Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudinka dvojnásobný vrah umíral skoro dvě hodiny. Za každého koho zavraždil umíral po jedné hodině.
  • SSSSekerou ... a je to hned *2*
    • KIMCID
      ukřižovat- 3 až 5 dní umírání.
  • Vždy mám slzy v očích, když se dočtu jak chudák dvojnásobný vrah trpěl při popravě.
  • Prhnete po krvi čecháčci ?? ina vás dojde,ale bude to mnohem horší.Budete umírat totiž týdny až měsíce.
    • FACT-najdi si korektora,jeden se skryva pod nickem TECKA.
      • Do not corrector do you capi !!!!!!!!!!!! *6*
  • Kdyby nevraždil, netrpěl by při popravě. Nač se trápit tím, že vrah chcípal trochu déle? Evropští pseudohumanisté si snad myslí, že své oběti usmrtil nějak ohleduplně?
  • Putler bude chcípat v křečích deset hodin!
  • Nic než vražda.Ostatně amíci si v tom libují.Krom toho protestů je tam čím dál víc a ústava jim zaručuje bezbolestnou a rychlou smrt.Za vraždu vražda je jen pomsta a nikomu tím nic nepřinese.
    • A proč by měl vrah zůstat naživu? Rozhodně to pozůstalým oběti přinese zadostiučinění.
  • Ten ,kdyby umíral celý den ,tak mě to nechává v klidu.
  • Nejezděte do USA gangy vás tam přepadnou a oloupí!!
    • Ani se nemusí někam jezdit,oloupí tě tady rychleji a profesionálně.
    • Cestovatel:a v Cechach ne,ze?Prestan snit a vyjdi vecer do ulic,budes videt ,ze situace stejna.
      Vzdyt prepadavaji lidi v bytech a vrazdi bez ohledu na privat.Nemusis cestovat,muzes jit za bileho na mene frekventovanych mistech a mas zkusenost-vlastni.
    • Já tam létám, takže mi nic nehrozí.
      • Remek /doufam ,zes nekradl /,Cesko ma tez sve VRAHY i na ulicich,v autech -take vrazdi bez ptani.Vzbud se a protri si oci.Copak mrtve deti ,zneuzite pedofily
        jsou pecovatele,zavrazdeni v bytech si je sami objednali ,protoze uz nechteli zit?!
  • Jak všichni konstatovali, poprava se nakonec povedla. Z hlediska naší věznice je to úspěch, protože látka je od čínského distributora a nikdo netuší, co to vlastně je. Chtěli jsme to vyzkoušet na myších, ale organizace na ochranu zvířat nám to nedovolily. Jak říkám, nakonec to byl úspěch. Akorát v pondělí při další popravě toho sajrajtu dáme radši o půl kila víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit