Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kontrášů(gen Pavel dokonce vedoucí) se báli i komunisti natož obyčejní občané a vojáci ti kontráši by pro frčku udali i svoji mámu.

     Navíc Pavel nebyl obyčejný komunista ale dokonce předseda komunistů a to byli lidé kteří nejen že většinou neměli charakter ale byli organizátory pronásledování lidí a musela je poslechnout i STB. Lidé kteří se naučili zabíjet pro stranu a byli v tom v kurzu i cvičení jako agenti a byli dokonce činní by měli být schováni hluboko v kanálu a  a hluboce se stydět ne se ucházet o post nejvyšší funkce našeho státu. Vždyť o jeho charakteru svědčí i to jak převlékl kabát místo toho aby omlouval tak má tu drzost nejen vstoupit do struktur nato ale dokonce se ucházet o post prezidenta.Je to něco podobného jako by se o post ucházel Kájínek odcházející z funkce policejního prezidenta. Když jsem jako voják procházel okolo jejich stanoviště v Jaroslavicích kde  nejen dalekohledem čekali na  "záškodníky" kteří se chtěli dostat na západ měl jsem  po těle husí kůži aby na mě neobjevili něco podezřelého.   A kdo myslíte že byl zodpovědný velitel všech vojenských skladů v době, kdy bouchly Vrbětice sami si to najděte na internetu než to vymažou. Babiš či Nnerudová je také špatná volba ale než generála Pavla tak to radši je.

  • "Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu." říkaly ženy za mého mládí. Co si stádo tupých ovcí zvolí, to tam bude pracovat nebo strašit, jako ten současný konfident StB MAN.

  • Po volbách budete všichni oslovovat Andreje Babiše: Vážený pane prezidente!

    • Pokud si tam stádo toho hraboše a konfidenta StB Bureše zvolí, tak ho nebudu vůbec oslovovat.

      • Naučte se pukrle. Dáma na Vás vycení naučený úsměv a budete panáčkovat jako králík. Jinak Vás fialová média rozcupují. Žádný pan prezident nebude. Baba prezidentová leda. 

      • josef.chmela

        To ale pouze jen tvůj problém.

  • Pokud někde existuje archiv příspěvků, ještě před zahájením, tedy minulý rok jsem vyhlásil, že blondýna bude prezidentkou. Jak je vidět, tak jsem se nemýlil.

    Naše cesta nejmenšího špatného se projevuje. Nacvičit úsměv, ovládnout média a je to v kapse. 

  • josef.chmela

    No potěš koště. Běda mužům, kterým ženská vládne. Další blondýna, která umí oblbnout lidi jako na Slovensku. Na druhou stranu, to stádo voličů pětinesmyslu se dá opít rohlíkem.

  • Mne by ovšem zajímalo kdo tlačí tuto NULU do předu. Vždyť pro tento stát nikdy nic neudělala a před volbami o ni nebylo slyšet ani slovo. Je to další Čaputka.

    • Diwa

      Přesně tak, lidi o kterých nikdy nikdo neslyšel se derou do této funkce......více než podivná věc..........

  • Z Brna zatím do vlády nic dobrého nevylezlo, viz fialový hnus!

    • Fiala, Don Pablo, jednorožec na zdravotnictví a dalo by se ve výčtu podivných existencí z Brna pokračovat.

      To prosím není nic proti městu samotnému. Jen konstatování.

  • Cinknuté průzkumy v prospěch Nerudové mě nijak nemohou ovlivnit. Už teď Nerudová se svým týmem jasně projevuje elitářské manýry. 

  • gaheris

    Nerudová vede, ale krávu za vocas!

  • Druhá Čaputová nevolitelná 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit