Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hledala jsem teď dárek pro svoji dceru, která chodí do druhé třídy a narazila jsem u toho na dětské chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-kidz-gps-4g-cerna/ z mého pohledu super, konečně máme tak nad dcerkou kontrolu, když chodí sama do školy. 


  • Tak to
    my už máme po zápisu a dcera bude letos nastupovat v září do první třídy. Já
    z toho mám teda docela obavu, ale musíme to nějak zvládnout. Chci jí koupit
    na blížící se narozeniny její první školní aktovku. Jak ji vybrat? 


    • Jestli
      jí chcete koupit kvalitní školní aktovku, tak vybírejte takovou, která má
      ergonomicky tvarovaná záda a nastavitelný zádový systém.  Díky tomu aktovku pak přesně nastavíte a
      bude pro dítě pohodlná a nebude ani tolik zatěžovat záda. 


      • Kde ji
        vybrat? Která aktovka má ergonomicky tvarovaná záda a nastavitelný zádový
        systém? 


        • Dělá se
          jich víc, já jsem ji brala od české značky https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-zippy-liska/ . Aktovka je kvalitní a
          navíc nebyla ani drahá. Už když ji chytnete do ruky, tak poznáte, že je z
          kvalitního materiálu. 

  • dante

    Ty co mají mozky si pamatují Havlovo debiloviny o králikárnách atd !!!! To že nejsou školky kterých za komančů bylo dost to poděkujte ODS hromadu jich zrušili a zdevastovali--jen je zajímavé že pro nepracující ženy z menšiny se školka vždy--- musí--najít i když žena nepracuje Demokraté zničili řád lidstva--kdo nepracuje at nejí--!!!!!

  • Tak se mně, kdoví proč, vybavuje, jak náš záchrance Václav Havel vykřikoval : "Komunisté nám vyhnali matky od rodin a dětí do práce ..." A co udělali "demográti"? No, živí ze státních peněz přes 200 000 příslušníků jednoho etnika a chtějí přibrat, k tomu další, až z Afriky a Asie.

  • To je hrozný.... 

    Mami a proč musím do školky ve 3 letech? 

    A ) Protože jinak bych neměla na novej ajfon.

    B ) kdo se o takovýho fracka má starat ... Jen ať si tě vezmou vychovatelky, ty jsou za to placený 


  • Pokud nebylo dítě přijato do školky státní, není divu, státní mateřské školy se vyskytují výjimečně.

    Mateřské školy veřejné jsou zřízené státem, obcí, krajem, svazkem obcí (veřejné) - vztahuje se na ně školský zákon a související předpisy, přičemž základním rysem je
    zápis školy do školského rejstříku a s ním související nárok na
    finanční prostředky.



    Krajský úřad přiděluje objem prostředků (vypočtený
    vynásobením normativu počtem dětí) školám a školským zařízením, které
    zřizuje, a mateřským školám, které zřizují obce.

    Autorka patrně zaměnila školky státní a veřejné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit