Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto semeniště špinavců křiváků a podvraťáku opět nepřekvapila.Obehnat ji a celé Rusko ostnatým drátem.A bandu zásadně nevpouštět.Banda představuje všeobecné riziko.Neumí se to chovat doma ani na veřejnosti.Žere torukama maximálně lžicí, tak jak je z domu zvyklé.Sežere to i brambory z řádku přímo u cesty.Smolí to všude kam si dřepne ..... Prostě poloopice které do Evropy nepatří.A je jim to třeba neustále připomínat.Nelezte nám tady.My k vám taky nelozíme!
    • zlej trolle, aby jsi nedostal infarkt *7*
  • Savčenková jako spasitel Ukrajiny věci dá zajisté "do pořádku" Její razantní nástup do parlamentu jsem viděl v televizi. To je a bude zase s Tymošenkovou holomajzna.
  • Semjonováním a Gayínkováním na Tiscali válku určitě vyhrajeme. *14*
    • No s tebou ty kretééne Simone, určitě nééé..há..há
  • Musel jsem se smát při čtení plků ruského Topola.
    Jak probíhají v Kremlu tiskové konference? Putin dostane předem otázky a sám si vybere na které odpoví. Takže místo seriozní ebaty vede jen režimní předem připravený monolog.
    Kremlu nepohodlné otázky na tiskovce vůbec zaznít nemohou.
    Tož o svobodě slova tu nekafrejte rusáčci. Váš Kreml ji dosud nezavedl.
  • Největší korupci vybudoval náš komunistický guru Putin.
    Ta ukrajinská je proti té ruské trpaslík.
  • Musel jsem se pousmát.Na Ukrajině /velice dobrý tah Putina/v bezpečnostní radě už napadli Ševčenkovou,že ji Putin přsvědčil aby udělala převrat na Ukrajině. Že prý na to,že držela "hladovku" je v dobré kondici a že je prý dobře vyškolená,že na každý dotaz má kvalifikovanou odpověď ! No tak uvidíme !?
    • i když musím uznat že ty jsi taky mega pacoš *15*
    • zle trolle, ani topolem to nezachráníš, běž na Novinky, tam je takových pomatenců jako ty daleko víc a musím uznat že je to jiní liga než ty *15*
  • Nyní si říkám Pepíček a Josífek. nenápadné co. My rusáci máme IQ houpacího koně. *14*
    • Ty jsi na to přišel Simone, ty jsi prostě génius..hi..hi
  • Všechny lidi jsem vyhnal a konečně jsem tiscali změnil na ruský gay bar. Jupíí. *14*
    • Tak si tu vyser voko, blbej Simone.
  • Simone, ty kretééne, kdy přijde tvůj věrný druh, blbec jako ty, blijecpitomec? Vy jste tady na Tiscali super dvojka.
  • Jsem přítelem všeho Lihu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit