Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Souhlasím, ale Bobošíková není ten spasitel, je to prospěchářka a je ochotná spolupracovat i s koministy. Při zmanipulované volbě presidenta Klause to jasně potvrdila §§§!Od voleb do voleb to hodí několik set tisíc! Tak se věci mají. kdo udělá audit Bobošíkové, nikdo je to součást zlodějské ODS.
 • Jen hlupák volí komunisty *12*
 • ... zkuste říct válečným pilotům z Anglie že když nevolí komunisty ze nejsou vlastenci .)
 • ČOI nic takového nekontroluje ani nemůže, to má na starosti Zemědělská inspekce a hygiena.
 • Problém je právě v tom , že vám zasela semínko do vaší hlavy jak chce sloužit ve prospěch státu a národa a vy jste tou, co jí to věří. To přeci VV předváděly také. Takových je tu více. Ona je evidentně doslova posedlá mocí a chová se jako smrt, bere úplně všechno. Hlavně když to nese. To je prostě ten rozdíl mezi Bobošíkovou a Merklovou.Merklová byla sice také pěkně ambiciozní reformní komunistka, ale vystudovala fyziku,což je exaktní věda, zatímco ekonomie je věda společenská a makroekonomie se bohužel silně podobá meteorologii. Papír a řeči unesou všechno. Někdy je to téměř v rovině věštění z křišťálové koule. Bobošíková byla dobrá ve zpravodajském a diskusním pořadu 7-mička. . Pak se Železným zabojovala o poslanecký EU mandát a ukázala, oč jí jde. Není nad čím dumat. Navíc tam má samé recykláty a podporuje jí sám don Corleone Klaus, který tento marasmus způsobil. Co chcete ještě více, abyste pochopila. Inteligence bez morálky a charakteru je k ničemu. Hadi v oblecích jak to píší o bílých límečcích na Wall Streetu někteří psychologové z USA.Tak se podívejte na Lásku ke kapitalismu - dokumentární film USA na you tube.
  Vládu těchto lidí - u ní recyklátů tu mám celých 24 let a protransformovali a proreformovali jsme se do banánové republiky bez banánů. I ty si musíme dovézt. Její recykláti se podíleli na zhasnutí a útěku ekonomů před právníky v závěsu za prognostiky z Jakešovy věštírny v čele s Klausem. Bobošáková chce nízké daně a Merklová má v bohatém Německu daň progresivní , kterou nám zrušil Kalousek v Topolánkově vládě a zastropoval soc. a zdravot. pojištění pro bohaté, čímž způsobil doslova kráter ve státním rozpočtu a pak měl pocit, že to uškrtá. .Zvýšil daně na kde co a podle Lafferovy křivky je už ani nevybral. Ten skvělý VW , který tak dobře prosperuje je v podstatě státní podnik, německý stát v něm má majoritu. Čím to asi je?Je to předevšílm v managementu a kontrolních mechanismech jak jsou nastavené a jak se dodržují. Merklová je tou, co začala stíhat ty, co neplatí daně a přesunují se do dańových rájů. U nás něco nepředstavitelného pro zlodějskou rádoby pravici. Všichni tam běžně prokazují majetek. A o tom to je . A takto se dá pokračovat téměř do nekonečna. Prostě musíte více studovat a ne jen bezhlavě věřit. .
 • Nevím jestli tu hrůzu, co jsme tu měli v podobě vlády Nečase a Kalouska, jestli to může být
  personálně horší ? Pro mě paní Bobošíková představuje odvážnou a vzdělanou ženu. Rozhodně, ví o čem mluví ! Odbornice, která představuje určitý směr. A proč bychom jednou, nemohli mít v popředí ženu ? Žena, aby dosáhla postu, který zastává muž, tak musí
  být vzdělanější jinak v této maskulíní společnosti vůbec nemá šanci. Podívejte se na Německo, kam to dotáhla žena v popředí. To se pokud se dobře pamatuji, žádnému muži nepovedlo. Proč kydáte neustále na tuto dámu tolik hnoje, když ještě ani neměla možnost
  své myšlenky pořádně přednést v médiích. Domníváte se, že by byla horší jak ten soustavně ožralý Kalousek. Vadí Vám všem, že se jedná o cílevědomou , pracovitou, vzdělanou ženu. Vzpomeňte si všichni, co jsme zde měli v popředí státu za blbečky: Gross, Špidla, Nečas, Kalousek. To Vám nestačí. Myslíte, že může být ještě někdo blbější a hloupější. Mě nevadí, když je někdo ctižádostivý a má tu touhu sloužit ve prospěch státu a národa. Můj hlas ta paní má.
 • Blb ?? *16*
 • JEN HLUPÁČEK MŮŽE JÍT VOLIT tato židobolševická individua, jako je tato dvojka snažící
  se přesvědčit, pro ně cizí národ. Když se soudruška Bobošíková před drahnými léty objímala
  agenta KGB soudruha Husáka, což je zdokumentováno, ale přsto jsou ochotni tvrdit, že je to jen výmysl nepřejících lidí. Další Husákův komplic, který je jenom bílým koněm naprosto neznámých zlodějských uskupení. Pracovníci Kosteleckých uzenin dobře ví, jak soudruh
  Babiš vytváří paštiky ze semletých vadných masných produktů a kostí. V melanžérech se
  vytváří velmi kvalitní produkty pro lidi a současně pro psy a kočky ve stejných hodnotách .
  Hlupáčkové ,neboli gauneři z ČOI to dobře ví, ale za bakšiš všechno přehlédnou. Takže příslušníci Husákovy páté kolony, dříve Hlinkových gard a vzorní členové SSM do boje !
 • Dopadáme špatně proto,protože v této republice,žije
  mnoho takových blbů,jako jsi ty,troubo!
 • Tak ten majetek za 4 biliony tady asi postavil Bůh. Stát bez dluhů a s výdaji pro spokojený život většiny občanů též se vytvořil sám. Ti veleúspěšní demokraté za 23 roky majetek za 2 biliony rozkradli a další téměř 2 biliony nasekali dluhů. To jsou ti nejlepší, ale ve zlodějnách, podvodech a všlijakých svinstvech.
 • Omyl. Může mít nanejvýš stříbrnou medaili. Zlatou má na 100% Píka. Na tu nikdy nikdo neměl a ani nikdy mít nebude.
 • Slov padlo více. Několikrát přece vyhlašoval, že se musí změkčit podmínky pro podnikatele, že musí dostat různé úlevy apod. Proč se ho třeba reportér nezeptal, že zahraničn podnikatele vyplácejí trojnásobně vyšší mzdy, žádné nadměrné výhody nemají, přesto prosperují. Podle Babiše by dělníci neměli dostat ani minimální mzdu, všechny náklady by měl platit stát a oni by tady byli jen proto, aby měly kde odcházet zisky.
 • Ahoj Prdíku...:-)
 • 40 let komunistů a doby kamenné mi stačí. 20 let komunistů, převlečených za "pravici" taky. Severní Koreu, ani pokrokovou Kubu opravdu nemusím mít. Raději dekadentní kapitalistické, vykořisťující Švýcarsko. Tam si levice, ani komunisti ani nevrznou.
 • Hovořilo se o jednom závodu, který zkrachoval, tedy jeden prvek z množiny prvků, což samozřejmě není krach celého holdingu, tedy celé množiny.
 • ... to ty nikdy nezkrachuješ, nemáš v čem, přiblblo :)))
 • ... namazanej nonstop?
 • Jaký zkrachovalý Slovák?? Ta závist ti vzala uplně rozum, nevíš co meleš.
 • Konfident ani Bobo jesou nevolitelné !

  Vlastenci a slušní lidé volí KSČM !!!
 • .... člověk který je druhý největší zaměstnavatel v čr je zkrachovalý ?? každý stát má takovou vládu jakou si zaslouží ,lidi přestaňte se radovat jen když sousedovi chcípne koza,nezávidte,když můžete jednou za 4roky něco ovlivnit tak běžte volit a neremcejte pořád ...!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit