Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolaboranti se nám v Čechách odkopali, stejný ksichti jako za totality, stejný falešný zrůdy, jako z padesátých let. *12*
  • //www.youtube.com/watch?v=Xq50i7IwQbM
  • skutečně ten obdivuhodný klid pana Lavrova a přesná vyjádření ... a my máme Zvorálka, ach jo
    • Ty máš svého Lavrova, my máme svého Zaorálka, nikdo ti nebrání abys měla i Putina, stačí se odstěhovat do tvého vysněného ráje.
      • Proč si myslíš, že pusinka stojí o tvoji radu?
  • tak ono těm Ukrajincům nikdo vstup do EU, jak vtipně a přesně (překvapivě) sdělila pí Merkelová, nenabízí asi ta stodvacet let nabízet nebude. Zdá se, že Ukrajinci, aspoň ti na východě a ti s mozkem v hlavě i jinde chtějí mír a klid, aby mohli žít.
    Ty, pussy, nenávidíš ruskou vládu proto, že jsi rusofob, rusové maáí takovou vládu a zejména tak rozvážné a inteligentní představitele, že jim je mlžeme všichni jen závidět. Kdyby takoví nebyli, byli jsme už ve válce.
  • se na vás kouká z obrázku. *12*
    • dejte se pro ilustraci vaše foto, prosím. Jinak pan Lavrov je nejen inteligentní a schopný, ale i na svůj věk dobře vypadá.
    • *1* *1* *1*
  • Pan Lavrov má naprostou pravdu,Ukrajina a by měla přestat ohrožovat Malorusko a být ráda,že k nim Rusové nepošlou mírové sbory,tolik trpělivosti může mít jen tak významný a mírumilovný státník náš pan prezident Putin.Kéž bychom se měli jako Rusové,závidím jím jejich hrdost,vládu a skvělé podmínky k životu. *13*
    • ty p i č o , tak ty by jsi měl ty podmíky k životu v tom Rusku opravdu ideální..... *1* *1* *1*
    • Odstěhuj se tečko do USA a garantuji ti že do půl roku zhebneš, pouliční gangy tam válčí mezi sebou už hodně let, a ty bys byl pro ně snadný terč.V některých městech se tam nedoporučuje cizincům chodit osamoceně ale jen ve skupinách, podívej se na TV ZOOM kde dávají dokumenty Britského kameramana o nelítostných bitkách gangů, život tam má cenu zlámané grešle, sleduji to a vím co by tě tam čekalo, jenže ty coby velký zbabělec bys tam v životě neodcestoval.
      • Jardo, já jsem tam byl a chodil jsem osamoceně. A jak vidíš, jsem tady. *3* *3* *3*
        • štítili se tě? já taky *15* *15* *15*
    • Proč jim závidíš? Sbal kufry a odstěhuj se k nim do té tvé země zaslíbené. K cestě nebudeš ani potřebovat doporučení závodního výboru KSČ, ani výjezdní doložku k pasu a devizový příslib SBČS jako za komunismu. *2*
      • a neměl by ses do své země zaslíbené vypravit ty?
        • Moje země zaslíbená je ČR, bývalé Země Koruny České, takže nemám žádný důvod někam se stěhovat. Mně se v této zemi líbí, jsem tady spokojen.
          • no, ale zase víš prd. Země koruny České a ČR nejsou totéž, ne ne ne ne *3*
          • Zřejmě si se měl za totality dobře, to je dobře, obře... *15*
  • Je vidět, že kyjevským fašistům teče do bot a proto ten křik a dupání. A tečka jim tady pomáhá šířit tu jejich goebelsovštinu. Vzhledem k tomu, že se projevuje málo inteligentně, tak je to nejspíš proto, že mu za to Kyjevské tajné služby platí. Nebo na něho něco vědí a je vydírán.
    • To má být vtipné??? To je spíš ubohost!!! Ukrást cizí nick, okopírovat názor a překroutit ho do nesmyslnosti. To tak odpovídá duševní úrovni bývalého komunistického funkcionáře, StBáka nebo bachaře, nyní už trpícího senilní demencí, ale přesto aktivního ruského kolaboranta.
    • spíše hysterické fašistické páté koloně rusofilů teče do bot, už teď se pochc@vají strachy z jediné projíždějící kolony US Army za 25 let, zatímco poserové z KSČ je měli trvale doma na 20 let, aby mohli terorizovat vlastní obyvatelstvo. *12* *12*
      • skoro mám dojem, že ta hysterie, ten zoufalý křik a nadávky se ozývají ze strany rusofobů a mluví z nich zklamání, už už to vypadlo, že je Rusko na lopatkách a helem se koukejme se, není to Rusko, kdo je na lopatkách *15* *15* *15*
  • Rusko by nejraději zabralo Ukrajinu a Lavrov radí západu jak má Ukrajinu pokořit.Rus agresor se nezapře
    • skoro bych řekla, že dodržovat smlouvy, které podepsala Ukrajinu pokořit nemlže, ale vybíjení lidí to ji zničí.
  • Nemusím nic psát.

    /www.youtube.com/watch?v=h7iCelZ675s

    //www.youtube.com/watch?v=kef5Xwcd8i0

    //www.youtube.com/watch?v=yf95dYKi3DY

    /www.youtube.com/watch?v=rUJT1bQFqn0
    • Opravdu nemusíš nic psát. Ruská propaganda jede naplno, ale každý alespoň trochu soudný si uvědomuje, že Rusko je říše zla. Jenom slaboduchý jedinec to může bez výběru hltat.

      Já jsem odjakživa zvyklý sehnat si informace z různých zdrojů, navzájem je porovnat, analysovat a vyhodnotit a pak si vytvořit vlastní názor. A málokdy jsem se mýlil.
      • ano, říše zla je tady, je to USA a zplodilo ISIS ,a ty ses zatím mýlil vždy
  • Nemám nic proti rusům, protože to jsou v jádru dobří lidé a vzhledem k jejich minulosti projevili hodně statečnosti, ale nenávidím tu jejich vládu, postavenou na propagandistických lžích o fašistech atd. Ukrajinci prostě chtějí být součástí EU.
    • A fotku hajlujícího Jaceňuka jsi neviděl?
      • Až jí ve fotošopu vytvoříš, můžeš sem postnout link *1*
        • Tak občas stačí kuky kuky do novin... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit