Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Voliči rozhodli, že lži, podvody a rozkrádání posranců z ODS už dál nebudou trpět.!!! *16*
  • Baba hnusu.
  • Mirko,nech už toho mudrování.Postav se před zrcadlo a řekni si pravdu do očí,já jsem velmi hloupá a ničemu nerozumím.
  • Pomatena Miruna.Uz ji reknete ze doba Topolanku a Necasu skoncila.Nyni jsou nekolik mesicu vsem pro srandu.ODS je tercem verejneho posmechu a opovrzeni.Neni vetsich obecne uznavanych spinavcu.A tady tato zbloudila jeste rozdava tricka s napisem ze bude premierka.Marne to je na Bohnice sanitkou s majackem.
  • Přání je otcem myšlenky. Zoufalost pravičáků a hysterie z ní pramenící dá volbám jiný rozměr. Slova Kalouska o snížení chudoby, obdivuhodnou prácí Drábka, by mohla být tesána do kamene. Pravičáci nám dělají radost tím, že jak jim teče do bot a podvědomě cítí volební těžkou nakládačku, páchají v zoufalosti jednu trapnost za druhou a nad druhou. Ódesáci rozpoutávají bratro-poslanecko-vražedné zápolení o kroužky voličů provázené pomluvami a nactiutrháním. Po vztyčeném prostředníku na Vltavě, který odradí další řadu slušnějších voličů pravice, (pokud jim slušnější ještě zbyli), se vyznamenal i kardinál Duka, ve vysílání rozhlasu.Mamon mu zastřel smysly a přestal se ovládat natolik, že moderátorka byla nucena rozhovor předčasně ukončit, aby nebyl porušen volební zákon. Po zdviženém prostředníku na Vltavě další krásný úlet noblesních darebáků. Řada slušných voličů se začne stydět dávat hlas pravici a řada z těchto voličů se přestane stydět dát jej pro KSČM. Již se velice těším na sčítání volebních výsledků
  • Ta Němcová je ale krá................................................................. *12*
  • Vymazal jsem slovo :byt vzorem.
  • pani Němcová procitla - budou nové volby /ale bez ní/
  • Co si to pořád p.Němcová malujete? Copak se nedovedete smířit s tím, že ta vaše elita z ODS všechno pos_ala a pros_ala a nikdo vás už nechce? Po volbách to budete mít černé na bílém. Nebo chcete jak obvykle jít proti celému národu zkterého neustále děláte pitomce a diktovat mu ty vaše nesmysly?
  • To víš ty stará hovězino,peněz jste prošustrovali asi málo !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit