Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už jsem několikrát psala - zelený mužíček si myslí, že všichni budou skákat podle toho, jak on poroučí...

    Nestačí mu podaný prst...

  • KIMCID

    Jmenuje se to nově ukrajinský nevděk

  • Diwa

    Já bych se  Zelenskym vůbec nediskutoval ! Já bych mu už nic nedal a poslal bych ho k šípku ! Morawiecki Ukrajinu nepotřebuje......Ten kdo tady fňuká je Zelensky...a pokud je tak blbej že si nasírá další státy, tak ať to dělá dál, zachvilku bude mít problém cokoliv dostat....

  • "„Chci prezidentu Zelenskému vzkázat, aby už nikdy neurážel Poláky, jako to udělal nedávno během svého projevu v OSN. Poláci to nikdy nedovolí a obrana dobrého jména Polska není jen mou povinností a ctí, ale je nejdůležitějším úkolem polské vlády," prohlásil Morawiecki."

    Dovede si někdo představit, že by podobné prohlášení dokázal i náš signalista Fiala?

    Poláci pomáhají Ukrajině, ale to neznamená, že si od nich nechají všechno líbit. To my zase necháme. A kdo v něčem zkritizuje Ukrajinu nebo ukrajince, je automaticky nazván putinovcem apod. 

    Poláci jsou hrdý národ, ale my jsme bohužel poseroutkové, kteří se musí vždy někomu klanět a poklonkovat. Je mně z toho smutno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit