Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Vánoce jsou zaprvé každý rok, takže bych to s tou hysterií nepřeceňoval. Navíc oni výrobci rádi občas hodí do placu takovou poplašnou zprávu, aby lidi nakupovali. A navíc rozumný člověk nakupuje celý rok. Já to dělám tak, že občas projedu slevové kupony a co se mi líbí, to koupím. A dárky prakticky neřeším. Jak narozeninové, tak ty k Vánocům. :) 

  • nereaguj na nulu rudej yntelygente , už unavuješ svojí hnupovitostí

  • josef.chmela

    To máš nějaký divný informace nebo informátory.

  • jeden už maj v KLDR , akorát ten bůh je nějakej vyžranej a okolo všichni nedobrovolní anorektici😎

  • josef.chmela

    Já to nevím ale ty bys to měl vědět.

  • josef.chmela

    Jsem pouze realista a pragmatik a jde mi hlavně o pravdu a ne vymyšlené lži.

  • Opičáčku, s tím naprosto souhlasím. Přiznám se, že takový rozumný přístup jsem od Tebe nečekal. 🙂

  • V Bohnicích mají pacienti volný přístup k internetu?😯

  • josef.chmela

    Kéž by tu byl někdy komunistický ráj.

  • josef.chmela

    Ale odkládejte! Vánoce jsou svátky klidu, pohody, skromnosti a radosti i z jednoho malého dárečku.

    A ty 4 - 10x předražené šunty, co chcete koupit, koupíte i později a za nižší cenu

  • Jo jo a určitě se bude dělníkovi v komunistickém ráji o něco lépe dýchat i když nebude vědět proč a bude nadávat že mu chybí prašule na podobné krámy , a těch krámů made in USA či EU je rozhodně mín než těch made in PRC.😇

  • josef.chmela

    Klidně je odložte, ono se nic nestane, když budete mít o pár krámů z EU a USA méně. A pokud to udělá každý na světě, tak se planetě uleví a EU a USA kapitalistickým oligarchům spadne hřebínek .

    Kdyby to bylo tak jednoduché, že?

  • Vánoce už byly, loni.

  • Straší,(placený článek), potřebují nahradit upadající tržby... Zboží na vánoce mají objednané od leta.. 🙂

  • Klidně je odložte ono se nic nestane když budete mít o pár krámů z číny míň , a pokud to udělá každý na světě tak se planetě uleví a čínskejm kmunistickej oligarchům spadne hřebínek .😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit