        • A do Kanady ne?
  • kÉŽ BY SE TO UŽ NĚKOMU PODAŘILO, MAFIÁNE! *16* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit