Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zakrslý fašista Putin zase potřebuje nahonit před hladovějícím národem plusové body tak začne napadat chudou a téměř bezbrannou Ukrajinu, prostě podlej zmetek... 

  • USA a její řiťolezci potřebují zase někde rozpoutat válku a neuvědomují si, že bude po slavné EU i s válečnýma štváčema z USA.

    • vanhorne

      "USA a její řiťolezci"

      Putin a jeho řiťolezci Klemovi pohrobci, se obcas take musi vyplakat, niet? 🤣

  • vanhorne

    Kdyz takova mala zemicka jakou bylo Czeskoslovensko, dovedla nahnat strach Hitlerovi, tak se ani nedivim Putkovi, ze se boji daleko vetsi Ukraine. Belorusky psychopat Lukasenko asi pocita, ze by se na tom nejak prizivil a take nekde urval kousek noveho Lebensraum?🤣

  • josef.chmela

    Z USA a NATO nepřišlo nikdy nic dobrého. Jen samá agrese a války po celém světě. Naše budoucí ministrině obrany se už vidí s USA vlajkou v zadku, jak vyhlašuje Rusku válku. "Odbornice" která prý umí střílet z pistole. Cha, chááááá, komediantka.

    • vanhorne

      "chááááá, komediantka."

      Kdysi jsem strilel zavodne a znal jsem police women, ktere by ti dokazaly ustrelit cigaro od huby. Se sluzebni zbrani a munici asi ne, ale s doma vyrobenou munici ano, divil by ses. Vlajku od zadele by ti usmikla se zavazanyma ocima. 😂

    • Chmelo,🐒, a tobě kouká jaká vlajka že zadele...

      Nová vláda ještě není a už kritizuješ...

      Nechápu, proč si myslíš, že by žena nemohla umět střílet z pistole...?

      • josef.chmela

        Ať si zatříli z čeho chce ale ať to nevystavuje jako svou kvalifikaci na ministrini obrany.  Ta už vyhlašuje válku Rusku několik let, blbka.

      • Nechci Vás kritizovat. Třeba Vy umíte střílet z pistole, ale většina lidí se naučila střílet jen na základní vojenské službě, a ta byla čistě mužskou záležitostí. V akčních přiblblých amerických filmech však začíná být běžné dokonce i to, že US army dámy tam fyzicky zneškodňují své US army vojáky. Ještě že se to vše dnes už umí udělat digitálně. Realita ale bude stejná tak jak byla před 50 lety. Pokud jde o téma článku, tak by všem mělo jít o mír a kladné a vzájemně výhodné soužití sousedů. Bohužel, západní svět (evropský) už dlouho nebyl ve válce a v troskách a mnozí zapomněli, jak to v Evropě vypadalo po II. světové válce. Současná situace je pro Evropu velice nebezpečná. Pro USA však žádné nebezpečí nehrozí, nebo alespoň jsou o tom přesvědčeni.

        • Ano umim- umělá jsem střílet z pistole...

          Závodně jsem střílela a v době, kdy jsem byla opravdu " natrenovaná" dost kluků kteří zbsolvovali základní vojenskou službu, nestříleli lépe než já...

          Tím se nijak nechlubim, jen reaguji...

          Nevím , jak teď, ale v době, kdy já se tomuto sportu věnovala, byla mezi děvčaty hodně velká konkurence...

          Jinak - má reakce byla 🐒 Chmelu...

          • josef.chmela

            V mém příspěvku nešlo vůbec o střílení z pistole. Je vidět, že na tebe platí přísloví: "Chytrému napověz, hloupého kopni". Ty potřebuješ kopat od rána do večera aby se ti v hlavě rozsvítilo.

            • Chmela -"Odbornice" která prý umí střílet z pistole...

              Na to já reaguji...

              Takže,🐒kdo tu potřebuje kopnout, aby se mu v hlavince rozsvítilo...?!

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Je to marný. Tvoje zatvrzele ženská logika je pro mě nepřekonatelný problém. S ženskou logikou se nedá bojovat, ta se musí ignorovat.

                • Reakce na příspěvek:

                  No - Chmelo 🐒, vypadá to, že pro tebe je nepřekonatelný problém nejen ženská logika...

                  Tak se svými problémy nebojuj a ignoruje je...😉

                  Nic ve zlém...🙂

  • Od chvíle co na Ukrajině byl za nemalé pomoci USA a jejích vazalů uskutečněn Euromajdan a  byl dasazen proamerický prezident je na Ukrajině hlad a býda a neustálé napadání Ruska

    Z USA nepošlo nikdy nic dobrého.

    • Jen zcela vypatlaná pro-rusácká hlava dokáže ze sebe vyzvrátit něco tak pitomoučkého.

      Každý normálně myslící tvor ví, že nejětší světovou hrozbou je rusák a jeho komouští vůdci. Ten Kremelský skřetský vřed - KGB-cký, křivácký, podvodný, prolhaný žvástal putin je toho zářným příkladem.

      • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví."

        To se tvrdilo už před dvěma sty lety.

  • Ono z  Ruska - stejně jako z bývalého CCCP - nikdy nevzešlo nic dobrého...

    V roce 1968 bolševici,  v čele s Bilakem  a  Indrou, vítali ruské okupanty

    (stejně jako jistý E. Moravec / Stanislav Yeste/ v roce 1938 "němčoury")

    • Souhlas. Jenomže u těch "hnědých soudruhů (Parteigenossen)" kdo držel h.bu a krok a pokud neměl ten "špatný kádrový", pardon "rasový" původ, mohl přežít.

  • Marcelskrc

    Dobře

  • Tak to je jednoduchá logika. Pokud budou americké rakety na Ukrajině, proč by se nemohly vrátit ruské rakety na Kubu?

    • Myslím, že realističtější je, že by se v blízkosti USA vynořilo několik jaderných ponorek Ruska. Myslím, že by horké hlavy v Petagonu rychle zchladly a začalo by se konstruktivně jednat.

  • dyz by tam ty rokety dali bili bytam taky !!! dyz by ty rakyty vimrstili leteli by velice urychlene pak do terce !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit