Přejít na výpis diskuzí

Němci zadrželi kvůli úniku dat politiků mladého 'samouka'. Počítač zničil

8.1.2019 11:50
šar 5 příspěvků

Německá policie už v neděli identifikovala a zadržela 20letého muže, který je podezřelý, že na internetu zveřejnil osobní údaje téměř tisíce politiků a známých osobností. Mladík, zadržený v Hesensku, se k činům přiznal a v pondělí byl propuštěn, protože nebyly důvody k vazbě, informovali v úterý vyšetřovatelé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Jsou mezi nimi politici všech německých parlamentních st🙂ran s výjimkou protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD)."

  .

  No to je potřeba zdůraznit v každém podobném článku. Pak čtete o útoku a politika AfD a nedočtete se, že politici jinýcstran napadeni nebyli. Ani sem nebudu dávat odkaz, protože .... víte co. 

 • KIMCID

  jen nevím proč se tiscali vyhejbá psaní o protestech ve francii?jo o sk a ukrajině to se to psalo.

 • Připomíná to kauzu za Hitlera, kdy jeden novinář v roce 1936 byl zatčen a obviněn z úniku tajných dat o důstojnících Wehrmachtu. 

  Dokázal, že ona "tajná data" získal snadno ze společenských rubrik jednotlivých oficiálních tiskovin v zemi, kde se psalo např. - že "plesu se s manželkou zúčastnil major XY, velitel pěšího pluku v Z, dále poručík WU, velitel tankové brigády v AM, stejně jako..." a podobně.   

  Že by další podobná blamáž na obzoru?

  Pozn.: Onen novinář skončil ve švýcarském exilu. Včas

 • KIMCID

  kluk zničil pc tak že maji prd

 • Německá policie se velmi intenzívně zabývá případem úniku dat politiků a tak mi nezbývá nic jiného, než si přát aby stejnou intenzitu německá policie věnovala vyšetřování brutálních ataků , které provádějí na demokraticky smýšlející občany merkelovští aktivisté, ordneři z Antify a úderné pořádkové oddíly, které neotřelými metodami prosazují zhoubnou politiku eurohujerů a multikulturních fanatiků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit