Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to náš ráj...
  • Je to náš ráj!
  • Domnívám se, že Němcům patří, na co si "zavařili" sami svou mlčenlivosti k činům Merkelové. I když opravdu škoda každého života. Je to do nebe volající chyba Merkelové, že tak srdečně zvala muslimy do Evropy. A teď je tam má skoro všechny. Už začíná procitat, ale aby ukázali rozhodné činy a migranty houfně vraceli kam patří, tak budou jenom diskutovat a to prý velmi silně a nesmlouvavě. Nakašlat na zdlouhavé jednání, když ti, co o tom budou jednat jsou obdobou naších "sluníčkářů" vyznačující se naivitou, nezodpovědnosti za své činy proti lidem Evropy a velkou humanitární hubou. Teror i strach z něj se bude šířit dál, protože islamisté vidí, jak se jich Evropa bojí a jak nic není schopná proti ním podniknout. A to je posílí. Už je načase probudit spící, naivní a nezodpovědné vůdce Evropy, vyměnit je a začít pomalý, ale jistý návrat k dobám, kdy tady byl klid, prosperita a bezpečí. Teď je to na spících Němcích, aby konečně udělali krok pro své bezpečí i bezpečí všech občanů Evropy. Chtějí vládnout Evropě, tak ať mají také za to zodpovědnost. A už se jim to začíná ukazovat i vracet. Co si navařili, budou muset také sníst.
    • Bravo soudruhu!
  • V Německu se stalo-po odmlce zase velký malér a kdo to spáchal?Nějaký zoufalý jedinec,chudák migrant,"který přišel do Německa jezdit s kamiónem a v Berlíně ho asi neubrzdil a najel do lidí".Tak by mohla znít zpráva zblázněných neziskovek a sluníčkářů.A v ten den,kdy se ta ohavnost stala,si popřejí redaktoři navzájem "hezký večer,hezký den" a v Německu je plno mrtvých.Tento americký pozdrav je sice "hezký",ale v určité době nepoužitelný.Stačilo by to české-dobrý den a nashledanou.Alespoň v té krušné době.
  • Nechápu proč míchá autor článku hrušky ze zelím.
    Ona německá teroristická buňka se skládala z rodilých němců evropského původu.

    Mne po 11 září v Německu proklepávalo na dálnici 6 policajtů ve třech autech. Hezky si mne vytáhli na prázdné odpočivadlo, kde nebylo ani nohy. Když ti týpci ověšení zlatými řetízky, pokérování v otrhaných ryflových bundách vysedali z auta tak jsem myslel že jsem skočil na vějičku Albánské mafii. Jediné co jsem si skoval byl pas a modlil jsem se aby mi nechali auto. Když vytáhl průkazku co si nezadala z často užívaným rybářským lístkem tak jsem už ani nepočítal s tím že bych s Amsterodamu do Curychu ten den ještě dojel.
    A jako podnět jim stačila blbost. Tankoval jsem ve u Frankfurtu do plné.... a to češi nedělají ti tou dobou přejížděli hranice na výpary v nádrži.

    Rozhodně si nemyslím že by to neměli Němci pod kontrolou.
    Už vůbec si nemyslím že by se v Německu daly sehnat flinty tak snadno jeko v Belgii. Tam je totiž takový bor. el že klidně dělají košer porážku ovce v jedenáctém patře v koupelně. Každý kdo se vydal metrem z okraje Paříže k ajfelovce a neměl strach je u mne nebojsa. Holt když máte fízly jen na pobírání benefitů a dávání blokových pokut za parkování tak se nelze divit že to přeroste do takové anarchie že se musí vyhlásit vyjímečný stav..
  • Ne nadarmo odmítají okolní země tam za tureckou hranicí přijmou přivandrovalce.Odmítají je kategoricky a systemově.Protože mají důvodnou a opodstatněnou obavu že jsou to nespolehliví típci od kterých lze očekávat cokoliv.Přesněji že jsou především mazaní, hašteřiví a vlezlí.Ale toto naopak nevadí jakože evropským elitám co jsou momentálně u koryta.Nelze nesystémovým rozhodnutím vpustit na území EU pochybné vyžírky, které jinak mluví a jinak jednají.Nelze jim zapomenout že v létě paralyzovali dopravu, ucpali drzým pochodem dálnice a odmítali vystoupit z transportních vlaků tam, kde se jim nelíbilo.A nelze opomenout, že se mezi ně zamíchali minimálně 2 kteří vraždili v Paříži.A to je právě ten hlavní důvod, proč tady budou napořád v opovržení, ústrku a trvalém přehlížení.Není čas ani doba na rozlišování teroristy a neteroristy.Všichni jsou v jednom velkém nežádoucím pytli!
  • Viník teta Andělka. Kdo už ji někdo zvedne od kormidla ??? Musí tam na tu kreaturu být neustále obrovský tlak. Ale opravdu obrovský. To to přece nemůže a nesmí ustát.
    • Někdo prý chtěl jménem IS vyhrožovat poslancům a zoo.Což těch poslanců by asi škoda nebylo.Ale lividace zvířat v zoo to by byla tragedie.
      • proto je třeba co nejkrutěji je odporážet v katovských mučírnách
        vivat Novorosija
  • simír gerchán to má všechno zmáknuté
  • EU bez pravidel a hranic, plná vyhrožování a nátlaku, pokrytecká hra na dobré a zlé.. Proč vládám nejde o to, aby se obyvatelstvo mělo líp, ale hrabou do vlastní kapsy a jdou na ruku nadnárodním firmám a mocenským skupinám? Ať v Africe či EU, všude stejný vzorec. Média patřící politikům a politici žvanící a slibující stále dokola to samé. Cenzura na "nevhodné" informace. Volby jako nesmyslné divadlo pro naivky. To jsme to dopracovali... Brrrr, jako ze špatného snu
  • A není to náhodou tak, že nově služby v DDR špehují nepohodlné lidi? Minulý týden jsem mluvil v letadle do USA s několika němci.Jediná otázka byla "jsou přistěhovalci problém?" Všichni se shodli na tom že ANO.Ale u nás se o tom nedá mluvit.U nás pokud vás někdo bonzne jdete k výslechu.Jste evidován a prověří si vaše zaměstnání.Máte li názory mimo hlavní proud věnují vám pozornost.Ta může skončit i rozvázáním pracovního poměru.Takž tak se nám vyklubala u sousedů nová STASI.Ještě větší darebáci než se čekalo.Protože až to tam jednou prskne-poženou přivandrovalce až k moři.A že už je kvalitně našlápnuto - o tom není pochyb.
    • Vivat "demokracie"... *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit