Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Současnost je zlatou dobou pro podvodníky a mystifikátory, kteří se pochopitelně kreativně aktivizují i v módních záležitostech, tedy i v módním tématu zdravé výživy, kde se mohou vyřádit. A lidé jejich návnady polykají a ještě si svoji naivitu pochvalují. Rakovinné metastázy podvodů všeho druhu prorostly všude a již se přiživují na zaběhlé podvodné praxi i ti, kteří doposud amorálním svodům úspěšně odolávali. Podvodníci a zloději se přemnožili, jsou rozlezlí doslova všude. Třeba objednávka kvalitnější elektroniky přes internet je jako ruská ruleta, zákazníkovi zhusta přijde vykuchaný či zaměněný produkt za levný šunt, ale za cenu odpovídající kvalitní drahé elektronice. Drahá elektronická skládačka je dráždidlo pro lidi mající problémy s dodržováním nejelementárnějších zásad morálky. U potravin je věc o level horší. A podvodníci klidně riskují i nákazu či otravu zákazníka, jen aby naplnili svatý grál klausismu, kterým je maximalizace zisku za všech okolností.

 • siraz

  Co lidé chtěli, to mají.Nic se nevybudovalo, jenom rozkradlo. Aby se jeden měl dobře,musí se dva nebo tři mít hůř.

 • Jádro pudla je zde:

  Agávový sirup je dražší než med, jeho
  cena se pohybuje cca 70 kč za 350 ml. Jakonový sirup se v ČR prodává 170 g za cca 100 Kč. Med včeličky připravují při teplotách pod 45 °C také, ale pro použití v raw potravinách je příliš laciný a lehko dostupný, má rovněž příliš nízkou uhlíkovou stopu - nevozí se přes oceán.

  Další otázkou je, zda není lepší připravovat sladidla s použitím tepla než s použitím vakuového odpařování, které prý na bohatý sortiment enzymů v sirupu nemá žádný vliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit