Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Co tedy západní politici a lokální syrští exulanti myslí tím, že Bašár Asad musí odejít?.."Západ" prostě chce opět, podle stejného a již osvědčeného scénáře..Husajn, Kaddáfi atd. najít dalšího viníka, za všechno i za všechny..v tom co sám rozvrtal či pomohl rozvrtat..,protože by jinak musel veřejně přiznat značnou část viny na tom, co se tam a už nejen tam..děje desítky let, při vývozu právě západní, nenažrané "demokracie a svobody", kde i ti nynější "běženci" v Evropě..jsou nakonec, rovněž produktem tohoto vývozu "demokracie a svobody" a svádět všechno a za všechny, jen a pouze na Rusy, je už veřejně trapné a zoufalé s vědomím, že "západ" tohle dobře ví a jen hledá cestu, jak z toho nějak ven, bez přiznání velkého dílu, vlastní viny..,rozeštvanou Evropu a Ukrajinu do toho počítaje rovněž..
  • souhlas na plnou čáru...usa a spol rozvrtáním Ukrajiny a poté Sýrie, Líbye....chtěli rozpoutat konflikt v Evropě...důvod známe....no nezadařilo se...tak to hodíme na Putina....je to hnus, fandim mu a jen díky jeho inteligenci, která převyšuje všechny eurohujerské politiky, nedošlo na území Evropy...zatím k válečnému konfliktu
 • asi podobný diktátor jako Kadáfí a Husajn, a v neposlední řadě bývalý prezident Tunisu, zajímavé je že pokud tam nestrčily špinavý pracky a nevymáchaný prolhaný huby USSA a EU tak byl v těchto zemích klid..... *16* *16* *16* *16* *16* *16*
 • řekněte to narovinu problém není žádnej Asad, nebo někdo z Asadovic rodiny či někdo jiný, problém je jen JEDEN a to zrůdné falešné náboženství ISLÁM v jakékoliv podobě, protože něcojako umírněný islám NEEXISTUJE to je jako říkat umírněný fašista!
  • Dokud tam nevlezly humanitární armády EUUSA tak šlo i s islámem vyjít. Ale zmiňované armády působily a působí rozvrat, vraždění a genocidy a proč - PRO PENÍZE a MOC nad ostaními. Protože žádný stát nesmí fungovat lépe než bankovní TOTALITA EUUSA - to neplatí pro ČR, protože žádné banky nemá a současně řídí tento dříve samostatný státní útvar ambasáda USA v čele s Šapirákem a jeho politickou klikou - ČSSD, STOP 10, KDU-ČSL a dalšími. Voliči vysvětlete jim to při VOLBÁCH.
  • Umírněný terorista je jako těhotná jenom trochu.Když čtu příspěvky běsnícího JÁ, tak začínám mít názor, že ho měl táta nastříkat raději koze do pití.A ještě k článku: Obama taky není příčinou stejně jako Asad. OPravdu to řídí jiní lidé .
 • T-34-85
  Díky Rusům je proces nastolování míru už nezvratný, říká vítězný syrský velitel.
  Obama kvůli tomu prý dokonce volal Putinovi.
  http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/diky-rusum-je-proces-nastolovani-miru-uz-nezvratny-rika-vitezny-syrsky-velitel-obama-kvuli-tomu-pry-dokonce-volal-putinovi.html
  ...„Odmítali do posledního odejít, více než měsíc jsme se pokoušeli dostat do Salmy, ale nedařilo se,“ říká v reportáži jeden z vítězných bojovníků. Rusové před vstupem syrské armády do města pozice teroristů z Islámského státu a Fronty an-Nusrá dva dny masivně bombardovali. „Osvobodit město bylo nezbytné, proto ruští piloti ušetřili stovky životů našich bojovníků,“ pokračuje voják.


  „Tento proces se už nezastaví, teď budou utíkat odevšad!“ je přesvědčen další z bojovníků a také on vyjadřuje svou vděčnost za pomoc: „Díky ruským letcům! Díky Putinovi!“...
  *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • tak ty jsi vyhrál cenu pohádkáře dne *15*
   • Nezáviď. Ty jsi výhrál cenu Iddioten fest.
   • Ty blba roku. *15*
 • Prostě USA chtějí všude ve světě dosazovat na vládnutí takové figurky,které budou tancovat jak USA písknou.To je demokracie podle USA.Všechny naše lumpy kteří nás zatahli do spolku s USA bude třeba vybíjet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
 • Baši je dobrej, hlavně, že se nedá zmanipulovat tema blbcema zpoza oceánu, amrdólií!!!
  • Baši je bůh a mě se líbí, chtěl bych ho žužlat *14*
 • "Pro příklad, jak by takové "převzetí moci syrským lidem" (po němž volal Barack Obama i Hillary Clinton) vypadalo, nemusíme chodit daleko. Irák není ani po více než dekádě strašlivých krveprolití stabilní. Pro Sýrii by ale platil jiný model. V Libyi se Západu podařilo odstranit diktátora Muammara Kaddáfího i s jeho režimem (který se ani zdaleka neblíží moci a významu Asadů) a následně ji ponechat "demokratickému vývoji".

  Země je nyní rozervána válkou, stabilní vláda fakticky neexistuje, kusy státu si pro sebe urvali nejrůznější "warlordi" a islamistické skupiny a následně se ozbrojený konflikt přelil do sousedního Mali. Během roku jsme vytvořili z Libye nefunkční, zhroucený stát, černou díru chaosu uprostřed severní Afriky, která negativně ovlivňuje i sousední země."

  Svatá pravda o amrdólem nastolené "demokracii"...
  • děkujem hrdino Putine, děkujeme ... jsem hrdá že sdílíme jeden chat, děkuji
  • geniální
   • děkujeme paní Hnízdová, celá ČR je nadšená *3*
  • fenomenální, palec nahoru
 • Na Západě většinou vládnou tací lumpové jako šestadvacet roků v Česku,proto se nic jiného než troubovitost od nich očekávat nedá.
  • Klasi Jaroslave, jak se ti stalo? To máš od narození či od přirození?
 • trocha politického školení pro "Já". Níže píšeš, že demokracie je jenom jedna. Takže :
  Neexistuje konsensus jak definovat demokracii.Roger Scruton tvrdí, že demokracie sama nemůže zajistit osobní a politické svobody, pokud nejsou přítomny instituce občanské společnosti.
  Formy demokracie jsou:
  přímá demokracie – lid vykonává státní moc přímo rozhodnutím, vyslovením své vůle (referendem, přímou iniciativou, přes internet).
  zastupitelská demokracie (reprezentativní, nepřímá) – lid vykonává státní moc prostřednictvím lidem volených zástupců a orgánů (parlamentu, přímo voleného prezidenta …).
  No a taky se stává, že lid vysloví svůj názor na ulici a v lokálním podání zasáhne policie, nebo lid uplatní svůj názor prostřednictvím voleb a v mezinárodním měřítku např. USA provedou vojenský zásah, protože pokud demokracie neprobíhá podle jejich představ, tak musí nastolit demokracii vojensky. Tak nevím, jak demokracie vlastně funguje a pro koho?
  • soudruh Lery nám tady zase dává politické školení... starého psa novým kouskům nenaučíš.
  • Demokracie v pravém slova smyslu neexistuje nikde. Tento pojem jsme si pouze neprávem přivlastnili a jím označili další umně vytvořenou totalitu.
 • nikdo jiný než bašár asad nenastolí mír v sýrii,prašivé teroristické USA to moc dobře vědí a proto budou dělat všechno proto ,aby tam mír a klid nebyl,vojensky a mocensky podporovat umírněné americké teroristy,vraždit,bombardovat,udržovat věčný plamen nenávisti,to je dnešní USA,zrůdy,které naoko bojují s terorismem a fakticky ho zplodili a udržují,ať žije bašár asad ochránce míru v sýrii
  • SoUHLASiM !!!!
  • Ještě že tu máme mírotvorné Rusy kteří radou, domluvou a dobrým slovem už vytáhli nejeden stát ze sraček. *1* *1* *1* *1*
   • ano pro začátek zachránili krym od strašné války,kterou by tam rozpoutali banderovci podporovaní teroristickými USA
    • A příští měsíc pojedou zachraňovat Švédsko jako jediného souseda kterého ještě nenapadli ......... No co kdyby tam někdo chtěl za podpory USA rozpoutat váku. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit