Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona kdyz starnouci osamela zenska ucejti nekde pobliz prachatyho korena , nezna zadnou prekazku a jde pres mrtvoly. jen aby ho urvala pro sebe. Tahle hospodska ficka neni zadna vyjimka. Mela moznost ho te predesle urvat a jednala podle toho.
    Soud to definoval presne at se to tady komu libi nebo nelibi. Opravdu tam vubec neslo o zadnou spionaz. Jen o ten jeji organ mezi nohama kterym vsechny zensky mysli a potom to takhle dopada.
  • To snad není možné, tak místo toho, aby se policie zaměřila například na Babišův původ majetku, zabývá se kabelkou paní Nečasové ? Doufám, že ministr Chovanec si už s ním poradí.
    • Chovanec... jakého ústavu?... *1* *1* *1*
      • Pracuje prý v Ústavu pro popírání zlodějny bývalých estébáků ze Slovenska např.Bureše. zkratku má tento ústav ÚPPZBENB.
  • Naštvaná jsem na Ištvána, měl by ty soudy všechny hradit ze svého, vyšetřuje se dokola furt jedna kabelka od Nečasové.. to fakt není normální, kvůli takové pi...ně padne vláda, Zeman si tam nasadil své tajtrlíky, kteří neprošli volbami a nikomu to nevadí. Kocourkov.
    • To asi nebyla jen jedna kabelka. Daň z darovaných předmětů paní Vrchní velitelce Vojenského zpravodajství a premiérce -vlastní rukou, byla vyměřena na něco okolo 700 tisíc.

      Ale jako ironie ...
  • Ano rudý smrad já cítím na dálku. Mám opravdu velice dobrý čmuch, akorát když se poseru, tak necítím nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit