Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/domaci/406581-sobotka-odletel-do-ciny-bude-jednat-o-spolupraci-v-letectvi-ci-sportu.html
  • Výborně Ivane. I ty dostaneš +20 robléj!
  • fašisti z unie už zase vyrypují,jednou to sem stejně naleze a už bude s námi konec
  • =====Blembák nasadil do boje chánovskou gardu. :D
  • Fašiata Putin EU nerozloží, i když ho to stojí více rublů, než rozdělí svým Poddaným!
  • Jedině já vás můžu vysvobodit do mého područí!
  • Je to tak!
  • To víš, pořád. Šapitó neposlal doláče za poslední akci, tak se nějak přiživit musím *3*
  • Skvěle, jako vždy a co Ty? Stále na dávkách? *14*
  • Velice expresivní, havloidní modelíno mi ještě nikdo na tiscali ani jinde, neoslovil. Modelína nevím proč, ale havloidní? Já, který ví, že Vašek Havel byl velký *12* ? Oprav si to, pitomo...pane bože, co všechno za tydýty už dneska dělá troldy?! *16*
  • - To všechno pochází z toho, že muslimové nesměj do hospody (poněvadž jim to Korán zakazuje): Já taky okolo sebe vidím, jak se ostatní baví, chodí na diskotéky, mají holky, manželky, děti, auta, byty, domy, jezdí na dovolené, sportují... a já mám ho.no a akorát pořád splácím dluhy. Taky se užírám, a když jsem užranej, jdu do hospody, dám si pivo a nad ním brblám spolu s ostatními sockami, jak to u nás stojí za ho.no. Jenomže muslim s náma na to pivo nemůže, nemůže si ulevit brbláním, tak holt nakonec musí střílet a vyhazovat se do vzduchu.... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • nazdar zlej trolle! Jak se máš?
  • Konečně názor, který se opírá o zákony a právo a ne o naivní sny.

    Dlouho to trvá, ale snad se k tomu zase jednou evropská demokracie vrátí a uzná, že nikdo nemůže porušovat zákony jen proto, že se mu to hodí. A že je přinejmenším morálně odsouzeníhodné, když někdo toto porušování podporuje a je úplně jedno, jestli je to Merkelová, Hollande, Juncker nebo jiný politik. Je to jejich ostuda. Zákony jsou od toho, aby se dodržovaly. Alespoň v demokracii. V totalitních systémech to funguje opravdu tak, jak předváděli výše uvedení.
  • no když mě káráš tak si příště ten nick nezapomeň provexlovat, Tirador a mugli, vidíš ten rozdíl ?
    dneska jsi nějaký roztržitý *15*
  • a když jsi se probudil tak jsi měl ruku v nočníku viď ty havloidní modelíno ? *3*
  • samozřejmě zlej trolle, ty ani nevíš který nick použít *15*
  • ahoj taťko *14*
  • to se nediv zlej trolle, když si tu pod padesáti nicky *15*
  • Když jde o ukrajinské lidské bytosti, tak má Německá Unie problém. S africkými kozomrdy problém není. Islamizace za každou cenu, přesně podle úkolů daných NWO. Jak dlouho? Jak dlouho se budou ti dárečkové dovážet jako vzácné exotické koření? Až vyhraje AfD, a bude po úspěšném brexitu, tak německé ponorky si zahrají opět na mořské vlky. *14* Věřím.
  • Rozkaz z NWO zněl jasně, nebyl čas řešit, kdo je kdo...a vy jste soudružko Merkelová?...no, dvě sociální dávky! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit