Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Němcová je, svým způsobem, dáma. To, že jí při setkání pan Zeman nepolíbí ruku, nesvědčí o tom, že by byl větší hulvát než Karel. Prostě ji jako dámu, stejně jako já, nebere.
    • Aspoň jí pak nesmrdí ruka tlačenkou, cibulí a chlastem!
  • A co němcová říkala na vaškovu krádež pera v přímém přenosu? To nebyla ostuda?
  • je to k u n d a !!!!
    • Prodejná! Jinak obecně dámské přirození je geniální a příjemný výtvor přírody! *14*
    • Netahej sem svoji mámu!
    • Četli jste slovo gentlemana.
  • co se Němcová bouří,vždyť tak se chovaji koaliční poslanci v poslanecké sněmovně a to ji nevadí?Nechť si napřed zamete před vlastním prahem a pak kydá hnůj na druhé
  • Jen jestli si všichni vzpomnají na DOBU TEMNA,kdy se zde v Čechách s vlastenectvím prosazoval ČESKÝJAZYK/viz F.L.Věk./Já jsem na svůj český jazyk hrdý!A chci mít na hradě Čecha. *8*
    • No, ono v té době temna zas tak moc temno nebylo, proto také mohli čeští učitelé učit češtině, vydávaly se české knihy a spisovatelé mohli psát česky. Sám Jirásek jakožto profesor dějepisu zdůrazňoval, že píše historické romány, nikoli dějepis. Vycházel z historie, ale v případě potřeby realizace spisovatelského záměru se od ní odchýlil. To sice nikterak nesnižuje hodnotu jeho díla, ale nelze to považovat za historickou literaturu, jak účelově činili komunisti.
      F. L. Věk byl "buditel", historická osoba, i když trochu románově pozměněná, který samozřejmě mohl bez problémů "budit". To "buzení" ale spočívalo v činnosti kulturní, nikoli politické.
      Rod Schwarzenbergů je ČESKÝ šlechtický rod, který za své rodové jazyky vždy považoval češtinu a němčinu. |jejich úředníci také museli ovládat oba jazyky.
      Karel Schwarzenberg se narodil Čechách, je tedy Čech a jako druhé občanství získal občanství švýcarské. Tím pádem je víc než jen Čech, je to Evropan.
      Tak se neboj, v osobě knížete Karla Schwartenberga budeme mít na hradě opravdového Čecha, u něhož češství jeho předků sahá hluboko do minulosti. A rozhodně neprodá své češství za peníze Lukoilu, které dostává Zeman za prosazování zájmů Kremlu. Horší je to s Klausem, jehož otec Pružinski byl haličský Žid, přišedší do protektorátní Prahy z východní Haliče.
    • Tak vol Karla v.S., poněvadž Zeman se svým chováním nominoval mezi Neanrtálce (předkové sorry).
    • Té prasečině, co vydává pan Zeman neříkejte Čeština.
  • No každej dělá co umí !
  • Hm,tak to jí asi pan Zeman neotevřel ,,DÁMĚ,,dveře!
  • DOTAZ :zajímalo by mě,zda-li by např.Rakousko zvolilo za prezidenta Čecha,který neumí pořádně mluvit německy?Děkuji,to je vše! *7*
    • Kdyby tam měli rakouského "Zemana" tak na 100%.
  • Němcová už ani neví pořádně co říká, co koná a skončí v propadlišti dějin politické sféry jako ODS, TOP 09 a Lidem. *12*
    • tomascech
      ODS je synonymem všeho zla u nás!!!!
  • od té to tak akorát sedí
    • Němcová,uvědomnte si,že Vy jste proti Zemanovi,úplná "NUDLE"!
    • Divím se tvé namyšlenosti, že sis zvolil jako nick jméno tak slavného Evropana jakým byl císař římský a král český Karel, toho jména IV,blahé paměti, po matce Čech, po otci Lucemburk, vychováván byv na francouzském dvoře teprve po návratu do Čech a přijetí české koruny učil se česky.
      Já se před takovou osobností hluboce skláním a neodvážil bych se zneužít jeho jméno jako můj nick.
      • Srovnáváš nesrovnatelné. Za Karla IV čeština nebyla ani spisovný jazyk. Dnes je doba jiná a tento zdegenerovaný šlechtic je pro ostudu. To už vůbec nemluvím o tom, že poškozuje naše obchodní styky. *7*
        • Tenkrát jako mezinárodní řeč sloučila latina. To ovšem nikterak nesnižuje velikost Karla IV ani to, že bych si z úcty k němu nedovolil použít jeho jméno jako svůj nick.
          Dnes je doba jiná, ale ten "zdegenerovaný" šlechtic je ve světě váženou osobností. Avšak nechápu co má president společného s nějakými obchodními styky. Nanejvýš to, že representuje naši zem jako vyspělou, spolehlivou, s dlouhou slavnou tradicí.
          V případě Zemana bychom byli presentováni jako nespolehliví namyšlení a sebestřední burani, kteří se bez uzardění účelově uchýlí ke lži, kdykoli je to pro ně výhodné. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit