Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak dobře na RF fungují sankce, že se Němci nebudou už ani sprchovat. Stačí žínka. O ČR si nedělám sebemenší iluze. To jsme to tomu Putinovi nandali. https://echo24.cz/a/SscwQ/omezit-sprovani-nestaci-premier-kretschmann-nemci-prejit-myti-zinka-umyvadlo-hygiena?utm_source=www.seznam

 • Počítám, že tak v prosinci s nudlí u nosu přilezou s prosikem.

 • Gorobilypes

  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vystrcil-vyssi-zalohy-za-energie-musi-lide-chvili-zvladnout-sami-40406350

 • goyim

  https://www.breitbart.com/europe/2022/08/18/gas-crisis-chaos-minister-brands-unhappy-public-new-enemies-of-the-state-amid-riot-warnings/

  Německo se připravuje na masivní protesty, těžká technika včetně tanků a zásobovaní paliva pro ně v případě výpadku (na to ropu mají). Padají výroky o "konspiračních teoreticích" a o tom, že se v zemi formují noví "nepřátelé státu". Hmm, kde už sem jen tento výraz slyšel? Nebylo to ve 30. letech? Eh... v Německu?

 • Hmmm, poškozují více Rusko než EU. No, ten obrovský průůůser neschopný německý establischment musí nějak okecat. Realita se naplno projeví v zimě a to bude fičák. Budou padat lokajské vlády v celé EU.  Už i na Echo24.cz se objevil ne moc pozitivní článek o situaci v Německu. Přitom aby se všechno vrátilo do normálu, tak by stačilo jen dát vale geopolitickým zájmům USA a jejich zástupné válce proti Rusku do posledního Ukrajince, starat se jen o sebe a domluvit si nové kontrakty s Ruskem. Klanět a sloužit zaoceánskému protektorovi se nikdy nikomu nevyplatilo.    https://echo24.cz/a/SwvfC/nemci-padaji-prudce-chudoba-60-procent-domacnostii-brzy-nic-neusetri?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=K32qjqaVypc-202208211039&dop_id=17522663

 • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví."

  To se psalo už před dvěma sty lety. A to se ještě nevědělo, že tam budou jednou vládnout rádoby "carové" Uljanov a Džugašvilli a dslší.

  • Gorobilypes

   A teď to platí o USA hezké že 

   • Gorobílý pse, jeď se do US podívat, dnes je to už možné. A budeš velice překvapen.

    • Ale musí rychle, než se to tam začne mydlit. 

    • Gorobilypes

     Co chudobou, nezaměstnaností,přehnanou korektnosti..... vše  smutné  a tak americké 


 • Ministr zahraničí UK Kuleba, před časem obvinil německé politiky, že jsou na ruském plynu závislí jako feťáci na drogách, a že závislost na ruském plynu zabíjí!

  To je to.Celá EU je na plynu z Ruska závislá. A absolutně nikomu krom pražských a bruselských tlučhubů se nechce v zimě mrznout. Ano budeme UKáčkám držet v jejich boji palce.Ale to je maximum.Co jste si prokazatelně uvařili, to si snězte. Ale bez nás! Mezi běžnými lidmi v Evropě není vůle ani zájem bojovat za UKáčka ve svetrech a se zavřenýma fabrikama. Až do posledního zmrzlého evropana.

  • mun.go

   Kulebovi ovšem nevadí, že Ukrajina pobírá peníze za tranzit. Zato mu je silně proti mysli, že  by se měl otevřít NordStream 2, který Ukrajinu obchází ... nemyslitelné ...


 • Asi před rokem konceptuální Putin řekl, že zpočátku budou sankce škodit více Rusku a pak více těm, kteří sankce zavedli. Konečné vyčíslení bude možno udělat až po několika letech. Čína dováží z Ruska obrovské objemy černého uhlí za dvojnásobek dřívějších cen. Německu se ve druhém čtvrtletí zastavil růst poté, kdy se v prvním čtvrtletí hrubý domácí produkt zvýšil o 0,8 procenta (růst do asi1,5 % se považuje za stagnaci). Příkladů je možno uvést hafo.

  Za 5 let se očekává kolaps USA. Zavedení zlatem krytého rublu a zprovoznění systému SWIFT (Rusko, Čína, Írán, Indie) bude znamenat rozpad kolektivního Západu. Mnoho států, hlavně těch uměle vyprojektovaných, bude přeformátováno. Například USA, Izrael, Ukrajina... je jich mnoho. Maďarsko z toho vyjde ještě dobře.

 • goyim

  Jak že se to říká? Popírání reality je známkou fanatismu?

 • josef.chmela

  Německá vláda se zřejmě nakazila od té naší, pouze s tím rozdílem, že zatím nevysílá signály. Jinak jsou to všichni zabedněnci EU a otroci USA teroristů.

  • goyim

   V Německu holt vládnou zelení fanatici a podle toho ta země taky vypadá. Takto skončí vše, co řídí levičácká ideologická pakáž. Ať už je to stát nebo podnik.

   • Diwa

    Obávám se, že máte asi na mozku švába, nebo moc chlastáte. Levičácké ideologie jsou naprosto jiné a za nich by tento "bordel" v životě nebyl. Tohle jsou kapitalistické ideologie ve kterých se především Vy a mnozí další vzhlíží a volí tuto sebranku. Ano, tyto pravicové a kapitalistické vlády to ve světě táhnou takovým směrem, že to jde ke dnu a vzniká konflikt za konfliktem. Tohle není levice, to jste si to popletl......Tohle je ten vysněný "západ" a kapitalismus v jednom.....

    • Asi bere zvlášť silné svinstvo.

    • goyim

     Jakože duhoví a zelení nejsou levice? To asi jedeš slušný materiál. Nebo si z těch naivních mimoňů, co věří na pohádky a definují levici jako prostě dobro, tzn. nic, co je zlé, nemůže být levice?😂

     Mimochodem, kapitalismus nemá nic společného s levicí/pravicí, je to ekonomický systém, ne politický. Máš to nějak pomotané, ale to nevadí, stačí se jen dovzdělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit