Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Jégle, super!!! 😀😀😀

    To zase stádu Burešových poskoků a řiťolezců stoupne tlak a začne chrlit oheň a síru. 😂

    Ve skutečnosti se však český hnojník propadá stále hlouběji díky tomu, co si české stádo ovcí p.tomců zvolilo k obrazu svému. Za koblihu a pár blbých a sprostých keců. ☹

  • Nevím co kdo očekává od tohohle slovenského gaunera a udavače. Na něj se bude lepit jenom stejná špína jako je on sám. Tedy verbež bez kouska cti v těle.
    • KIMCID

      Nevím ale je to normální desatero které máji skoro všechny severské země. Tudíž vyspělejší západ tak že příklad dobrý.Co v tom vidíš ty nevím?

      • vanhorne

        "Nevím ale je to normální desatero které máji skoro všechny severské země."

        Vis jenom jak manipulovat se slovicky na obhajobu estebackeho fizla. Co to tady pindas o desateru severskych zemi, to ma kazda zeme jine desatero? Vsechny nabozensky knihy obsahuji zakladni desatero at je to Bible, Talmud, Koran a dalsi. Jegl nepise o nejakem desateru, vyslovne pise o desateru Babisvlady, tak tady nekejkluj a nemontuj zadne desatero severskych zemi. Jedno stare Ceske prislovi rika "Nejchutnejsi kobliha jednou zhorkne a i Kostelecky spekacek zasmradne". Chce to jen cas. . 

        • KIMCID

          Ano je vidět že o zemích jako finsko,norsko a island víš kulové

      • No ono se to desatero bude upravovat jak poleze špína ven,tim už je čobolská swinka přece známá.Pro všechny příznivce čobolečka podvodného doporučuji studium kodexů 8NO (ta osmička tam skutečně je ,doufám že to není předzvěst H v systému čoboláka -áno)2011 doposud.Hsystém už tu byl a v kombinaci HHsystémem by nemusel dobře dopadnout.V severských zemí by tady ten čoboleček nebyl v politice ale v cele!!!

      • Nevím co v tom vidíš ty  /nebo si děláš legraci/ ale ten slovenský čobol a  ten podělaný rusofil z Hradu, to už je trochu moc. Podívej se na ty byty z Horomislic - z čeho ten podvodník z Hradu platil se Šloufem a s.Klausemi kampaň. Proto jim s.Klaus a ta jeho zrůdička zajistili beztrestnost. Ti se měli houpat.
        • Já v tom vidím velké H ,jak čoboleček nenažraný praví po slovensky áno tak mi na klávesnici vyjela 8 a proto H systém a přesmyčka 88 příznivců Adolfa Hitlera,což mi taky připomíná vůdce který ví vše a ostatní je jen na fantazii  každého.Takže si legraci nedělám a bohužel neomezenou moc dala čobolečkovi nenažranému opilecká kreatura neb první dělnický prezident po roce 89.Takže doufám že po tom estébáckém duu nezbyde jen velké Houno či burešofašismus.

        • vanhorne

          https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zeman-se-nad-h-systemem-pohorsuje-penize-z-podvodu-pritom-zivily-v-jeho-ere-cssd-i-pravou-ruku-sloufa-52720?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp

        • Hlavně jsem napsal Horomislic, protože to jsou hajzlové kteří tak mislí.
        • Hlavně jsem napsal Horomislic, protože to jsou hajzlové kteří tak mislí.
        • Hlavně jsem napsal Horomislic, protože to jsou hajzlové kteří tak mislí.
        • Hlavně jsem napsal Horomislic, protože to jsou hajzlové kteří tak mislí.
          • honzas

            Ty budeš jakýsi negramotný"nemyslící" papoušek.

      • Slepý obvykle nevidí nic, protože je slepý. Ale dokáže sám jít, kam ho kdo nasměruje a sám opakovat, co mu kdo řekne a věřit, že koná sám, o své vůli a na základě svého rozhodnutí.

        • vanhorne

          "Slepý obvykle nevidí nic,"

          Bures je oslepil svymi sny, ktere ochutil koblihou a ted vystupuje jako vudce slepych a i jinak postizenych. Nekterym tem slepcum se zrak ale vraci a vudce z toho zacina byt vysinuty.

        • To je k věci?On skutečně koná sám zpravidla má hmat,sluch,čich a samozřejmě mozek, akorát je připravenej o zrak.Kéž by tyto vlastnosti neztráceli příznivci čobolečka podvodného a začali je používat a čoboleček pujde kam patří - do erdele.Podívejte se na zprávu Agrofertu,ten kdyby neměl dotace tak je švorc,ale jiné bude šikanovat,ty co si musí vše vydělat.Klekat by ta swinka měla hlavně na sebe.

          • Ano, to bylo k věci, nemohu za to, že nechápete psaný text - v testech to u absolventů českého školství zjišťují pedagogové v celé Evropě a pravidelně je tato skutečnost odkazována v médiích. Ovšem přímé setkání s takovým absolventem je vždy smutné, mohl jste mě ho ušetřit.


          • vanhorne

            "To je k věci?"

            Asi k nejakym novym cobolakovym snum, ktere sni kdyz nahodou spi.

  • Stačilo přečíst nadpis a hned jsem určil  autora (Jégl). Jeho stupidní malomocné komentáře jsem svého  času přestal číst, nečtu je dosud (někdy je "přeletím očima".

    • vanhorne

      "nečtu je dosud (někdy je "přeletím očima".

      Holt kobliha, Kostelecky spekacek ani Vodnanske kuratko to co hltas ty ,to urcite neni. Sorry jako, bude lip.

    • A stupidní hajzlík čoboleček neva?Jsem nikde nečet že by Jégl podváděl s EU dotacema,ani sem nečet že by měl úlevy na daních za biopaliva a čerpal dotace na podnik či optimalizoval daně.To jste opravdu příznivci čobolečka podvodného tak hloupí nebo jste za to placený.A proč to čtete a reagujete když je to takové?

    • Pan Jégl jen naprost přesně vystihl co je ten čobolácký swinský hajzlík zač.

      Nakonec tro úvodní foto je zcela přesné - toto si o vás myslí jeho voliči. Má z vás akorát pr...del jak jste mu za koblihu dali moc, kterou on teď v plné parádě otočí proti vám. Vám už zbývá jen pořídit mu dostatek toalet.papíru aby se mohl utřít až si s vámi vytře tu svoji komoušskou řiť. (pokuď mu ji tedy někteří z vás oddaných sami nevylížou.

  • Něco mi to připomíná! Pátá kolona.
  • dzixy
    Pavel Jégl je mistrem v dehonestování, zejména Babiše. Neuvědomuje si, že jako novinář porušuje on svá "desatera". Zdá se však, že jeho sebereflexe je na nízké úrovni, spíše schází, no a o zodpovědnosti vůči profesi, ani nemluvě. Holt, nenávistné chlisty k blití. Proč? Protože každý jsme nějaký, jenom Babiš by podle Jégla měl být ten největší "správňák". 
    • Myslíte si, že někdo bere ještě vážně všechnu tu špínu házenou na Babiše? 

      Někteří z toho mají trafiku, jiní to mají za povinnost, protože je platí jiný obrlump Bakala. 

      Tuhle zemi ovládli lumpové a hochštapleři, ale to my přeci víme pane Jégl. 

      Andreje bychom jistě nepřimalovali k Rychlým šípům, ale koho vlastně z těch známých kašpárků? Nenažrané lidovce? Podivné Kalousky? Nebo politické zoombie jako je Benda a jedovatý slizský Fiala?  Osobně se divím, že ještě někteří mají chuť chodit k volbám, když není z koho vybírat. 


  • ObcanHaveI

    To je zase legrační blábol! Inu i Novinky dostávají rozum, tak Pavlíkovi s jeho kravinama zbylo jen Tichcali!

  • josef.chmela

    Slušní, poctiví a pracující lidé volili Babiše. Zloději, podvodníci a praviciví nemakačenkové se z toho můžou po.... A to je moooooc dobře.

    • vanhorne

      "Slušní, poctiví a pracující lidé volili Babiše."

      Vsichni nachmeleni jako zemanovi volci.

    • Tupé ovce. p.tomci a gauneři volili smečku ÁNO nebo Sozialistische Partei Deutschlands nebo KSČ(m), jež je podle zákona organizací zločinnou a zavrženíhodnou.

      • Pane Občane, nechte to laskavě na svéprávných lidech, koho budou volit. Třeba se Vám to nemusí líbit, ale nejste žádný nadčlověk, aby jste nálepkoval. Jim se třeba taky nemusí líbit Váš ptačí převlek, nebo to, že večer běháte po bytě v sutance. 

        • Nebo v rochetce, nemůže být, než zastydlý ministrant...

        • Problém je v tom, že těch svéprávných lidí je u nás málo, díky půlstoletí komunismu, kdy jsme byli kolonií CCCP u nás převládají ovce a p.tomci.

          Tu poslední větu nechápu. Nemá snad pisatel virózu? 😯

          • Z vašeho textu lze vyčíst, že se nepovažujete ani za p.tomce, ani za
            ovci a žijete tedy v bludu. V případě ínteligentního člověka by byla
            možná léčba, instinktem řídící se tvor musí počkat na aktualizaci
            databáze. Že nechápete poslední větu, není překvapivé, nemáte ji v
            databázi a tudíž ani instinktivní odpověď nefunguje.
    • Jako vtip více než dobré.

      Zmrdského gaunerského megazlodějského konfidenta zločinecké smečky jakou KSČ (se směšným přílepkem M bezpochyby je) babiše - ten hnisavý vřed lidstva volili slušní a pracovití.

      Chcete tím říct že slušní a pracovití jsou mentálně mimo, neb něco tak podlého, odporého, .... jako je ta populisticky žvástavá uslintaná žabácká tlama obrostlá jak žába na přirození s celým tím svým cirkusem může volit jen zdegenerovaný tupec.

      • Nejste náhodou taxikář, pane Nováku? Styl a obsah vyjadřování by tomu odpovídal. Samá inteligentní a emaptická duše. 

  • KIMCID

    Jegl vzor morálky.Nevím zda lež není zrovna smrtelný hřích

  • mun.go

    Podobný hanopis by se dal napsat o emeritním presidentu profesoru Václavu Klausovi.

  • No něco na tom desateru je. Pokud vládou projde bude muset Babiš podat okamžitou demisi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit