Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Halelůůůůůůjáááááááá
  • Pokud se USA nevmísily do Evropy a na Blíský východ byl klid. Proč se toto zamlčuje ve sdělovacích prostředcích a mluví se pouze o současném stavu a nikoliv o příčině. USA pod záminku sjednocení armády (NATO) vylezli z Ameriky a pro své zájmy pod pláštíkem vojáků ze zemí Evropy kteří jsou v této hře pouze loutkami devastují všechny země kam přijdou. Co tu mají USA co dělat bez nich by byl klid a mír.
  • https://ctrlv.cz/SNhI
  • Proto je papež přinejmenším pokrytec.
  • ta tě zaslepuje. Mimochodem Bilderberg group a bankéři Federálních rezerv stejně nenávidí řadové Američany jako ty. Američané nejsou naši nepřátelé. Naši nepřátelé jsou Bilderbergové a terorističtí bankéři pokud ti to nedošlo.
  • bombardovat Filipíny. Nevadí že to byl dosud náš spojenec. Účel světí prostředky. Husajn a Bin Ladin byli taky naši kamarádi ale když se nám přestali hodit hned jsme je zlikvidovali.....
  • Jako vtip dobré.
  • Přesně takového prezidenta jaký je tu popisován Česko potřebuje.
  • porad nevis
  • A co u nás?
  • Pravě,že víme,ale to se netýká tady toho absurdistánu.
  • Já jsem střízliv,protože stále hledám demokracii a svobodu,protože ožralej budu mít růžové brýle na holou skutečnost v tomto absurdistánu.
  • bůh je mi svědkem jak já taky nenávidím USA, jsou to vrahové a zrůdy
  • a v usa vládnou fašisti
  • koho?rusko?to by byl náš poslední natoteroristický hrdinský čin
  • Myslím,že má s oběma své zkušenosti.My teprve zíráme,ty chytřejší.
  • ...nauč se psát, ty teplej kretééne :)))
  • Když je plot na hranicích aktem násilí, tak proč je kolem Vatikánu 4m vysoká zeď? *15*
  • za všechno může Rusko a Putin.........budeme demokraticky bombardovat....
  • Vzhledem k tomu že v Rusku stále vládnou komouši tak na změně názvu totalitního
    státu z SSSR na ruskou federaci vůbec nezáleží.
    Komouše Jelcina nahradil agent KGB Putin. všechno komunističtí zločinci - vrazi a zloději.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit