Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divná doba. Kdejaké zfetované nule se říká celebrita.
  • No, já nevím...líbí se vůbec klukům tak velký zadek?
    • Když ho po ránu tak jakoby náhodou vystrčí z peřin, to by dostal erekci i umírající...

      Čím větší prd@el, tím větší láska, ženská bez prd@le je jako týden bez neděle atd.

      Kdyby došlo k nejhoršímu a já musel volit mezi bezkozí a bezprd@lní, tak opravdu raději tu bezkozí.

      Opravdu extrémní rozměry nebrat, ale tohle by šlo.
    • Jako ve filmu Černí baroni - to záleží na vkusu každého soudruha ! (tam šlo ale o kozy)
    • Velká prdel, základ rodiny.
      • Správně! Sranda musí byť!
      • ŽENSKÁ BEZ PRD.LE je jak tejden bez neděle. *3*
        • Tedy, já mít takový zadek, tak jsem hodně nešťastná...
    • jo líbí *3* *14*
  • Inu, Aná konda sem, aná konda tam.
    Další sereblita, která si myslí, že dívčí klín a ňadra jsou dostatečnou kvalifikací k rozdávání moudra pomocí medií apod.
  • Ano ovcím celého světa, a těm americkým zejména, stačí opravdu málo - hambáče od Mc. s-áče , velké zadnice a velké dudy a to, že si na pomoc při prodeji svých CD přizvala i Hitlera je dnes IN, protože co jiného dnes USSá na Ukrajině podporuje - obyčejný fašismus. Takže OK , hlavně, že EU soud řeší zda s Mikulášem v Nizozemsku může chodit Černý Petr, což je rasismus a tradice se musí proto likvidovat .
  • No, ono je na místě drzá (?) otázka, zda se sebekriticky také sama sebe považuje za prdell !? Ta je totiž to jediné, co z téhle pitky dělá "celebritu" !!!
  • postavil bych pro ní soukromý koncentrák, aby viděla jak bylo za Adolfa dobře! Kr....va
  • kdyby chlapi nevládli a při tom nebyli zcela blbí, pak by ženy ze sebe nemusely dělat husy
  • Prznění češtiny!
    Proč proboha píše pan autor ,,Nicky Minaj",když píše o Nicky Minajové?To neví,že v češtině se ženská jména,vyjma těch hodně exotických či mimořádně krkolomných,přechylují ?!!
    Nepřechýlená jména zní v češtině strašně,vždyť tak často zprvu ani není poznat,jedná-li se o chlapa nebo ženskou(ne vždy je u textu fotka jako tato:-)-zvláště při rodově nicneříkajícím křestním jméně jako ,,Nicky"...
    • Co to melete za kraviny? Ona se jmenuje Minaj, ne Minajová. Vám by v cizině taky nikdo jméno neměnil.
  • Bože,prdel jako ikona,svět se zbláznil.Kdyby defekoval zlaté cihly ale co na tom,když obličej stojí za prd tak vyděláme holt na prdeli když už tak hezky narostla,bože v čem to žijeme.
  • KIMCID
    http://www.super.cz/307852-z-toho-pujdou-dolnaci-do-kolen-kim-kardashian-vystavila-naolejovanou-zadnici-v-cele-jeji-epicke-siri.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit