Přejít na výpis diskuzí

Nekvalifikovaní učitelé o práci nepřijdou, pokud splní určitá kritéria

30.7.2014 13:55
5 příspěvků

Sněmovna ve středu schválila vládní předlohu, podle které smí nekvalifikovaní učitelé zůstat ve školství, pokud splňují určitá kritéria. Novela nyní poputuje k projednání do Senátu. V případě, že by nebyla přijata, přišli by o práci všichni nekvalifikovaní pedagogové k lednu příštího roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    njn a politik to je vyučen nebo má na to školu??nevim že by bylo na to takové studium.zato vím že v politice je to samej zneuznanej právník,taxikář a lump
  • Když za 10 let nedokázali dostudovat, tak už tam ti trotli dávno nemají co dělat! *1* *1* *1* *1*
    • Naprosto souhlasím, ovšem není to tak jednoduché. Ti kvalifikovaní se velice často flákají a neumí nic jinýho než buzerovat, protože vědí, že jim nic nehrozí. Druhým problémem je to, že nekvalifikovaný učitel může mít kvalitní vš, ovšem ředitel mu studium pedagogické fakulty neumožní, protože přece nebude mít nižší vzdělání než podřízený, že.
  • proto je taky naše školství tam, kde je..."učiteli" se stávají a ve školách zůstávají zamindrákovaní povaleči, co se nikde jinde nejsou schopni uplatnit..nekvalifikovanost, lenost, lhostejnost a frustrace, to jsou znaky českého učitele, který o žáka, jeho rozvoj a budoucnost nemá zájem *12*
  • Nekvalifikovaní učitelé o práci nepřijdou, pokud splní určitá kritéria se usnesla Sněmovna s nekvalifikovanými poslanci. Koukám na přímý přenos ze sněmovny, je to bída a utrpení. Kdo volil tyto primitivy. Starej Jura, Fiala, Kecal a uspávač hadů Laudát, Negrová-Červíčková a další.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit