Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magazín pro ženy nás jako obvykle zásobuje... (demencí)
    • Chudák autor/ka, dobře udělal/a, že je raděj anonymní

      • Autorka? Výchozím jazykem článku není čeština, redaktor/ka neuvedl/a autora, jehož výplod přetiskuje. Inu, novinář/ka.

  • A stejně s tím nic neuděláme. Snad jen zkrátit dobu, po kterou z vás ten druhý dělá blbce před ostatními, protože tak to kupodivu funguje, že okolí o nevěře ví už dávno před tím, než se o ní dozví sám podváděný(á). 

  • Nevěra patří k životu. Kdo byl absolutně věrný po celý život (i v myšlenkách) ?
  • Bohužel si myslím, že je mi manželka nevěrná. Jezdím často kvůli práci na více dní pryč a mám pocit, jako by mi mezi tím někdo chodil zahřívat postel. Chtěl bych dát do ložnice skrytou kameru. Máte zkušenost s její instalací? Jak to udělat opravdu dobře? 

    • V dnešní době je to snadné, skrytou kameru pořídíte levně a hlavně si můžete vybírat z několika variant. Dá se koupit dobře skrytá kamera v žárovce nebo třeba i v hodinách na stěnu. Výběr je opravdu velký. Já jsem odhalil nevěru partnerky díky kameře v nástěnných hodinách. 

      • Kde se dá dobře koupit skrytá kamera v žárovce? Na kolik taková kamera v žárovce tak cca přijde? 

        • Dá se koupit za dobrou cenu v obchodě https://www.spyexpert.cz/ Doporučím se ale podívat i na ostatní kamery skryté co tam mají. Možná by jste ani nevěřil, v čem všem se může skrytá kamera objevit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit