Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ).(
  • ... jenom ID*OT jako ty se těší na volby v Česku
  • ... ty nejsi pokračovatelem nikoho živého, vykopávky jako ty již dávno nežijí, pitomče :)))
  • ač nemusím levici,,,,,oprava,,,,to jsou už všichni,,,nejvíc levicová je teď top.... tak znova, ať z nich už nemusím nikoho,maji pravdu,že budou nejlepší volby,sice si socani a komunisti myslí,že něco urvou,davám šanci,že si zobnou jen ti komouši,no jsem sám zvědav jak je opravdu národ nas,,,,, se i na ty volby tentokrát už těším ))
  • ... ty a ELITA?
  • No co jim zbývalo??? Dát tam kohokoliv jiného tak hrozí akutní nebezpečí, že si pro něj přijde policie!!!!
  • policie vtrhla na parlamentní půdu a zatýká tam lidi a " MY VOLENÁ ELITA NIC NEVÍME - NIKDO NÁM NIC NEOZNÁMIL " stačí???? JE to výrok Němcové po zadržení NAGYOVÉ a spol. ONI VOLENÁ VOLENÁ ELITA co k tomu dodat????? Nanynka z JZD
  • Je mi špatně, je mi špatně, je mi nanic. Němcová, no to je gól. Ta ženská snad může dělat úplně všechno. Nejni z nás nejchytřejší a nejkrásnější? Už to tak začíná vypadat. Proboha zpamatujte se vy všichni co jí tak vlichocujete. Je to obyčejná stará ženská, bez vyššího vzdělání a jen ublabaná z politiky. Mele pořád stejnou strouhanku jak kafemlejnek, opakuje plky jak domovnice. Vědomocsti prázdno a duto.Její zábaly to nezachrání. *16*
  • Při všech těch oslavách zadržených mafiánů z ODS však trochu stranou zájmu zůstává
    fakt že skuteční kmotři ODS Janoušek Hrdla.. u nichž sledování začalo zůstávají nadále
    na svobodě. Dokonce si vesele jezdí za hranice a převáděj majetek. U nich neplatí
    nebezpečí jako u Ratha že můžou utéct?
    Proč není dosud zadržený Nečas ale pouze jeho podřízená. Bojí se policajti sáhnout
    až nahoru nebo stále nemaj dost důkazů a proto ten kolotoč vejslechů Nagyové?
    Oproti všem těm megazlodějnách jako Promopro OKD M. uhelná .. je případ korýtek
    pro 3 ex poslance a sledování konkurentky v lásce opravdu dosti slabej čaj.
    V celém případu je hodně nejasností. Je to náhoda nebo puč? Budou zatčeni i větší
    prasata nebo jen tito podle svého jednání doslova amatéři?
  • Pokud ODS udělala správný krok, tak směrem k lemplům všeho druhu.
  • Ty jsi ale blb, no prostě modrý povl. Tahle hloupá čůza a buzna, no teda jsi hodně vzat.
  • No,ale řekla,že přijme odpovědnost. I když nedokážu definovat co je to politická odpovědnost v České republice.Přijde o majetek,zavřou ji bude postavena na pranýř?Pro mě je to jen prázdné slovo,za ,které ji nic nehrozí.A uvědomme si ,že je tam od začátku,velká zastánkyně našeho největšího ČECHA.(V.Klaus)Tak nevím jestli ona je ta pravá.
    Je to stejné jako dříve.Komunisti se moci taky drželi zuby nehty.Nynější vládcové potřebují čas na zakrytí stop.
  • Paní Němcová bude pouze pokračovatelkou státní arogance, která záměrně prohlubuje ekonomickou kryzi a vazalství národa na nepojmenovatelném všemohoucím řediteli zeměkoule. Český národ má tak vypláchutý mozek, že se to snad dá přirovnat k mozku novorozence, jehož oči poprvé spatřily světlo světa. Naší jedinou spásou je selský rozum, který říká stop politickým stranám (ale všem), které lze přirovnat jen ke komediantům třetí kategorie.
  • Rozhodně udělala ODS krok správným směrem a to ke své likvidaci. Také si myslím, že čím hůře tím lépe. Jen aby ta agonie dlouho netrvala. *1*
  • Jéžiš a není to z horka??? Tahle modrá Kabrhelová... *5*
  • Musím jedině souhlasit. Konečně udělala ODS správný krok.I když jsem si představoval na jejím místě pana Pospíšila
  • Ja nevim ,co se da ocekavat od Nemcove,ale Necas neni a nebyl vylupek chytrosti.Musime verit,za ji nebude vladnout milenec v pozadi.V Cesku je vsechno mozne.
  • To právě dělá, jenomže blbci to nepochopí, marná sláva, závity mozkové chybí a chybí...
  • Němcová jako kandidátka na premiéra = gól do vlastní branky. Rozumí asi tak jen zahradničení, ale představit si ji jako diplomatku (což premiér musí být, jinak nadělá víc škody, než užitku) je tedy fakt gólem do vlastní branky. Navíc ji zdobí aféry s kradením benzinu a také v samoobsluze.... A TV NOVA samosebou jásá nad skvělým nápadem. Lepším premiérem by ale byl Pepek Vyskoč. On by si vždycky jen zamečel a povyskočil, takže by se mu smáli, ale neudělal by jinak vůbec nic, což je pořád daleko lepší než škodit....No, Zeman ale pronesl jen jednu větu, a to že když někdo kandiduje na prezidenta, tak ještě to neznamená, že tím prezidentem už je, zatímco tvář Němcové vypadala, jako by opravdu již byla jmenována... To jsou věci.... jak vidno, inteligenta s koncepcí je marné hledání...
  • ... dnes jsi hodně slabej :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit