Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kapela se jmenuje tak jak se jmenuje a pod tímto názvem je známá po celém světě. Proč je náhle tolik povyku proto že někdo název přeloží do češtiny? To se doposud nikdo nepokusil o překlad? Němcová (úmyslně neříkám-nepíši paní) vidí svoji příležitost a tak se snaží přiživit se na kritice pana prezidenta, dřív se bála a nevěděla, že byl opilý ale teď je chytrá. Kde byla její zásadovost? Ať zůstane i nadále schovaná a mlčí protože její vystoupení ji jen poškozuje v očích celé společnosti a odvádí pozornost od žhavějších problémů. Jak ona překládá název této kapely asi není důležité a proto řeší úplně jiný problém.
    • že hlavní škodí zapomenuté ODS a tím ji jen více potápí *12*
  • Mirko Mirko ale zas nebuť taková citlivka.Tohle říkali kluci tam z těch lavic jak s tou svojí smečkou sedíš.Oni říkali že prdíš.Že si prostě vždycky tak pěkně na stranu sedneš pak prdneš a zavrtíš se jakože to vrže křeslo.Tak já nevím.Ale zas je to lepší než kdybys chodila jak Babička od Boženy Němcové.Když pojedla kyselo. To bylo co krok to prd.Co prd to krok.
  • Pro MIROSLAVA NEMCOVA-kleptomanka:V tomto pripade:MLCETI ZLATO, nebo slohnout
    rohlik a zmoulat v HUBE.
  • po Mirce a Kaldovi nastoupili daleko horší,nesombureše se tak snadno nezbavíme ten to má na věčné časy a nikdy jinak
  • BLÉ kalousek si žaluje,pod nosem si maluje,kyški,lišky pampelišky,no to je ostuda a tohleto nám vládlo??????????????
    • Mamina?nekdo ti ukradl NICK?Zblaznila ses nebo ti jen HRABLO BEZ LEKU?!
  • „Jediný stát, kterému nehrozí státní převrat, jsou Spojené státy. Nemají tam totiž americkou ambasádu.“
    Takže i u nás v české kotlině můžeme klidně zažít Majdanskou, bratrskou pomoc financovanou z SS-SA-spojené státy severo americké.
  • Pablb fašista opět dorazil.Bohnice otevřely brány. Utíkejte!
  • Nemcova by mela byt opatrnejsi v usudku pri urcovani DIAGNOZY.Snad by se mohla zivit /po vyhozeni od statniho KORYTA/ jako VEDMA.Ja samozrejme netvrdim ,ze to mohlo byt i jinak,ale z vlastni zkusenosti vim ,co dovede VIROZA udelat s clovekem.Byl jsem totiz v te dobe tez nemocny-VIROZU- a 2 doktori nevedeli co se mnou je a cim me lecit.Podotykam ,ze jsem nekurak,alkohol nepiji .Ted muzete kritizovat i me,ale s politikou nemam nic spolecneho.
  • Paní chytrá, navíc po sezóně ! I když - už jen to Zemanovo potácení, viděno pouze v TV bylo zjevné. Po tlačence to určitě neměl ... *2*
  • A co na to fašisti z KSČ?
    • odcestovali na Ukrajinu za Porošenkem a Jačeňukem oslavují VŘSR mají velké manévry v Donbasu
    • Fašisti z KSČ melou furt dokola, co jim nadiktuje fašista Putin!
      • Jak jistě inteligentní čtenáři jistě pozbají, že daný příspěvěk:Fašisti z KSČ melou furt dokola, co jim nadiktuje fašista Putin!- není od DivokéhoBlila, je to zase krádež nicku od pravicového kokot@ který umí jen lhát a krást...... *3*
        • Já se připojuji ani zhora připojený příspěvek jsem já kutnohorský nenapsal!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Sama ta verbeš není schopna nic vymyslet, protože nemá čím. Fašoun Filipenko se jel za vůdcem osobně poradit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit