Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak jsem otevřel špígl a na titulce hlavní zpráva: Der Narziss von Caracas - asi dobrej oddíl... *12*
 • O ješitovi Pružinským jsem neměl nikdy přemrštěně nadhodnocené minění.
 • Když se ukázalo, že komunismus je cesta do pekel a zákonitě se blíží jeho konec, založili soudruzi v r. 1984 (nejspíš v souladu s pokyny SSSR a v režii STB a KGB) tzv. Prognostický ústav, aby si udrželi svůj vliv i po nezbytné změně politického a ekonomického systému a zajistili sebe a své potomky. Viz:
  http://cs.wikipedia.org/wiki/Prognostick%C3%BD_%C3%BAstav
  Když komunismus padnul, byl jeden z nejvíce proradných, bezskrupulózních, necitelných gaunerů, agent StB (a nejspíš i KGB), všehoschopný psychopat soudruh Klaus pověřen vytvořením tzv. "občanského fóra“, které vyústilo ve vznik tzv. pravicové "občanské demokratické strany“. Stejně egocentrický hospodský žvanil, opilec a bavič soudruh Zeman dostal za úkol vytvořit zdánlivě opoziční levicovou "sociálně demokratickou stranu“. Křesťansky smýšlejícího a odpouštějícího Havla soudruzi přesvědčili, že je třeba "nebýt jako oni", aby tak unikli spravedlivému trestu a mohli začít realizovat svůj ďábelský plán. A jelo se dál.
  Rychle byla zahájena tzv. "privatizace" a aby občánkové nereptali a nabyli dojmu, že i oni se na tom mohou podílet, dostalo se jim pár drobtů v podobě kuponových knížek. Soudruh Klaus hlásal, že je třeba udělat „tlustou čáru za minulostí“ (aby soudruzi nemuseli vracet to, co bylo uloupeno), „zhasínal“ a s celou zločineckou bandou „utíkal před právníky“, aby si "vyvolení" soudruzi mohli „naprivatizovat“ lukrativní majetek dřív, než se pro to vytvoří nějaká pravidla. Samozřejmě přitom nezapomněl na sebe a svou rodinu. A zjevně to probíhalo v jisté koordinaci s Moskvou, která se jistě snažila neztratit ve své osvobozující se kolonii vliv, a za to se mu dostalo za dobré služby i bohaté odměny od Lukoilu. A jelo se dál.
  Když občané prokoukli a pokusili se zbavit Klause moci a ODS kmotrů a přetvořit ODS na skutečně demokratickou stranu („sarajevský atentát“), dohodl se Klaus se svým komplicem z „opoziční“ ČSSD, křivákem, ožralou a hulvátem Zemanem a v tzv. „opoziční smlouvě“ si drze rozdělili moc. Viz: http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts A jelo se dál.
  Pomocí intrik, vyhrožování a podvodů byl Klaus podruhé dosazen na post presidenta a díky svým kumpánům (Langr, Vesecká, Rampula, agent StB Jakl…) a zkorumpované justici se mu dařilo úspěšně zdržovat a zametat privatizační a postprivatizační lumpárny. A jelo se dál.
  Když se jeho čas nachýlil, zneužil (předtím účelově) znetvořené Ústavy, jež ho činí neodpovědným a beztrestným za své činy, a vyhlásil amnestii pro všechny privatizační, postprivatizační a ostatní zločince, jejichž stíhání se dosud nepodařilo zastavit. Za tím účelem použil svého poskoka Nečase v roli užitečného idiota. Nečasovi přitom zjevně dělal užitečného idiota ministr spravedlnosti Blažek, který byl účelově dosazen po rychlém výhazovu ministra Pospíšila, který by zjevně těm lumpárnám bránil. A jelo se dál.
  Před svým nutným odchodem z postu prezidenta se Klaus snažil prosadit na hrad svého komplice Zemana a doufá, že s jeho pomocí se mu podaří dokonat, co si předsevzal: Nečas jako viník za zákeřné podepsání amnestie za zády vlády a užitečný idiiot splnivší svůj účel bude odstaven (za „dobré služby“ se mu dostane patřičné odměny v podobě teplého místa), Klaus se vedere do čela ODS, aby „napravil“ její reputaci poškozenou mimo jiné amnestií, kterou přece podepsal Nečas, který je odpovědný, zatímco Klaus přece „nevěděl“ a byl veden „humanistickým“ cítěním. Klaus „obnoví“ jeho předchůdci poškozenou reputaci ODS a nechá padnout Nečasovu vládu. Zeman pověří sestavení nové vlády Klause jakožto předsedu „obnovené“ ODS. A bude to scénář ne nepodobný jako v Rusku s Putinem a Medvěděvem. Spiklenečtí gauneři Klaus a Zeman: http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
  A jak Klaus v souvislosti s amnestií prohlásil: „POJEDE SE DÁL!“
 • Ty pošahaný germáni by si měli všímat svejch vlastních problémů. A když nás kritizujou, je to spíš vyznamenání. Kdyby nás chválili, tak už sme zaražený v sudeťácký prrrr deli. Tě pic knížo a vostatní eurokretenodebilofanatici.
 • Proti Zemaovi je Klaus naprostý amatér.
 • Ještě jim v hodnocení chybí to podstatné - klaus je novodobý otec všech zlodějů, defraudantů a podvodníků.
 • Sláva našim bratrům Němcům a německému tisku za ta pravdivá slova. Němci jsou nám mnohem většími bratry než fašistické zrůdy, přitroublí Češi, hlavy vymaštěné, které hlasovaly za Zemana. Klaus je nevzdělaný dobytek, o tom není pochyb. Sláva německému národu. Už žádný dobytek nevrazí klín mezi nás, pravé Čechy a německý národ, který nám byl VŽDY po celou dobu dějin blízký. Největším nepřítelem našeho národa jsou špinaví Rusáci, uslintaná a zbídačelá sběř z východních stepí a azbukoidním dementním písmem a prosta veškeré kultury. A pak naši nepřátelé jsou samozřejmě komunisti. Ti patří do kriminálu stejně jako Václav Klaus a Miloš Blbeček Zeman.
  • Honzo, sakra, to je ale výstižné!!!
   Uvidíš jak se do tebe pustí komouši a ostatní blbečkové a tím potvrdí pravdivost tvých slov!!!
  • Co to je ta "sběř", profesore? Obyvatelé obce Sběř kousek od Jičína ti poděkují.
   Akorát přitahuješ soukmenovce dementy jako Not CSSD....
   • Copak Z M R D E?
    Nejdriv antiparoubek,korektor a ted zarazeny prdy... *12* *16* *12*
    • Tečka, pišta, not ............id.ot. Naturlich, mein liebe.
  • Honzo-SUPER!!! *3* *1*
 • Je to tak, Klaus byl tragická postava v našich dějinách a bude na historicích, aby zjistili, co za to může. Jestli choroba, nebo nekalé vazby z minulosti.
  • Nejspíš obojí:

   ad 1) jde zjevně o schizoidní psychopatii s bludy megalomanie a možná i počínající dementia senilis.

   ad 2) Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli ....

   http://profesor-klaus.osoba.cz/
 • máme tady jiné kluky a holky, které by německý tisk hodnotil lépe - třeba Doležala, který se podivuje nad tím, že by kdo chtěl od Němců řečených "sudetští" omluvu za to, jak se chovali k Čechům a za války vůbec? jak si to můžeme dovolit, vždyť oni tak trpěli, šupli je do říše, kam si tak přáli. Nebo Nečas a co teprve druhý v prezidentských volbách, ti by jasně vysvětlili, že kdyby nebylo Čechů, kdyby se nechali dobrovolně germanizovat nebo se sebrali a vystěhovali, nemuseli Němci ta zvěrstva páchat, no, vypalovali vy Lidice, kdyby byli německé? No a ti zabití za spravedlivého odsunu? jak je krásné vykopat u Postoloprt kostry a nenajít při tom veliké množství koster lidí z vlaků smrti a jiných vražd spáchaných Němci tamtéž. No, ale to byli jen podlidé., Slovani , Židé a sem tam nějaká Román
 • je zvlastni jak tahle redakce dokaze prekroutit text a poda ctenarum vyklad z novin der Spiegel..Uz mi tady zablokovali hlasovani..Libi - nelibi a tim mne totalne odrovnali..a na par vyjimek kometaru tady jsou slataniny myslenek z pate tridy pomocne..kteri jim tady delaji krovi..Nemusim byt vsude ale Klaus je vazne nestadaty populista a spatny kral..dejiny nam ukazou proc ? hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit