Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většina starších dam za kterými se už mužský neohlédne , natož aby byla znásilněna , je rozhořčena klábosením u mužů běžným.
  • Prdíku, pokud to nevíš, tak proč proti němu vystupuješ? Jsi snad robot, vypnuli tě ze zásuvky?
  • Na ovčana jako tebe bych se vysral rovnou.
  • Kdo to je Zeman?
  • Jediný zde jsi nic nepochopil. Sejdeme se v sobotu, primitive?
  • Co jineho mohla cekat od tohoto komunistickyho D E G E N A,jinak nejlepsiho kamarada s.Pruzinskeho? *12* *12*
    Jeden vetsi dobytek,jak druhy!!!
  • Fuchtle a stará vykopávka by již měla zmizet někde a smetišti dějin. Má jasno, že pokud přijde Zeman tak její koryto pro ni skončilo.
  • jestliže něco pobuřuje nějakou kreaturu z ODS tak je to ta největší pochvala a doporučení pro slušné a poctivé lidi jak mají jednat
  • A to,že čůza Němcová nechá ,aby si synáček užíval její služební vozidlo,které sponzorují ovčané ze svých daní jí nevadí. *12* vždy křičí pozor *12* ,aby jí zbylo víc.
  • Moje řeč. Karel na to nemá!!
  • Že by tahle odeesácká krasavice byla pobouřena faktem, že u ní právo první noci ještě nikdo neuplatnil? Snad ani Marek Benda by toto právo u své kolegyně nevyžadoval.
  • Já jsem pobouřen hulvátstvím, zlodějinami, křiváctvím, diletantismem ODS a osobou předsedkyně poslanecké sněmovny dlící na této židli bez vzdělání a taky je mi to prd platný.
  • Klídek. Ten šašek končí definitivně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit