Přejít na výpis diskuzí

'Nevnucujte lidem, že je válka normální,' kárají český tisk občanské iniciativy

6.5.2014 13:56
18 příspěvků

Občanské iniciativy tvrdě kritizovaly média za to, jakým způsobem pokrývají ukrajinskou krizi. Nelíbí se jim, že tisk informuje o válce a vraždění lidí jako o něčem normálním v běžném životě. Kritiku s názvem 'Apel občanských iniciati'v pronesli zástupci občanských sdružení před sídlem České televize...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V Česku by mělo být normální všechny lupy,kteří se po komunistech prolhali k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách,za zbídačení národa Čechů. Též znárodnění veškerého majetku těchto vlastizrádných rodů.
 • Bohužel v Rusku to je "normální". *6* *6* *6* *16* *16* *16*
 • Tak teď jsem se na iDnes hoodně pobavil. *1* *1* *1*
  Koukám že idiotské vedení propagandy není jenom ryze český problém, tímto se našim presstitutům hluboce omlouvám, stejně dopadl i britský Guardian, kterému to diskutéři dávají sežrat. A místo toho aby se média zamysleli, dělají hádejte co? Hledají viníka mimo sebe a ten je samozřejmě zase Rus. Jak jinak:
  http://zpravy.idnes.cz/rusko-britanie-diskuse-internet-guardian-propaganda-pc6-/zahranicni.aspx?c=A140505_131751_zahranicni_vez
  • Taky jsem se pobavil. Hlavne tim, jak idnes cpe jako doporucene jen jedny typy komentaru a nadhodnocuje prispevky. Cim stupidnejsi protirusky blabol, tim vic plusu. A je jedno, ze pred dvema dny mely ty nejdoporucovanejsi v prumeru okolo 40 bodu. Ted uz zacina prituhovat, hodnoceni blabolu roste ke dvema stovkam *4*
  • Sklapni, prolhaný bolševikui! Za zradu se vždy platilo cenlou nejvyšší! A mrtvola byla
   ¨předhozen a dravé zvěři a vranám!
   • Táhni někam. Smrdíš i přes obrazovku. Člověk aby se tu bál, že od tebe chytí nějaký pravičácký nevyléčitelný "moribundus".
   • Ale jo. Vy jste taky pěkný příklad kontraproduktivity ( najděte si v slovníku cizích slov ). *3*
 • Občanů i lidí obecně co mají svůj názor a rozum, chtějí cokoliv prosadit, podílet a mít přímý vliv na dění svých životů ve společnosti, prostřednictvím svých zástupců a pomocí takových prostředků, jako přímé, občanské volby a dokonce i referenda, což se jasně ukázalo nejen na Islandu..,ale právě i na tom Krymu je vyloženě sůl a strach v očích každého politického systému založeném na "vychcaných koalicích", kde se vláda a pravda tvoří tak nějak už bez občanů.. mimo několika dnů slibování před volbama. Právě takových občanských iniciativ se nebojí jen ta gaunerská a nelegální "vláda" na Ukrajině, ale i předražení a často těžkopádně impotentní EUpolitici doslova jak čerti kříže, protože to by byl konec jejich bezkontrolnosti, lhaní a zpanštělé nadřazenosti proti občanské společností i obč.iniciativám..s možností takového politika prostě odvolit zpět referendem v zákonem daném a potřebném počtu voličů..a vyhodit ho na dlažbu a nahradit náhradníkem co byl ve volbách pod ním i během volebního mandátu..Ukrajina je přímo učebnicovou ukázkou a obrovskou, výhružnou lekcí politické zhajzlenosti, vychcanosti, hrabivosti, falše, lhaní úplně ve všem.. a neskutečného pokrytetcví v přímém přenosu i s účastí sdělovacích prostředků co se chovají jak prodejné a protektorátní hyeny a někde už i jako nemorální bulvár, bez kouska slušnosti a lidského citu k pravdě i lidské zoufalosti a neštěstí druhých, jako by se jednalo o nákup housky či nějaký USA seriál. Ukrajina nás všechny přijde ještě setsakra draho a to doslova !!!. Právě díky "politikům" a svoje korýtko v tom mají i prodejné, ustrašené a závislé sdělovací prostředky kteří společně dělají z lidí naivní a poslušné pitomečky s myšlenkou, že lidi si už neumí info najít taky i někde jinde.. a udělat si o tom svůj vlastní a občansky i obyčejně lidsky nezávislý názor.
  • Za Váš přispěvek jsem opravdu vděčný, svědčí totiž o tom, že v naší republice ještě žijí normální a soudní lidé.
  • Komunistický bonze! Takovou rudou propagandu jsme si zažili od 1945 několiklrát - po únoru 48 i po sovětské invazi 1968! Takové vymývání mozků je mložné jen u primitivních ruských
   občanů, kteří po několik generacíé neslyšeli nic jiného - přes Lenina, Stalina, hloupého
   Brežněva až po svalovce! Všichni tvrdili, jaký je ten sovětský systém životachopný a pro svět přitažlivý! A přesto se rozesral. A budoucnost bude stejná! Car Čapisral nemá naději!
   • Pitomečku asi nevíš, že v 68mém nám se vojáky ruské, polské, rumunské poslal NIKOLV RUS ALE šéf sssr - UKRAJINEC BREŽNĚV.
   • Ty pravicový zlodějský šmejde. Budoucnost má pouze socialismus a pak nějaké vyšší stádium. Kapitalismus je zahnívající a sebezničující, devastující celou planetu, morálku lidí a sociální cítění. Kapitalismus je prostě ta nejsmradlavější žumpa ničící životy 90% lidí.
 • Nojo, proruští aktivisti, stoupenci moskevského imperialismu a komunističtí pohrobci by chtěli aby naše média informovala jednostranně. Používají k tomu hodně silná slova, jenže ani sami neznají jejich význam (junta, fašismus, nacismus). Přitom naše média si ani netroufnou zveřejnit pravdu o krymském referendu (zfalšovaném), nebo reportáž z Oděsy. Musí za ně suplovat jednotlivci: http://www.blisty.cz/art/73118.html ; http://www.blisty.cz/art/73113.html
  • Prosím Vás, reportáž z ulice, navíc účelově podaná. To má fakt hodnotu jako *12* .
   Najděte si jiné reportáže přímo z vnitřku budovy i s fotodokumentací. Ale chce to silný žaludek. Ohořelé, svlečené, tj. znásilněné ženské těla, jedna dokonce těhotná a uškrcená kabelem. Na těch obětech je jasně vidět, že požár budovy měl pouze maskovat to, co se tam dělo.
   • Lepší přímá reportáž z ulice, než pohádky o agentech a iluminátech ... Neni potřeba ani číst (to bych po vás chtěl příliš), stačí se podívat kdo konflikt vyvolal, jak byl vyzbrojen a koho chránila místní policie/berkut. Já prostě vidím radikální, zakuklené a ozbrojené ultranacionalisty (po vašem nacisty, že?) na proruské straně. Ty vaše zvěrstva v budově, přes všechnu tu hrůzu udušených a uhořelých, jste si trochu přibarvil (jak je zvykem u demagogů).
 • Tak česká média mají tu smůlu že neznají míru. Což je pro nás štěstí. Pokud se propaganda přepískne, obrátí se všechno proti ní. Díky dostupnosti nezávislých informací na internetu je tvorba propagandy mnohem obtížnější.
  Jenomže český presstitut funguje jakoby žádný internet vůbec neexistoval. A jde ještě dál. Servíruje polopravdy a lži takovým způsobem, že tomu neuvěří ani človíček internetem netknutý.
  Vlastně neexistují zprávy, které by se nesnažily okatě podsouvat nějaký závěr. Ke komentářům jsou zváni lidi urputně se snažící propagovat jen jeden úhel pohledu a dělají to příliš amatérsky, byť jim moderátor napovídá co to jde. Pokud už je dopřána nějaká zmínka o názoru druhé strany, je podána takovým způsobem, že přímo křičí fuj fuj, tomu nesmíte věřit !
  Tak si občas říkám jak se asi ti moderátoři cítí, když musí přednášet takové lži. Třeba se cítí jako hrdinové, jako bojovníci za pravdu a lásku, kdy účel světí prostředky. *7*
  Úpřimně:
  V časech totality byla jednostranná propaganda vysloveně trapná. Každý z toho měl prču. A to tenkrát téměř nebyly dostupné jiné informace. Jenomže dnes ty informace k sehnání jsou a propaganda má stejnou úroveň. Proto je mnohem směšnější a trapnější. *15*
 • sona.krenkova.3
  Hlavně náma placená ČT se ukázala jako EU žumpa.
  Tvrdí že v Kyjevě je nějaká vláda a prezident ač jsou to nikým nevolení pučisté - ti co je podle
  zákona správně neuznávají jsou naopak označeni jako radikálové.

  Když se za peníze z USA na Majdanu rabovala a protestovalo tvrdila ČT že je to pokojná
  demonstrace - když se Ruští občané brání fašistům z Kyjeva jsou naopak teroristé.
  Odsouzená zlodějka Tymošenková byla na nátlak pučistů propuštěna z vězení a zdejší
  tisk ani žádná EU vláda toto pošlapání práva neodsoudila.

  Lid Krymu se rozhodl připojit se opět k Rusku a Západ to neuznává ač uznává Kosovo které vzniklo díky NATO bombám - nehledě nato že tam vládne mafie která obchoduje s drogama ilidskýma orgánama zavražděných odpůrců.
 • hlavně pravdu a né lži

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit