Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za článek.. bankám skutečně nevěřím, proto jsem to řešil jako zmínění Němci a koupil si trezor do podlahy. Mám ho umístěný tak, že je opravdu malá pravděpodobnost, že by ho zloději objevili a i kdyby ano, tak se do něj stoprocentně nedostanou.
  • ... jsi kouzelný, kdybych ti popsal svůj nádherný život, skočíš pod vlak, vypatlanče :)))
  • ... máš smůlu, já si tebe raději nepředstavuji a nikdy tě nečtu, díky za trapnou pozornost
  • ... nerad se opakuji, ale u póvlu není zbytí: díky za hlasy proti, nečtu primitivní blekoty :)))
  • Mnozí zbohatlikové byli, poté, co jejich dům přepadly kriminální huby, často i velmi vynalézavým způsobem mučeni, jen aby svůj trezor nezvaným hostům otevřeli...

    Poučení: Je fajn něco mít, ale ještě lepší je, když o tom nikdo neví.
  • Tak tohle je fakt špína:

    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413563-nemecka-vlada-se-kvuli-turkum-chce-distancovat-od-rezoluce-o-armenske-genocide.html
  • https://www.novinky.cz/cestovani/413352-thajsko-vychazi-vstric-muslimum-otevrelo-prvni-halal-hotel.html
  • vanhorne
    Ja ho vidim jako toho povestneho vesnickeho podvrataka, ktery ceka u diry pod plotem na kolemjdouci aby je otravnym a drzym stekotem upozornil na svoji prehlizenou existenci.
  • Si tě představují jako takovýho vyrostka , kteryho pustili do debatniho knižního klubu a protože jsi nikdy žádnou knihu nečetl a nevíš o nich nic, tak jen behas mezi skupinkama diskutujicich a pokazdy vykriknes něco jako "ty jsi pitomec, a ty taky" a když se nabazis z toho jak jsi jim to nandal hned bežíš k dalsi skupince... Tentokrát třeba tě co se baví o panu prstenu a zase proneses něco jako "elfové jsou pitomecci" a pak se zase hihnas jak jsi jim to ukázal s bezis k další skupince.... Tam chvilku poslouchas a vykriknes "vole" a zase bezis jinam... No a takhle tam chodis každý den ;)
  • ... slaboučké jako vždy, primitivové jako ty mě zde dokonale baví, ty ubohý trapáku :)))
  • ... na to zapomeň, vypatlanče, kvůli primitivům jako ty nelze odolat legraci s póvlem :)))
  • jdi do predele ty zassranej buzzerante
  • ... já si vzal krumpáče dva, jsem pitomeček a jeden určitě ztratím :)))
  • ... tobě nevěří ani obyvatelé na konci řebříčku světové životní úrovně, ty ubohý tupane :)))
  • ... debílkům zde musí být nabízeny s krumpáčem :))
  • vanhorne
    " Napodobí je Češi?"
    Czesi by je urcite radi napodobili, ale co by do tech trezoru cpali, pivo?
  • Bankám a nadnárodním monopolům nevěřte. To je pravda. *3* To jsou přesně ty instituce které se snaží vehnat svět do válečné katastrofy.
  • já nevěřím němcům,turkům a amíkům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit