Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ho volit budu a vy si hnědokošiláči vylyžte p.el. I když už nevím co lízat a lýzat.

  • Přes slzičky bezmoci zřejmě neviděl co píše:

    Česká energetika podle pane premiéra ...

  • Kdo se nikdy nepotkal s něčí co se někde vyrábí a neví o čem to je, s tím nemá cenu o tom debatovat. Já vím že v Praze je mléko z HM a energie PM. Když se viděl Jaujaj tetu Smetanový jak žvaní byl sem z toho hodně špatnej. Jinak máma Smetanový je věčná netahačka Pajerová. Dřív jako svazačka byla hezčí.

  • Pěkně a jizlivě se to píše z pražské redakční kanceláře. Kdo někdy jednal s evropskými vlčáky z Bruselu, musí rozhodně dodržovat  nějaká pravidla souboje.Už tak se tam dostatečně stavíme na zadní.Nelze bojovat vždy a proti všem.To jen nějaký tlučhuba Kalousek si myslí, že všechno jde.Tady tento vykřikovač blbostí ale zatím sedí na židličce ve sněmovně.Židlička už se pod ním pořádně viklá a co nevidět se rozpadne.

  • Pan Babiš je dobrý premiér a bude také dobrý prezident.

    • Jen počkej, až budeš platit jeho dluhy a zlodějny.

    • Vidíte a já si vždy myslel že prezidentem republiky může být jen příslušník toho kterého vstátu a ne nějaká přivandrovalecká čobolácká podlá prolhaná křivácká podvodná gaunerská zlodějská komouš.konfidentská proradná kreaturní .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit