Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle přece nemůžou myslet vážně! Nebo...? Přímo hlavou vymysleli staronovou profesi ,,obecní plačka". V tom případě jsme už konečně dorazili do Konečn....é Lhoty. *8*
  • Jasně. Že by jim šlo o pietu a pozůstalé? Ne ne ne, penízky a zase penízky, to je to, oč tu zase kráčí. A to za každou cenu a za každé situace. Fujky. *9*
  • nemáte na nájem , přijde vás utěšit úředník.... *1*
  • Tady v tom absurdistánu je už i nemožné možné.Charakter,tradice,úcta a etika s morálkou,jsou na ústupu před hamyžností,mamonem a prachama.Které májí ovšem jen zloději,jako poslanci potažmo celá vláda i s Kikinou v čele,že. *12* *16*
  • Chci funus bez obřadu, proč by si měl nějaký křivák, který na mne celý život donášel a házel mi klacky pod nohy,hrát na truchlícího.Žít podle svého a zmizet pokud možno nenápadně.
  • zavedeme plačky ? pokud ano tak musí mít maturitu v Plzni ! *6*
  • No, to je ale nápad !!! Mám pocit, že výběrové řízení pro přijetí do funkce ministerských úředníků nejspíše probíhá v ústavu pro mentálně postižené. Jinak by se tak pitomý nápad snad ani v normální hlavě nemohl narodit !!!
    • Nezapomeň si kliknout na "Líbí"...
      • Můj klik "líbí" tam nebyl, ale díky, žes mi to připomněl, tak jsem si taky kliknul. Ono je to jedno - blbost na našich ministerstvech to stejně neovlivní - blbí mohou být jak pařezy, ale hlavní přece je, že jim takovéhle kraviny sypou penízky na vysokých mnohamilionových odměnách. No holt už pro mne to není, a tak tedy jim to ani nezávidím, ale jenom obecně: Čím je kdo blbější, tím výše se vyšplhá. Tys asi mladý šplhoun, ne ??? Nejsi náhodou přímým autorem téhle ministerské kraviny ??? Mám velký pocit, že se ozvala právě ta potrefená husička ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit